Witam Wszystkich, dzisiaj wydałem swoją kolejną gierkę na Androida/Przeglądarkę, jest to prosty clicker, w którym staramy się rozwijać własną firmę związaną z rybami (ich łowienie/hodowanie), zaczynamy od jednego pracownika, z czasem pojawiają się kolejni pracownicy.


WyjAYquzaYg59NMMNIL3puLdPoidtl5z01Gh61n.jpg


Zapraszam do sprawdzania gierki (więcej informacji o gierce znajduje się niżej):

Google Play

Amazon Store

Online (WebGL)


Zapraszam też do obserwowaniu mojego tagu + do mich mediów społecznościowych:

Facebook

Twitter
Pod tagiem #donislawdev znajdują się też informacja o moich poprzednich grach/statystykach z nich, dodatkowo do gierki z tego znaleziska też udostępnię statystyki ( za ~1 miesiąc):

Lista Wołania ((bez spamu, wołam tylko do ważnych rzeczy, beta testy gier, premiery, statystyki))

WyjAYquzaYg59NMMNIL3puLdPoidtl5z11Gh6j9.jpg


Rybak (Fisherman) to prosty clicker osadzony w świecie biznesu, naszym zadaniem jest uzyskanie jak największej ilości pieniędzy oraz podróż na nowe wody (prestige) z czasem też będziemy odblokowywać nowe ulepszenia, które jeszcze bardziej przyśpieszą ten proces. Ulepszamy swoich pracowników, kolekcjonujemy ryby oraz rzadkie przedmioty, wysyłamy statek transportowy. Oprócz tego będziemy podejmować różne decyzję (będziemy mogli oszukać Murawieckiego i nie zapłacić podatków, będziemy mogli zostać Januszem Biznesu i nie wypłacić forsy swoim pracownikom), Gra nie zawiera IAP (zakupy w aplikacji), z reklam to występują reklamy video (z nagrodą) oraz reklamy pełnoekranowe (1x co ~7 minut + trzeba najpierw osiągnąć odpowiedni poziom zarobków w grze). Aktualnie pracuję nad kolejnymi aktualizacjami do tej gierki.


Gierka powstała w Unity (C# + parę skryptów w JS dla wersji WebGL) Gra posiada też parę odniesień do Wykopu, parę ukrytych żartów niezwiązanych z Wykopem. Jeśliby kogoś ciekawiło, kto pomagał w testowaniu tej gierki (z Wykopu( ͡° ͜ʖ ͡°)), to wystarczy kliknąć 5x mewę (ten śmieszny latający ptaszek). Oczywiście tak jak zawsze (bardzo przepraszam, iż nie udostępniłem statystyk ze swojej ostatniej gierki, ale były to jedne z moich najskromniejszych statystyk, postanowiłem, iż opublikuje je wraz ze statystykami gry o rybaku) udostępnię informację informację o zyskach/ilości graczy w grze i wiele więcej :-}


WyjAYquzaYg59NMMNIL3puLdPoidtl5z21Gh6jA.jpg


Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, to śmiało zapraszam( ͡° ͜ʖ ͡°). Gierka powinna działać na większości urządzeń (wymagany Android 4.4+), jeśli zaś chodzi o wersję  na IOS, to niestety jest to ponad mój budżet (często pojawią się to pytanie), wydawanie na Google Play to jednorazowa płatność $25 i to tyle, w przypadku IOS jest to $100 (rocznie) + zakup Maka + przydałbym się też Iphone (testowanie). Gamedevem zajmuje się hobbystycznie, wciąż jestem początkującym, mam 20 lat.

WyjAYquzaYg59NMMNIL3puLdPoidtl5z31Gh6r2.jpgStatystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl