Drogie auta bez tablic ciągle parkują za zakazem wjazdu przy rynku.Wrocław. Zakaz wjazdu, a dwa AMG (jedno bez tablicy) sobie parkują i to regularnie. Natomiast wcześniej (przynajmniej przez rok) parkowało tam Audi bez tablicy. Straż miejska innym daje mandaty, a tutaj?Przy ulicy Kotlarskiej we Wrocławiu (tuż przy Rynku, jest zakaz wjazdu) regularnie parkuje sobie czarny Mercedes AMG bez przedniej tablicy rejestracyjnej i bez naklejki na szybie (postój z obserwacji trwa nie mniej niż godzinę), natomiast wcześniej tak samo regularnie parkowało tam Audi A8 (również bez tablicy i naklejki). Co ciekawe, równolegle z tym czarnym parkuje też tam srebrny Mercedes, ale tablice już ma.
Można zaparkować pod ziemią 100m dalej za 5,50/h albo 600/mc, ale to za drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i zdarza się, że oba Mercedesy ładnie zastawią chodniki, zostawiając przejście na środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)W tym miejscu wjechać można tylko na teren posesji, która znajduje się za bramą ze znakiem "uwaga samochód". A parkowanie przy chodniku trudno uznać dojazdem do posesji. Udało mi się zresztą być świadkiem akcji Straży Miejskiej która dawała mandaty m.in. kurierowi który tam wjechał z dostawą. Po podejściu i zapytaniu o samochód, który parkuje tutaj regularnie bez tablicy (akurat wtedy go nie było) odpowiedzieli ze spuszczonym wzrokiem że to nie sprawa dla nich tylko policji. Policja dostała ode mnie materiały na e-mail, ale anonimowo i nic z tego jak widać nie wyszło. Można się przejść na komisariat, ale obawiam się czy moja anonimowość na pewno by została zachowana /pewnie lincz należy mi się za takie podejście/...Przypadkiem razprzejechał obok mnie ten samóchod i dalej jest jazda bez tablicy.

Poza samym wjeżdżaniem za zakaz dochodzi kwestia braku naklejki na szybie, taki pojazd chyba nie może legalnie poruszać się po drodze. Niektórzy głowią się, jak zasłaniać tablice roletą przed fotoradarami a tu proszę, po prostu można ich nie mieć i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak wyglądało wspomniane wcześniej Audi.No i jak myślicie, ładnie tak parkować? Majac taki samóchod chyba lepiej by mi się parkowało na Nowym Targu obok za te kilka zl/h lub nawet płacąc ten nieszczęsny abonament ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl