Cześć,

na wykopie jestem już blisko 6 lat (jak ten czas leci). Raczej jestem biernym choć nałogowym użytkownikiem, bordowy też byłem jakiś czas. Nie o tym jednak chcę pisać.
Nigdy nikogo o nic nie prosiłem, zawsze byłem samowystarczalny i tak też radziłem innym. Życie potrafi jednak najbardziej przekornych sprowadzić do parteru i wówczas trzeba miec odwagę przełamać się dla dobra tych na których nam zależy.
Rok temu urodziło mi się dziecko z przepukliną oponowo rdzeniową, rocznie rodzi się w Polsce tylko 500 takich dzieci. Nie chiałbym się tu rozwodzić nad medycznymi, suchymi faktami, dość napisać, że mój syn walczy z niedowładem nóg oraz kilkoma innymi komplikacjami wynikającymi z tego schorzenia.
Jako ojciec staram się wszelkimi sposobami zapewnić mu najlepszą opiekę lekarską i rehabilitacyjną. Nasze państwo, co prawda pomaga w realizacji absolutnego minimum rehabilitacji, ale jak każdy ojciec chcę dla Tymona jak najlepiej. Dlatego sięgam po lepszy sprzęt ortopedyczny, dodatkowych fachowców, turnusy rehabilitacyjne itp. Niestety jak zapewne łatwo się domyślić, są to rzeczy bardzo kosztowne, z którymi mało kto potrafi sobie poradzić finansowo na własną rękę.

Dlatego właśnie zarejestrowałem Tymona w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Słoneczko”. Za jej pośrednictwem mogę zbierać od was środki na finansowanie leczenia, rehabilitacji, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne i zakupu niezbędnego sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego.

Aby pomóc wystarczy przekazać 1% podatku dochodowego wypełniając odpowiednie rubryki w swoim PITcie za rok 2013. Resztą zajmie się już Urząd Skarbowy.

W odpowiednie okienko swojego PITa należy wpisać:
Numer KRS: 0000186434

W rubrykę “informacje uzupełniające należy wpisać:
Tymon Rabiej (133/r) - na jego leczenie i rehabilitację

Dla poszczególnych PITów są to następujące rubryki:
PIT 28, pozycja 128, PIT 36, pozycja 307, PIT 36L, pozycja 107, PIT 37, pozycja 126
PIT 38, pozycja 60, PIT 39, pozycja 53

Wszystkim ludziom, którzy poświęcą kilka sekund w trakcie wypełniania swojego PITa i przypomną sobie o naszym dzielnym Tymonie chcielibyśmy już teraz serdecznie podziękować. Wasz 1% podatku pomoże bezpośrednio temu uśmiechniętemu chłopaczkowi ze zdjęcia.

-DZIĘKUJĘ

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl