Czy może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem produkt który w opisie jest jako "prawie" nowy jest sprzedawany przez  Allegro jako nowy, a dodatku jeszcze promowany przez Ceneo? Czy ten proceder w końcu ktoś utnie? Przecież to jawne wprowadzenie w błąd klienta.

Już pomijam fakt, że taki "prawie" nowy telefon powinien być sprzedawany jako używany i to jeszcze w wyjątkowych warunkach. Wyobraźcie sobie sklep Appla czy innego partnera tej firmy, gdzie taki telefon jest wystawiony przez przynajmniej 12h na widok klientów. 12h działania ekranu, tyle samo czasu podłączenia do ładowarki. Na dodatek te setki ludzi, którzy mieli go w rękach przez ten czas. Chyba wolałbym już kupić używany telefon przez jedną osobę, ale wtedy zajrzałbym do produktów sprzedawanych jako używane!

Jestem mega wpieniony, bo już kilka razy nadziałem się prawie na taką "mega okazję" szukając sprzętu dla siebie. Akurat to ogłoszenie przypadkiem mi się wyświetliło na jakiejś stronie. Przyznacie, że cena 3 099 zł za nowego X to niezła promocja, nie? 


Wklejam opis produktu który nieuczciwy sprzedawcy podał:


"Nie są to telefony odnawiane lub składane z części, refabrykowane (refurbished). Nie pochodzą ze zwrotów lub napraw. Kupujesz telefon który wygląda i działa jak nowy. Służył jako produkt wystawowy w salonach sprzedaży telefonów Apple."

Od siebie dodam jeszcze, że za każdym razem jak widzę coś takiego to zgłaszam ogłoszenie do allegro. Jak widać mają to w d*pie.


Dodaje też link:


Link do aukcji


Oraz screeny no nie wiem ile ta "promka" będzie się urzymywać:


https://ibb.co/279kQ8b - Ceneo oferta

https://ibb.co/q1j1QtH - Opis allegro

https://ibb.co/3fVBncy - Opis allegro z informacją, że produkt prawie nowy

https://ibb.co/wzTdd91 - Opis allegro z informacją, że produkt nowy


PS. To mój pierwszy post na wykopie i nie wiem jaką magię trzeba odprawić, żeby móc dodawać zdjęcia normalnie - w każdym razie nie udało mi się dlatego linki do zdjęć...

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl