Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików (SIC!) organizują "TAK DLA UCHODŹCÓW, NIE DLA RASIZMU I KSENOFOBII" na Facebooku?
https://www.facebook.com/events/598835443590160/
Garstka opętanych lewicową ideologią marksistów-radykałów być może na obce zlecenie tworząca w imieniu Polski, a nawet jak twierdzą katolików, wydarzenie pt. "tak dla imigrantów w Polsce"? Zachodzi takie podejrzenie.
Aktywiści rwący się jak widać do życia publicznego chcący na zawsze sterroryzować naszą kulturę i społeczeństwo obcymi którzy ani myślą się asymilować, bo ich celem jest podbijać (kulturowo, religijnie), przy czym akceptowalne w ich kulturze jest gwałt na kobiecie lub mord na niewiernym.
Cenzurujący merytoryczne argumenty przeciwników imigracji, takie jak ten oto list zbanowanej już autorki:
http://www.wykop.pl/…/list-do-aktywistki-proimigracyjnej-m…/
(warto przeczytać!)
Na profilu autorki listu znajduje się screen ukazujący organizatorów tegoż publicznego wydarzenia.
Uważam, że należy przedstawić tych aktywistów, tak aby demokratycznie społeczeństwo ich oceniło, czy życzy sobie takich reprezentantów. No bo przecież istotą demokracji jest transparentność. Czyż nie? Zaczynamy:
- Sylwia Peci - pracuje dla .... Banku Światowego
- Kinga Garbacz - Globe Business Media Group z siedzibą w Londynie
- Kate Dudek - manager w ahProfit - grupie konsultingowej zajmującej się m.in. doradztwem i przejęciami
- Liliana Komorowska Linqvist - gorąca zwolenniczka Roberta Biedronia jako kandydata na prezydenta Polski, prywatnie żyjąca ze szwedzkim dziennikarzem którego pozyskała rozbijając mu rodzinę co było dość głośne w Szwecji
- Judyta Aleksandra Szaciłło - mieszka w Belfaście. Działaczka Zielonych a więc obcej partii obcego kraju. Miesiąc temu napisała list do premier Kopacz w imieniu polskiej emigracji w którym domaga się większej ilości imigrantów dla Polski bo liczba 2000 jest za skromna!
- Janusz Ostrowski - marksista, prezes Hegel and Marks society in Warsaw, członek Forum Żydów Polskich, subskrybuje Jewish Life in Warsaw
- Karolina Abramowska - jako jedyna wygląda (pozuje?) na katoliczkę, pożytecznego naiwniaka, a może zwykłe fejk konto
- Maciej Stańczyk - antyfaszysta z Warszawy, na gwiazdkę Bożego Narodzenia wstawił sobie zdjęcie Che Guevaro w czapce Mikołaja z czerwoną gwiazdą
- Małgorzata Gąsiorowska - zaangażowana w weganizm fejsbukowa fanka transwestyty i męskiej prostytutki Niny Kukawskiej, fascynatka obcych kultur m.in. islamu, Ukrainy i Indii.

Jakież to mało zaskakujące.. ekscentryczna mieszanka marksistów, powiązanych ze światową finansjerą, lewackich działaczy i emigrantów w służbie narodowi polskiemu i (sic!) katolikom.

edit: obecnie lista organizatorów uległa zmianie po gównoburzy w internetach, część się poukrywała lub pozastępowana została odważniejszymi "wolontariuszami" bądź fejkowymi profilami.

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl