Kobieta bije meżczyznę pięściami, pluje, rzuca NOŻEM w swojego konkubenta - Internauci zaniepokojeni takimi

sytuacjami, wezwali na miejsce policję - Policjanci poprosili,by streamujący mniej udawali i życzyli miłego nadawania.


Tak wygląda większość interwencji policji w Toruniu.
Czy policja została przekupiona? Jaki mają interes w tym, by bagatelizować sytuację?Do bicia matki użył kul ortopedycznych, którymi musi się posługiwać odkąd doznał całkowitego złamania kości piszczelowej. 
Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy Daniel Zwierzyński okazuje brak szacunku do rodzicielki. Wielokrotnie obrażał ją stwierdzeniami
"Ty kurwo jebana".


- DanielMagical pobił matkę!

 - policjant w czasie jednej z interwencji prosi naszego "celebryte" o wykonanie wspólnego zdjęcia

 - Daniel atakuje policjantów, funkcjonariusz wzywając posiłki posługuje się jego internetowym pseudonimem "magical"

 - Daniel mówi że policjancji są jego widzami 

 - pobił sąsiada emeryta, w starciu ucierpiał również jego nieletni brat Łukasz

 - aby zarobić podpalił w mieszkaniu butlę z gazem, która prawie wybuchła

 - problemy z agresją Daniela, nie potrafi się kontrolować

 - atakuje swojego widza, grozi mu pobiciem

 - wpada w szał, bije matke i swojego przyjaciela

 - bije matkę

 - demoluje z kolegami mieszkanie, zakłóca ciszę nocną. 

 - zakłócanie ciszy nocnej o 2 w nocy

 http://www.wykop.pl/link/44963... - podejrzenia o próbę gwałtu na kobiecie

 https://www.wykop.pl/link/4475... - zastrasza swoją dziewczynę, dziewczyna skarży się że była maltretowana

Daniel zmuszał swoją rodzinę i przyjaciół by zarabiali na niego niszcząc sobie życie. Oczywiście cały dochód trafia do niego:

 - zabrania matce iść do pracy, zmusza ją do występowania na strimach na których jest ośmiaszana.

 - płaci koledze 200 zł żeby rzucił pracę i "pracował" dla niego

 - próbuje zmusić nieletniego brata do streamowania, ma do niego pretensje że nie streamuje

 - koledzy Daniela biją się przed kamerami, Daniel nie reaguje bo wie że dużo na tym zarobi

 - jest zniesmaczony faktem że jego kolega wraz z rodziną zebrali tylko 309 złotych podczas transmisji 

Rok temu, gdy w mieszkaniu prowadzony był remont Daniel namówił Jacka do rzucenia pracy i streamowania z nim. Od tego czasu traktuje go jak niewolnika, znęca się nad nim psychicznie grożąc że nie pozwoli mu nawet jeść.


Daniel Zwierzyński wyrządził wiele krzywdy w lokalnej toruńskiej społeczności. Jest odpowiedzialny m. in. za upadek restauracji "Gruba Ryba" oraz skandaliczny hejt i prześladowanie młodej fryzjerki z toruńskiego studia "Madam". Przez poczucie własnej wyższości i brak szacunku do uczciwej pracy, dla zabawy, zmanipulował swoich widzów aby zniszczyli wspomniane działalności. Właściciel restauracji, całkowicie zignorowany przez lokalne organy władzy, szukał sprawiedliwości w programie Uwaga TVN. Nawet pod wpływem tak poważnego programu telewizyjnego Daniel nie naprawił szkód jakie wyrządził młodemu przedsiębiorcy. Fryzjerka do dziś boryka się z prześladowaniem w internecie, a od Daniela nie usłyszała nawet słowa "przepraszam".

 - nie uprzedza fryzjerki o kamerach, widzowi za namową jego rodziny niszczą jej biznes i prześladują

 https://uwaga.tvn.pl/reportaze... - reportaż m. in. o zniszczeniu restauracji Gruba Ryba


Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie bagatelizuje zaniedbania Pani Małgorzaty Zwierzyńskiej wobec jej nastoletniego syna Łukasza. Urzędników nie poruszyły nawet nagrania na których chłopczyk jest bity przez matkę, obrażany i poniżany przed kamerami. Nastolatek nie ma zapewnionych podstawowych warunków do życia. Ze względu na zniszczoną przez Daniela łazienkę zmuszony jest do mycia się w misce, w zimnej wodzie, w pomieszczeniu bez drzwi i prywatności. Przez całodobowe transmisje swojego brata - Daniela - nie ma niezbędnych warunków do nauki. Przez hałas towarzyszący libacjom alkoholowym i niewyspanie zaniedbał obowiązki szkolne co spowodowało brak otrzymania promocji do następnej klasy. Chłopiec przed działalnością internetową jego brata był grzeczny, ambity i radził sobie w szkole. Przez zaledwie 4 lata został zdemoralizowany przez swoje otoczenie. Używa wulgarnego słownictwa, spożywa alkohol, znęca się psychicznie i fizycznie nad matką. Całe dnie spędza przed komputerem, jest uzależniony od gier komputerowych przy których spędza dziennie nawet ponad 10 godzin.

 jeszcze jako 15 latek rzuca szklanymi butelkami w sąsiada grożąc mu śmiercią

 - znęca się nad śpiącą matką.

 - nieletni Łukasz znęca się nad matką 

 - zdemoralizowany nieletni brat niszczy mieszkanie i bije matkę, Małgorzata bije Jacka. Daniel martwi się tylko o kanał na YouTube.

 - rodzinne kłótnie


Najemcą zadłużonego mieszkania jest Małgorzata Zwierzyńska, matka Daniela i Łukasza. Przed rozpoczęciem transmisji miała złe doświadczenie z alkoholem. Zmagała się z nałogiem, lecz jej zdrowiu nic nie zagrażało. Gdy Daniel zauważył jaką popularnością cieszą się pijackie wybryki jego matki, zaczął celowo upijać ją tanim alkoholem. Konsekwentnie wyłudzał pieniądze kosztem jej choroby, np. zbiórkami na jej leczenie, wstawienie sztucznych zębów i odwyk. W niecałe 2 lata Pani Małgorzata z kobiety z problemami, lecz zdrowej i zadowolonej, z życia stała się wrakiem człowieka, który może umrzeć w każdej chwili. Wszystko to wynikło tylko przez pazerność Daniela Zwierzyńskiego sprzedającego zdrowie matki przed kamerami.

 - rzuca NOŻEM w swojego konkubenta - po tym przewinieniu policja zabiera ją na dołek

 - obraża nieletniego syna i mówi że żałuje że go urodziła

 - nie kontroluje potrzeb fizjologicznych z powodu przepicia organizmu

 - w stanie agonalnym wymiotuje krwią

 - bije 15 letniego syna przed kamerami.

 - przemoc domowa, bijatyka, znęcanie sie psychicznie nad Jackiem 

 - znęca się psychicznie i bije Jacka

 - rozmowa matki z synem na Urzędniczej 2/9 w Toruniu


Wraz z Danielem i Małgorzatą mieszka upośledzony konkubent matki, Jacek Marcinkowski, który codziennie jest dręczony psychicznie, zastraszany i bity przez swojego pasierba Daniela i Małgorzatę. Dzieje się to przed kamerami, czemu bacznie przygląda się i dopinguje młodzież. Pani Małgorzata raz za razem ubliża byłej rodzinie Pana Jacka oraz jego dzieciom nazywając ich bękartami. Doprowadziło to do tego stanu, w którym próbował targnąć się na swoje życie wieszając się na klamce od drzwi pokojowych. Oficjalnie jest bezdomny i nie kwapi się do tego aby znaleźć sobie pracę, co jest spowodowane tym, że pasierb zmusił go do rzucenia pracy i codziennie dostarcza mu alkohol niszcząc jego zdrowie ku uciesze widzów.

 - dręczony latami przez Małgorzatę i Daniela próbował powiesić się na klamce

 - uderza z całej siły Małgorzatę w twarz

 - upity przez Daniela został wyniesiony nieprzytomny na noszach i hospitalizowany 

 - molestuje przed kamerami kobietę

 - bije Małgorzatę i kolegę Daniela

 - uderza Małgorzatę i atakuje kolegę Daniela


Cały proceder jest możliwy dzięki uprzejmości platformy YouTube umożliwiającej transmisje wideo na żywo. Polski oddział zagranicznego giganta nie czuje odpowiedzialności za treści jakie udostępnia głównie nieletnim. Co prawda kanały Daniela były w przeszłości kasowane, lecz robiono to wyjątkowo opieszale i niekonsekwentnie. Obecnie Daniel Zwierzyński bez problemu streamuje regularnie na tej platformie zarabiając ogromne pieniądze. Bardzo dba o to by omijać ograniczenia wiekowe narzucane automatycznie przez YouTube, aby jego widownia, w większości nieletnia, miała nieutrudniony dostęp do patologicznych treści. Jakie jest stanowisko YouTube Polska w tej sprawie? Niestety od wielu lat dają ciche przyzwolenie na dostarczanie takich treści nieletniej widowni, z czego czerpią razem z samym streamerem niemałe zyski. Warto wspomnieć tez o pośredniku płatności używanym przez Daniela, TAD SP Z O O umożliwiającej wysyłanie "patostreamerowi" pieniędzy nawet dzieciom, udostępniając formę płatności SMS. To głównie przez ich platformę nieletni mogą wysyłać donacje np. z telefonów rodziców, oczywiście bez ich wiedzy.


Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl