Kiermasz Asi - pomagamy 8-letniej Asi, która organizuje kiermasz, by ratować swoją Mamę!

Wykopowicze, dzięki Waszej ogromnej pomocy i zaangażowaniu udało się nagłośnić sprawę dziewczynki - Asi - która organizuje kiermasz, by uzbierać pieniądze na leczenie swojej Mamy. To dzięki Wam o niezwykle dzielnej 8-letniej dziewczynce usłyszała cała Polska!

Link do wpisu.
Link do znaleziska.Wielu z Was zaoferowało pomoc Asi i jej rodzinie. Aby ta pomoc była jak najbardziej trafiona, skontaktowaliśmy się z rodziną dziewczynki, uzgodniliśmy szczegóły pomocy i poprosiliśmy o przygotowanie listy rzeczy, które są im niezbędne do poprawienia zdrowia i ułatwienia funkcjonowania pani Ani (mama Asi). Poniżej lista najpilniejszych potrzeb.

Czego najbardziej potrzebuje rodzina?

To przede wszystkim rzeczy i zabiegi mające na celu poprawę stanu zdrowia pani Ani. Jeśli są tu osoby, które mogą pomóc w załatwieniu czegokolwiek z tej listy - uwierzcie, że rodzina będzie Wam przeogromnie wdzięczna! Najpilniejsze rzeczy to:

  • pończochy uciskowe 1 K A 360 (drugi stopień ucisku).
  • witaminy i preparaty wspomagające odbudowę uszkodzonych nerwów obwodowych i korzeni nerwowych,
  • zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapii.
  • diagnostyki i leczenia z zakresu neuropatologii, neurofizjologiczne i hematologiczne.
  • bluzki lub koszule damskie rozpinane całkowicie potrzebne ze względu na niedowład lewej ręki rozm. 40


Kiermasz Asi - kiedy, co, jak pomóc?

Kiermasz odbędzie się w sobotę (3 września) w Poznaniu, na Osiedlu Stefana Batorego 82. Osoby, które chciałby dostarczyć fanty na kiermasz - przynieście je chwilę przed godziną 11:00 bezpośrednio na kiermasz. Pamiętajcie, że nie mogą to być rzeczy stare, zniszczone i bezużyteczne, pozbywając się w ten sposób nieprzydatnych rzeczy nie pomożecie. Rzeczy muszą być w dobrym stanie! No i najważniejsze: szykujcie sobie czas na sobotni poranek, robimy pierwszy WykopEffekt poza Internetem!

Chcesz pomóc, ale nie możesz pojawić się na kiermaszu?

Wielu z Was informowało nas, że chętnie pomogłoby rodzinie Asi, jednak nie jesteście w stanie pojawić się w sobotę na kiermaszu. Dopytywaliście nas o numer konta rodziny, na który można przelewać pieniądze, które pomogą rodzinie Asi w leczeniu jej mamy. Na Waszą prośbę (i za zgodą rodziny) udostępniamy Wam numer konta przekazany nam przez Tatę Asi:

FUNDACJA VOTUM, KRS: 0000272272

http://fundacjavotum.org

BANK: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

Z dopiskiem „na leczenie i rehabilitację Anny Jagła”

Zainteresowanie ludzi i chęć pomocy jakie otrzymała rodzina przerosło ich najśmielsze wyobrażenia. Nie spodziewali się oni, że tak wielu dobrych ludzi zainteresuje się ich trudnym losem. Wykopowicze, ta mała dziewczynka ma tylko jedno marzenie - chce by jej Mam wyzdrowiała. Nawet jeśli nie jesteśmy w stanie spełnić tego marzenia, sprawmy by stało się ono bardziej osiągalne. Wspólnie możemy to zrobić!

Do dzieła Wykopie!

pokaż spoiler PS: Pamiętajcie by pojawić się na kiermaszu! :-)

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl