Cześć wszystkie Mirki i Mirabelki pisze post na wykopie aby z całego serca podziękować za okazane wsparcie i pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na pierwsze  podanie immunoglobulin . Jestem wam no i oczywiście Kubie bo bez niego nawet nie wiedzili byście że ktoś taki istnieje i potrzebuje pomocy  bardzo wdzięczna , nie spodziewałam się że tak poruszy was moja historia i będzie tyle wpłat. Dzięki wam już w styczniu jak tylko wyniki i mój stan pozwoli przyjmę pierwszą dawkę immunoglobulin podzielona na 4-5 dni i wreszcie będę miała szansę na powrót powoli do normalności i zdrowia . Póki co leżę od tygodnia w Grudziądzu na neurologii i reperuje swój organizm plazmoferezami , póki co nie ma żadnych efektów ale przynajmniej nie pogarsza się i z tą myślą doczekam do podania immunoglobulin co w połączeniu z ostrą rehabilitacją da znaczne efekty . 


Pytacie się jak się czuje ...  walczę próbuje myśleć pozytywnie i nie poddawać się . Gdy przychodzą chwilę zwątpienia to wchodzę sobie na moją zbiórkę na siepomaga : https://www.siepomaga.pl/marta... i czytam te miłe komentarze i odrazu napawa mnie to takim entuzjazmem do walki .

Więc tak szału nie ma mój stan jest stabilny , wspomagam się plazmoferezami aby dotrwać do właściwego leczenia bez pogorszenia się mojego stanu . Dzisiaj ostatnia plazmofereza i na 8 rano mam zaplanowane ściągnięcie wklucia centralnego i podróż do domu do Bydgoszczy . Mam nadzieję że wszystko przebiegnie bez komplikacji . Od poniedzialku zaczynam rehabilitacje w ośrodku neuron ale póki co muszę się oszczędzać bo osłabienie organizmu jest bardzo duże więc bez szału . Mam nadzieję że z waszą pomocą zbiore cała kwotę i że za niedlugo będę mogła sama zjeść jedzenie czy się napić . Będę na bieżąco was informować o postępach w terapii :)  ...


Już niedługo zbliżają się Święta Bożego Narodzenia . Życzę wam aby te święta były dla was magicze , żebyście znaleźli chwilę w waszym zabieganym życiu i chociaż raz pomyśleli o sobie i znaleźli czas na refleksję , czas na odpoczynek i spotkanie się z rodziną . Aby te święta były radosne i spokojne ale przede wszystkim życzę wam dużo miłości no i zdrowia bo bez tego niestety jest kiepsko . Pamietajcie dobro wraca :) 


Ps .Na koniec załączam zdjęcie z zabiegu plazmoferezy :) Buziaki ściskam was mocno :) 

436c634744584e5256546b3d_cQUPZMxdrpjlpRDwsXXWVWDNTtDMU6km.jpg

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl