#stopACTA2 znowu wygrywa!


Zablokowanie ACTA2 w Radzie UE to nasza zasługa! To #stopACTA2 w listach otwartych do rządu i podczas protestów domagała się, aby reprezentanci Polski blokowali cenzurę na poziomie Rady! Praca się zaczyna. Pozycja lobbystów jest osłabiona. Wszyscy stają się przeciwnikami ART11/13!


"W dniu dzisiejszym w Radzie Europy trwały negocjacje nad stanowiskiem RE w trilogu. Zmierzyły się 2 opcje UE vs Niemiec. Każda z nich zakładała istnienie nieprzychylnych dla wolności słowa wariacji art 11, 12a i 13. Byli pewnie, że jedna z nich zwycięży ale na skutek działań naszego Ruchu i listu otwartego ,który wystosowaliśmy do Rządu RP - Polsce udało się stworzyć mniejszość blokującą! 4 Kraje zamiast poprzeć opcje 1 lub 2 aby przechylić szalę - postanowiły oddać swoje głosy na opcję nr 3 i w ten sposób pokrzyżować szyki zwolennikom cenzury!"


Dlatego to takie ważne aby przyjść na protest #stopACTA2 19 stycznia 2019 w swoim mieście. Odebrać argumenty naszym przeciwnikom. Pokazać, że jesteśmy i będziemy walczyć o wolność w internecie!

https://www.stopacta2.org/pl/r...

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl