Witajcie mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić was na #wroclawskiewykopparty, które odbędzie się 4 lipca roku pańskiego (sobota) w klubie Afera na Pasażu Niepolda (ul. Ruska 51), który znają wszyscy skupieni w tagu #wroclawskiewykoppiwo.

Klub/pub/bar - jak zwał tak zwał, zostanie przystosowany do naszych potrzeb na około 150-200 osób. W piwnicy i na piętrze będą miejsca do konsumpcji, a parter będzie parkietem i miejscem gdzie będziemy się bawić. Warto też zaznaczyć, że #aferawroclaw serwuje, zdaniem wielu mirków z #wroclaw, najlepsze shoty w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Impreza jest zupełnie darmowa, a ceny w Aferze BARDZO przystępne.Jeśli oczekujecie atrakcji nie przeliczycie się - oprócz konkursów z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów, będziecie mieli okazje zaśpiewać podczas karaoke (również z nagrodami), potańczyć, pobawić się z klaunem oraz spróbować limitowanych mirkowych shotów.

Wśród przewidzianych atrakcji są:

  • Konkursy z nagrodami
  • #karaoke z ekipą Złe-Avanti
  • #cosplay (jeśli macie ochotę)
  • Występy Klauna Psikusa
  • Goście specjalni (niespodzianka)
  • Specjalne, limitowane, mirkowe shoty
  • Możliwośc wejścia w #wygryw
  • #pilkarzyki (@Theia do dzisiaj myśli że to kuchenka)
  • 20% zniżki na barze!
  • 100 shotów zaponsorowanych przez @SOLGAZ (o tym później, obserwujcie tag :P)


W organizacji atrakcji w czasie imprezy pomagają nam sponsorzy, są nimi min. @aferawroclaw, @SOLGAZ, @Browin, @naprawalaptopow, @redisbadpl, @goromadska (Chillijem), @kravjec (PHU KORBI), @wykop. To dzięki nim będziecie mieli okazje wyjść bogatsi o ciekawe gadżety i nagrody ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczymy że przybędzie was jak najwięcej!

Mamy miejsce dla 150-200 osób. Będzie parkiet, będzie karaoke, będzie 4.5 kilogramowy arbuz. Będzie masa dobrej zabawy. Może i to juz #byloaledobre. Więc jak będzie, bawimy się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Zapisy do eventu na stronie http://wykoevent.pl/event/40, bardzo was proszę o skorzystanie z niej, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie policzyć frekwencje oraz przygotować się na wasz przyjazd.

Szczegółowe wskazówki dojazdu
Lokal znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w niewielkiej odległości od rynku - na Pasażu Niepolda. Dojazd z dworca PKP zajmuje niecałe 10 minut tramwajami 3, 15, 20 oraz autobusem K, a odległość z przystanku do lokalu to jakieś 150 metrów.

Nocleg dla przyjezdnych
Noclegi lepiej zacznijcie załatwiać już teraz. Wrocław oferuje bardzo bogatą bazę noclegową, ale jeśli będziecie szukać noclegu tydzień przed wydarzeniem, to spędzicie pół dnia w drodze na zabawe. Najlepiej będzie jeśli zbierzecie się w grupki i porezerwujecie pokoje w hostelach.

Wszystkie osoby poszukujące transportu, noclegu lub mogące takowe zaoferować proszone są o używanie i obserwowanie tagu #przejazdparty, dzięki temu unikniemy spamowania podstawowym tagiem i wołania niepotrzebnie setek ludzi.

Newsy odnośnie imprezy będą serwowane na mirko pod tagiem #wroclawskiewykopparty. Zachęcamy do jego obserwowania :) Prosimy ograniczyć korzystanie z niego celem lepszej komunikacji między organizatorami, a wykopowiczami.

Sponsorzy
Jeśli chcesz zostać sponsorem imprezy i dać nam trochę koszulek, breloczków czy innych gadżetów, a może nawet coś o wiele ciekawszego, śmiało kontaktuj się ze mną lub z @PanKara. W zamian oferujemy mnóstwo darmowej #atencja :)

Ważne linki:
Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/1001486503203167/

Afera https://www.facebook.com/aferashotbar
SOLGAZ http://solgaz.eu/
Red is Bad http://www.redisbad.pl/
Naprawa laptopów http://naprawalaptopow.pl/
Chillijem http://chilijem.pl/
Browin http://www.biowin.pl/
PHU Korbi http://allegro.pl/my_page.php?uid=27570452
Klaun Psikus: http://klaunpsikus.plA teraz wykopujemy, bierzmy urlopy i bawimy się razem już za 3 tygodnie!

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl