Ku przestrodze #oszusci
Znalazłem post na fejsie, gdzie można kupić po taniości bilety na takie koncerty jak:
Disclosure, Years&Years, Black Sabbath, Hans Zimmer, Rihanna, David Gilmour, Open'er, Sting, Rod Stewart. Tak niską cenę kobietka tłumaczy, że to pula sponsorska i dostaje je z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°).Przystąpiłem do rozmowy, będąc w 99% pewnym, iż jest to wałek. Ofc nie wystawi przez allegro: "Nie mam karnetów na aukcji bo kasują" taaaaa.. Powołuje się jednak na profil allegro psc-prepaid jednak na swoich aukcjach piszą:

Uwaga na oszustów podających link do tej aukcji celem zapłacenia za ich bilety/usługi/przedmioty! Jest to próba wyłudzenia sprzedawanych przez nas kodów. Nie oferujemy biletów, bitcoin, typów - a jedynie karty Paysafecard

Dalsza rozmowa:Po wejściu w podane linki (np. https://secure.transferuj.pl/transaction_status.php?title=TR-C3Y-9924JX&token=428fb96cfa89d4946f59a975efd471899a4ff39f) ukazuje się nam

A więc nie widzimy adresu naszego oszusta, bo przelew przechodzi przez pośrednika pay.com zapewne na jakies zagraniczne konto..

W dalszej rozmowie niczego więcej się nie dowiadujęProfil oszusta na FB: https://www.facebook.com/stellawiniarska1

Konto istnieje przynajmniej od 8 marca 2015.Próba odzyskania e-maila: k***********l@o***.plTrochę pogooglowałem i są ludzie, którzy zostali oszukani już w październiku 2015.
https://www.facebook.com/sebastian.kedzior/posts/10206574541073663?__mref=message_bubble

Wcześniej sprzedawała bilety m.in. na mecze Polski w piłkę nożną, Linkin Park, Męskie Granie czy Happysad.

#zlodzieje #oszukujo #uwaga #afera #oswiadczenie #polska #bilety #opener #disclosure, #sting #hanszimmer

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl