Cześć!


Po raz pierwszy muszę tu coś wrzucić i niestety negatywnego. 


Wczoraj koło godziny 19 wykonując wydaje mi się poprawnie skręt w lewo (Warszawa, Modlińska) na skrzyżowaniu zostałam strąbiona, po czym facet mi zajechał drogę i zaczął hamować, chciał bym mu wjechała w tyłek. Na jego nieszczęście znam już te sztuczki (na youtubie tego pełno) i wiedziałam, że tak to się skończy z takim frustratem. Z żalu chyba, że się nie udało dać mi nauczki(?) aż wysiadł z samochodu się kłócić, a ponieważ nie dałam się sprowokować uderzył ze złości otwartą dłonią w przednią szybę samochodu i odjechał. W wyniku tego uderzenia pękła szyba pionowo na środku zaraz na wprost kamery.


Od razu po tej sytuacji zadzwoniłam na 112 zgłosić sprawę, a tam pokierowali bym z nagraniem pojechała na komisariat. Tak też zrobiłam. Sprawa jest zgłoszona i gość będzie ścigany na razie za wykroczenie, a jak wycenią szkodę na ponad 500 zł to za przestępstwo. Niestety ponieważ uszkodzenie zrobił ręką a nie samochodem to wydaje mi się (jutro jeszcze potwierdzę), że nie mogę tego naprawić z jego OC. 


Poniżej link do filmu: Frajer z Polo


I tu pojawia się moja prośba: Czy ktoś był już w takiej sytuacji i jak to prawnie pokierować by w miarę szybko odzyskać kasę za naprawę? Czy ktoś może w ogóle powiedzieć jak to się będzie toczyło? Wszelkie porady i dobre słowo mile widziane.


Z chęcią udostępniłabym i jego facjate i nr rejestracyjny, ale już mnie wiele osób ostrzegało by tego nie robić. :(


Jakby ktoś chciał nie dowierzał i chciał zobaczyć początek wideo, czyli wyjazd spod sklepu Lidl, żeby zobaczyć czy tego frajera czymś nie zdenerwowałam wcześniej to oczywiście mogę udostępnić te dodatkowe 2-3 minuty, ale szkoda waszego czasu na słuchanie babskiego gadania o niczym.

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl