Jacek Marcinkowski- konkubent Małgorzaty Zwierzyńskiej, jeden z głównych bohaterów reality show Daniela Zwierzyńskiego.
Jacek jest najbardziej pokrzywdzoną osoba przez Daniela. Przez transmisje na żywo Jacek stracił całą swoją rodzinę, która nie chce go znać. To samo usłyszał od swoich dzieci, kiedy przyjechał do nich w odwiedziny. Dzieci są w wieku szkolnym i nietrudno sobie wyobrazić co muszą przeżywać, ze względu na karierę swojego ojca w Internecie, której on sam nie jest świadomy.
Jacek jest ciągle bity i poniżany przez Małgorzatę i Daniela. Jacek nie ma wyjścia, stracił możliwość powrotu do swojej rodziny. Cały czas jest wyganiany z mieszkania przez konkubinę jednak nie ma gdzie pójść. Musi robić za błazna na transmisjach Daniela. Ludzie śmieją się z jego nieporadności i tego, że daje sobą pomiatać. To jest spowodowane niskim poczuciem wartości Jacka, które ciągle jest wyniszczane przez wyzwiska przed tak ogromną publicznością.
Jacek kiedyś pracował na budowie i utrzymywał rodzinę Zwierzyńskich. Spełniał swoją rolę w domu. Przynosił pieniądze i utrzymywał Panią Małgorzatę. Wszystko zmieniło się, kiedy Daniel kazał mu nie chodzić do pracy i stremować na pełen etat. Od tamtej pory Jacek nie ma ani chwili spokoju.
Musi pokazywać swoje życie na żywo czego do końca nie jest świadomy. Bardzo długi czas Jacek nie miał pojęcia, że ogląda go tak wiele ludzi i z jaką popularnością wiąże się współpraca z Danielem.
Kilkukrotnie dochodziło nawet do prób samobójczych oraz mówienia, że chce ze sobą skończyć. Tyle się mówi o przemocy mężczyzn wobec kobiet, ale nikt nie dostrzega faktu, że działa to także w drugą stronę.
Trzeba przyznać, że Jackowi zdarzyło się uderzyć swoją konkubinę jednak robił to w obronie własnej. Wtedy, kiedy nerwy mu puściły po kilku godzinach wyzywania, plucia na niego i poniżania.
Na materiale przedstawione są sceny z transmisji na żywo, gdzie Jacek Marcinkowski jest obrażany, poniżany, kopany, niszczony jak tylko się da.
Wezwanie policji na miejsce nic nie daje. Daniel ma świetny kontakt z policjantami, wszystko to jest bardzo podejrzane. Jacek jest zastraszony przez Daniela i nie składa zeznań przeciwko niemu i jego matce. 
Daniel na żywo powiedział do Jacka, że ułożą własną wersję i następnego dnia o 8 rano pójdą powiedzieć wszystko na komisariat.
TVN robiąc reportaż o Danielu tylko zwiększył mu oglądalność w starszej grupie wiekowej. To ludzie wieku 25-45 lat oglądają Daniela. Wspierają go dużymi pieniędzmi. Można to łatwo sprawdzić wchodząc na jego facebookową grupę Magicale Daniela i przejrzeć profilowe komentujące wpisy.
Tak duża popularność u ludzi starszych zaczęła się po słynnym reportażu z 18 września w TVN UWAGA! Gdzie nieudolność prowadzącego sprawiła, że Daniel wyszedł ze wszystkiego obronną ręką.
TVN rozgrzebał sprawę i jej nie zakończył. Daniel uważa, że wszystko jest świetnie i nie robi nikomu krzywdy. Policja nie reaguje na wezwania mimo dantejskich scen, które są tam codziennością.

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl