Wykop -  serwis tworzony przez użytkowników! 


Witam wszystkich wykopowiczów w kolejnej aferze z serii "to nie nasza wina tylko naszego dostawcy reklam".


Od poniedziałku wykop wprowadził nowe, lepsze reklamy na wersji mobilnej strony, które automatycznie, bez potrzeby klikania w nie, wyrzucają cię w wykopu w losowych momentach:

 

VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu851ESsvG.jpg VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu841ESsva.jpg  VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu801ESsq2.jpg VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu811ESsqm.jpg


Oczywiście nikt z moderacji nie raczy nawet zainteresować się sprawą, odpisać nawet jedno zdanie mimo ciągłego wołania na mirko i wielu postach zwracających na to uwagę. Wygląda na to, że wykradanie haseł przez dostawcę reklam nic nie nauczyło wykop i dalej nie kontrolują treści wyświetlanych na stronie, liczy się tylko hajs. 

Na tą chwilę wszystkim, którym przeszkadzają te reklamy polecam zainstalować adblocka na urządzeniu mobilnym. Oczywiście w dalszym ciągu czekamy na aplikację:

                                                                                                 VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu871ESsEa.jpgProsimy o usunięcie reklam z automatycznymi przekierowaniami i nie stosowanie ich w przyszłości, jeśli rzeczywiście ma to być portal tworzony dla użytkowników.


Wygląda niestety na to, że bez małysza się nie obędzie, nie dadzą mu odpocząć nawet w niedziele...

                                                                                        VMr9uHltA2ofSTIroWZuedCVGBZtEvu881ESsHM.jpg

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl