Witajcie!

tldr; Rok temu razem z cumplem postanowiliśmy wyrwać się z corpo więc rzuciliśmy stałą robotę i zaczęliśmy robić własną grę. Dzisiaj jest jej premiera na Steam.
Z tej okazji mamy dla was darmowe klucze STEAM!

Gra jest multiplayer i mamy dla was sporo kluczy. 20 kluczy dajemy na start! Im wyżej wykopiecie ten wpis tym więcej kluczy rozdamy!

Jak przebijecie:
300 wykopów - 30 kluczy
500 wykopów - 50 kluczy
800 wykopów - 80 kluczy
1000 wykopów - 100 kluczy
powyżej tego 10 kluczy na każde 100 wykopów!
(czyli np. przy 1337 wykopów będzie w sumie 130 kluczy! Klucze wylosujemy za 48h od wrzucenia wpisu)

Jeśli macie pytania to piszcie w komentarzach. Z chęcią się podzielimy doświadczeniami.Zainteresowany? Grę będzie można kupić na steam już dziś - http://store.steampowered.com/app/425150

Nasz plan podboju świata narodził się przy wspólnym piciu kawki w cedepie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Marudziliśmy na warunki i wymienialiśmy się pomysłami i marzeniami. Aż pewnego dnia stwierdziliśmy Robimy To!

Nie chcieliśmy bawić się w inwestorów ani wydawców więc nasze fundusze były bardzo ograniczone. Razem z kumplem jesteśmy programistami i potrzebowaliśmy grafika który nie będzie chciał pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º). Na szczęście narzeczona kumpla jest grafikiem i dołączyła do nas. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Brak szefa za plecami pozwolił nam na głębsze zżycie się z wykopem. Siedzenie na mirko stało się nasza nieodłączaną częścią dnia. To dzięki wykopowi udało nam się znaleźć świetnego Mirka który udźwiękowił nam całą grę!

Za kulisami:
Cały rok pracowaliśmy zdalnie. Najlepsze narzędzia jakie nam pomogły w pracy na odległość to
• Team Speak - służył nam jako biuro (pracujesz = jesteś na TS)
• Team Viewer - Niezastąpiony przy pomaganiu, pokazywaniu palcem i robieniu konceptów
Greenlight przeszliśmy w 3 tygodnie, w sierpniu zeszłego roku. Ciekawostką jest że nie przebiliśmy nawet 50% drogi do TOP 100 (ʘ‿ʘ)
Gra jest zrobiona w Unity. Korzystamy z networku Steamowego. Próbowaliśmy korzystać z nowego networkingu unity ale okazało się że pingi są za wysokie i jeśli chcemy zapewnić grywalnośc to musimy napisać własny.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach :)

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl