Chcesz poświęcić weekend, żeby zrobić coś przeciw ACTA? Jeśli tak, czytaj dalej.

Przejdę od razu do rzeczy. Poszukuję kilku osób do bardzo szybkiego zrobienia genialnej stronki przeciwko ACTA. Szczegóły podam po wysłaniu do mnie choćby pustego maila z nickiem z wykopu (zielone nicki olewam). Adres: antiactatogether@gmail.com (adres email po angielsku, bo ma to być mały serwis o zasięgu międzynarodowym). Liczy się posiadany czas, umiejętności, zaangażowanie dla wspólnej sprawy. Nie interesują mnie Wasze dane, pochodzenie itd., choć nie wykluczam, że może pojawi się potrzeba dogadania przez telefon. Sam też się nie przedstawiam, choć moje dane znaleźć jest łatwo i jak komuś zależy to proszę bardzo - nie robimy nic nielegalnego. Kilka słów o mnie: mam ponad 30 lat, mieszkam poza Polską, mam na koncie kreację i koordynację wielu akcji marketingowych o zasięgu regionalnym i krajowym w Polsce - to powinno wystarczyć.

Poszukuję:
- Programisty PHP (to będzie bardzo prosty temat do napisania w dzień - półtora, jak oceniam) (wpisz w temat: PHP)
- Grafika (równie mała zabawa, design czysty i podstawowy bez fajerwerków) (wpisz w temat: grafika)
- Zbieracza danych z internetu (robota na półtora dnia) (wpisz w temat: dane)
- Tłumaczy europejskich języków (tylko bardzo proszę o kontakt ludzi, którzy na serio znają temat, a nie używają translatora) (wpisz w temat: język podaj jaki)
- Ludzi do pomocy w mailingu (czyli takich, którzy mają czas a ctrl+c ctrl+v, znajdowanie adresów itp.) (wpisz w temat: maile)
- Wszystkich innych, którzy chcieliby mieć coś wspólnego z akcją, a nie wiedzą co napisać - też dajcie znać - skontaktujemy się z Wami i poprosimy o pomoc!

Proszę, napiszcie choć kilka słów o sobie, jeśli chodzi o umiejętności. I błagam niewyżytych mentalnie trolli: tym razem sobie darujcie!

Na siebie biorę promocję, kontakty z mediami, facebook, twitter, KOORDYNACJĘ.

Co za to wszystko oferuję? Nieśmiertelną sławę, dumę z poczucia dobrze spełnionego obowiązku wobec bliźnich i jeśli będzie trzeba - nieprzespane noce ;) Sam też to na siebie dobrowolnie biorę.
O zgłoszenia proszę do jutra (sobota 21 stycznia) w południe. Wtedy wyślę wszystkim szczegóły i jedziemy z koksem :)

WAŻNE: Zastrzegam sobie prawo do odwołania akcji, jeśli nie będzie ludzi chętnych do współpracy. Wszyscy zainteresowani w takiej sytuacji dostaną informację.

Dzięki za przeczytanie tego tekstu i liczę na Was!

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl