Skradziono telefon - CSI - Potrzebna pomoc na miejscu w Warszawie (Praga)

TL; DR Jestem idiotą, użyczyłem prawie nieznajomej osobie telefon aby zadzwoniła - typ zniknął z telefonem. Ostatnie miejsce lokalizacji według googla to ... lombard w Warszawie na Pradze ( ulica Jagiellońska 11)

A było to tak: Pracowałem sobie dorywczo w kamienicy na ul. Stalowej przy pracach konserwatorskich. Kręcił się tam od poniedziałku jeden "miejscowy" Rafał , zagadywał, siedział z nami, opowiadał historyjki. Szukał pracy! W przyszły poniedziałek miał nawet nagrane z szefem że ma przyjść! Cieszył się.

Gdy poprosił czy może skorzystać z mojego telefonu bo mu padła bateria powiedziałem "spoko" i dałem telefon. Po kilkunastu minutach coś mi się wydało że gdzieś koleś zniknął... Nigdzie go nie było.

Ponieważ miał "nagraną" robotę poprosiłem szefa o numer do kolesia. Dostałem i zadzwoniłem - zero kontaktu. A zatem napisałem sms.
I tutaj się zaczyna ciekawa konwersacja:Zablokowałem tel, poleciłem usunięcie wszystkiego, zmieniłem hasła. Stwierdziłem że zgłoszę kradzież w pracy w poniedziałek, na policję też się udam i podam szczegóły. Z Warszawy musiałem jednak wracać i jestem już w Toruniu. Teraz siadłem przy kompie aby zobaczyć dokładną ostatnią lokalizację telefonu i .... przybliżając mapy odnalazłem ten lombard na Jagiellońskiej.Może ktoś z Was Mirki zechciałby się przejść do lombardu i popytać o LG-K120 Orange
Identyfikator IMEI: 357137073742735
Nazwa modelu: LG-K120
Producent: LGE
Operator: OrangeCo Wy na to?

Statystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl