Szanowni Różowe i Niebiescy. Myślałem, że jako społeczeństwo zaczynamy dojrzewać, w przypadku zwiększającego się bezpieczeństwa i dobrobytu odczuwać mocniej empatię, ale i kierować się rozumem. Żyjemy w czasach zalewu informacyjnego, wszystko łapiemy tylko po nagłówkach, bo nie ma czasu nad czymś się pochylić. Jednak trzeba to robić. Pochylam się ja, bo wkurza mnie głupota i zaprzaństwo, chyba bardziej niż chamstwo. Cham to cham, wiadomo czego się spodziewać. 


Wszyscy, po śmierci Prezydenta Gdańska, mamy odczucia wiadome. Śmierć to śmierć, nie ma co mówić, do jakiej partii politycznej należał. Ważne jakim był człowiekiem. 20-to letni staż na fotelu prezydenta dużego miasta to coś oznacza - "lokalsi" wiedzą najlepiej. Cześć mu oddaję. Jest mi cholernie przykro, że życie stosunkowo młodego i prężnego człowieka zabiera facet niepoczytalny, być może chory. OK, takie życie, nie przewidzisz tego.


Nie jednak o tym chciałem napisać. Wkurza mnie głupota, traktowanie nas, Polaków, jak skończonych idiotów, głupców, próbuje się nas podzielić i sterować naszymi emocjami. Teraz podlinkuję Wam art. na wp... 

Jakub Bierzyński: Paweł Adamowicz nie żyje. Nie chcę być cicho, nie będę cicho.

Czy naprawdę to jest dobry czas na mieszanie i dzielenie na poglądy polityczne. Czy ten cymbał nie rozumie, że morderca był chory, a nie zrobił z tego aktu politycznego? Komu na tym zależy, by nas skłócać i mieszać? Jakim podłym człowiekiem trzeba być? Karma wraca, ten skur.... (Jakub Bierzyński) nie powinien się wypowiadać z IQ poniżej 80. Jak ktoś ma wątpliwości w jakim celu został popełniony artykuł, to proponuję zapoznać się z dotychczasowymi postami tej gnidy.


To ja mam dość, nie będę milczał, nie będę krzyczał, będę działał. Uprzykrzę kanalii życie - czy ktoś ma jakieś bliższe dane do odnalezienia tego kulfona?

Mam dość, że Polak Polakowi wilkiem, że za granicą lepiej samemu niż z Polakiem. W takich chwilach tragedii i żałoby znajduje się pojeb, który miesza kijem w sedesie. Jak długo będziemy na to pozwalać? Nie będę wytykał temu dupnemu kasztanowi, że to to Bolek wspominał, że PISowców trzeba wyrzucać oknami, że to Niesiołowski mówił o "dożynaniu watahy", to, że w więzieniach PO zdobywa większościowy elektorat.


Dość hipokryzji i chowania głowy w piasek. Może by piętnować takich debili (jak ta nieszczęsna pokraka dziennikarza) goleniem glacy i tatuażem na czole "uwaga truteń"? Zróbmy coś, nim będzie za późno.


P.S. Wiem, jak wygląda newsroom w mediach: jeden starszy koleś kieruje bezmózgą bandą dzieciaczków z prowincji, która próbuje przeżyć w mieście, za wszelką cenę, bez honoru i godności.

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl