Hej Wykopki!

nie musicie tego wykopywać, jeśli nie chcecie, ale wiem, że Wykop już pomógł w niejednej takiej sprawie więc byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, może ktoś będzie miał jakieś informacje.

Dziś we Wrocławiu, między godziną 23 (29/12) a 9 rano (30/12) skradzonio stojącą poda naszym blokiem (ulica królewiecka, okolice Lidla) Audi A4 (czarna, sedan, rocznik 2010, alufelgi, austriackie numery MI204DO, pewnie już zmienione, ale może się przyda, czarne wnętrze, winiety czeskie i austriackie z tego roku i z 2013 na przedniej szybie). Właścicielem jest mój bardzo dobry znajomy z Austrii.(zdjęcie aktualne)

Zaklinałem go, że może wpaść w odziedziny, że w Polska jest okej i nikt tu nie kradnie już takich aut, śmialiśmy się nawet z tego... Ale niestety nie miałem racji jak widać... Pomożecie mi odczarować wizerunek naszego kraju w jego oczach?

Wiem, że to auto jest już pewnie gdzieś w Rumunii albo na Ukrainie, albo schowane w jakiejś szopie pod Szczecinem, ale może ktoś z Was widział to auto albo je dopiero zobaczy...

Będę bardzo wdzięczny za kontakt na mail przemekfigiel@gmail.com albo na numer telefonu 782697236 w przypadku jakichkolwiek wieści.

Pozdro!

Statystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl