Otrzymałem dziś bardzo nieciekawą wiadomość od Ubera. Okazuje się, iż wspierają oni islamizacje Polski i Europy! Proszą mnie w mailu o to, żebym przelał im pieniądze na ściąganie i wspieranie uchodźców. Jak dla mnie strzelili sobie tym działaniem w stopę. Oto mail, jaki otrzymałem:

UBER WE WSPÓŁPRACY
Z POLSKIM CZERWONYM KRZYŻEM


Trudna sytuacja uchodźców w Europie poruszyła ludzi w wielu krajach starego kontynentu, również w miejscach, w których działamy. Każdego dnia korzystamy z technologii Ubera, aby uzyskać przejazd za pomocą jednego kliknięcia i dostać się tam, gdzie potrzebujemy, w kilkudziesięciu miastach w 23 europejskich krajach.

Teraz, jako społeczność dziesiątek tysięcy kierowców używających platformy oraz milionów użytkowników aplikacji w Europie, chcemy wesprzeć jednostki, firmy i organizacje, które pomagają uchodźcom i ich rodzinom.

W całej Europie Uber, we współpracy z lokalnymi organizacjami charytatywnymi, uruchamia inicjatywę UberGIVING. W środę, 9 września, wszyscy użytkownicy Uber w europejskich miastach, w których działa aplikacja, będą mieli możliwość przekazania wsparcia rzeczowego lub finansowego dla uchodźców w potrzebie.

Polskim użytkownikom udostępniamy możliwość przekazania wsparcia finansowego na specjalnie w tym celu przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż konto bankowe. Wystarczy, że w tytule przelewu napiszesz “UberGIVING uchodźcy”, a środki zostaną przekazane potrzebującym.

Szczegóły przelewu:

(usunąłem te dane)

Dziękujemy za wsparcie,
Zespół Uber Polska


Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl