Kontrowersyjny youtuber chce się sądzić z wykop.pl


       "Wykop się nie wycofał. A ja tego nie popuszczę. Mówi się, że nikt jeszcze nie wygrał z wykopem. Ja się chcę spróbować. Została wysłana najpierw skarga, nie było reakcji. Teraz zostało wysłane pismo z prośbą o ugodę typu win-win. ...wykop nadal hula, moje hasztagi to wszystko archiwizują, kopiują. Będą sprawy przeciw autorom wpisów, którzy stalkują. Wykop będzie musiał udostępnić dane personalne tych osób, jak również przeciwko firmie, która dopuszcza do takich sytuacji."

tutaj link do tych słów:


To i wiele innych usłyszeliśmy dziś na live youtubera Jacka Kurzątkowskiego z kanału Jak to ogarnąć..

Jeśli ktoś chce się kreować na człowieka nieskazitelnego i budować na tym swoją reputację na youtube, nie powinien mieć za złe, że wykopki wyciągnęły linki z różnych sytuacji na przestrzeni lat, które przedstawiają tą osobę w złym świetle. Taka jest natura tego serwisu.. Wykopujemy ciekawe informacje..


Już tłumaczę od czego się zaczęło..

Sylwetka Pana Jacka z innego znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4731...


Na tagach #jaktoogarnac i #kurzatkowski wykopki od jakiegoś czasu znajdują różne informacje na temat tego pana. Linki do różnych zbiórek publicznych, dziwaczne wypowiedzi, które przeczą sobie.. Wielokrotnie sam sobie zaprzecza. Oto kilka przykładowych filmów.

kolejny:

Pieniądze ze zbiórek rozdysponowuje według swojego widzimisię. Np dziewczyna, która nie była bezdomna, uciekła od męża do kochanka, dostała w ciągu miesiąca 5-tys zł

kolejne zaprzeczenia

Wydaje mi się, że ten youtuber kreuje się na osobę, która chce uchodzić za osobę z zabezpieczeniem finansowym.. Ale fakty same temu przeczą. Nie był zachwycony, gdy na tagu wykopki ustaliły, ze został wyrzucony z Aeroklubu Warszawskiego za ponad półroczne nie płacenie składek. I za to chce nas pozywać? Za linki do informacji, które przedstawiają go w złym świetle?

No tak, bo liczy się kasa. Na tym filmie pokazuje dokładnie, na czym mu zależy.. 

A wykopki bardzo mu widocznie przeszkadzają. Tyle, że nikt go na tagu nie wyzywa.. A każdy link (np dotarcie do informacji, że mógł molestować kobietę w centrum nurkowym) nazywa szambo hejtem.. Tyle, ze My tych informacji nie wymyśliliśmy. My je wykopujemy..

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl