Wykopowicze,


ładnych już parę lat temu popełniłem wywiad, który stał się początkiem wykopowych memów z rogalami. W tym roku pomyślałem, aby z wykopowej akcji “@m__b wciąga rogale” zrobić coś więcej. Dlatego z kilkoma znajomymi z zaprzyjaźnionych firm (E-Torty.pl, PayU, Sendit) stworzyliśmy akcje #RogaLOVE. W ramach akcji sprzedajemy certyfikowane rogale świętomarcińskie i cały dochód z akcji przeznaczamy na znany już przez Was cel - DzieciakiChojraki.pl


Każda #RogaLOVE’a paczka wysłana jest w specjalnie przygotowanym na te akcje kartoniku wraz z bilecikiem z podziękowaniami. Bilecik może być także spersonalizowany.


Dzięki zaangażowaniu zaprzyjaźnionych firm, udało nam się zminimalizować koszty akcji, zwiększając jej dochód np. stronę internetowa stworzył GoldenSubmarine (dzięki!), kwestie prawne przygotował Answer (dzięki!) i wiele, wiele innych.


Do akcji przyłączyła się także Kasia Bujakiewicz i znani celebryci i influencerzy – będziemy Was o tym na bieżąco informować.


Zapraszamy do działania również Was. Możecie dołączyć dokonując zakupów - indywidualnie lub dla Waszych partnerów biznesowych.


Będzie nam też niezmiernie miło, jeżeli pomożecie w nagłośnieniu akcji


Niech nie tylko @m__b wciąga rogale! :)( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■


436c5542426e4a5a56546b3d_IGWbj7oY769KbRsYFP2NThd0wA8G34Xr.jpgRogaLOVE

Facebook RogaLOVE

Instagram RogaLOVEStatystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl