Stało się. Pod wykopem http://www.wykop.pl/link/1018871/partia-piratow-niech-wreszcie-ruszy-w-polsce/ znalazły się osoby do przejęcia koryta i roztrzaskania go.

W skrócie. Chcemy założyć własna partie.
-Nie jeden próbował.
Nie próbujemy, zrobimy to.

Zacytuje opartyjo | Pełna treśc: http://pokazywarka.pl/cs1zey/

Witam serdecznie.
Taki pomysł mam szalony, a może nie szalony?
Trochę ostatnio musiałem być zamieszany w dużą politykę, i się trochę napatrzyłem i trochę się naumiałem... Naderwszystko trochę się pozastanawiałem...
Czy są tutaj ludzie zainteresowani założeniem partii ?
Brzmi naiwnie co nie ? ale...
Interesują mnie ludzie młodzi - najchętniej wykształceni, którzy dość mają czytania o tym wszystkim co się dzieje. Którzy wiedzą że samo wykopywanie materiałów, i klikanie LUBIĘ TO pod kolejnymi demotywatorami czy innymi karykaturami z czołowymi postaciami polskiej "polityki" to nic.
Nie jeden raz udowodniliśmy że bez nakładu jakichkolwiek środków jesteśmy w stanie zrobić szum. Tym razem szum może być trochę ważniejszy, większy. Może czas coś zrobić? Coś więcej niż protestowanie ?


Dobra, co dalej. Program? Tworzymy sami, debatujemy.

Co potrzebujemy? Przede wszystkim chęci oraz zaangażowania.
Ile można zarobić z koryta? - Nic. Partia ma na celu zwalczania nieróbstwa, błędne decyzje, uświadamiania ludzi że może być inaczej, normalnie. Irytują cię ustawione przetargi? Podwyżki dla urzędników, technologia oraz obieg dokumentów w urzędach? Można to zmienić. Trzeba wziąć się w garść i się bronić. Inaczej tego nie można nazwać. Przestałem oglądać telewizje, czytać gazety bo mnie to wszystko w... denerwowało, ale chwila. Jest demokracja, każdy obywatel ma swoje zdanie, więc czemu koryciarze wiedzą lepiej odnas co jest dla mnie lepsze.

Do zgłoszenia należy załączyć:
1) statut partii politycznej;
2) wykaz zawierający imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery ewidencyjne PESEL i własnoręczne podpisy popierających zgłoszenie co najmniej 1000 obywateli polskich, którzy ukończyli 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych; każda strona wykazu powinna być opatrzona adnotacją zawierającą nazwę partii politycznej zgłaszanej do ewidencji.

Niejednokrotnie pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć i dokonywać rzeczy niemożliwych.
Chcesz wziąć udział? Napisz na: opartyjo@gmail.com

http://pokazywarka.pl/28r9mc/

Treść z:
http://ppp.darmoweforum.org/geneza--przedstaw-sie-vt1.html

Suae quisque fortunae faber est.

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl