Promocja w sklepie Real w Lublinie... tak, ja wiem, że wszystkie te promocje, wyprzedaże itp. to są sztuczki marketingowe, ale zazwyczaj są robione bardzo subtelnie, tak że klient ma to poczucie, że kupił coś taniej, w promocji. A jak do sprawy podszedł REAL w Lublinie?
Otóż chciałem kupić sobie walizkę na kółkach. Ucieszyłem się, gdy powiedziano mi (znajomi), iż jest akurat promocja na takie walizki w sklepie REAL. I to wszystkie walizki sprzedawane 50% taniej! Więc czym prędzej zabrałem się do tego sklepu. Z daleka zauważyłem reklamy promocji:

Ucieszyłem się mocniej gdy zauważyłem, że mimo takiej promocji nikt się nie bije, nie walczy. Dobiegłem więc do pierwszej z brzegu walizki a tam:Potem podszedłem do drugiej z brzegu:I zdębiałem. Zauważyłem bowiem na pierwszej walizce cenę: 99,00 zł a na tę cenę naklejoną nową: 179,00 zł. Wziąłem więc walizkę i podszedłem do biura obsługi klienta z pytaniem: Ale o co chodzi? Miła pani z uroczym uśmiechem rozbrajająco stwierdziła: "Bo najpierw ta walizka kosztowała 99,00 zł. Potem podnieśliśmy cenę na 179,00 aby móc wprowadzić promocję 50% taniej". Po czym odwróciła się i poszła do swoich obowiązków.

A ja stałem z tą walizką i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Nawet nie postarano się aby ukryć oszustwo promocji. Rozumiem, że po akcji z Amber Gold ludzi uważa się za debili ale bez przesady...

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl