Drodzy Inżynierowie, Żołnierze, Pracownicy fizyczni, Artyści i inni gracze #factorio!


Wiem, że na wykopie ta gra jest popularna, dlatego jakiś czas temu założyłem serwer do wykopowej gry w Factorio. Na wykopie jest wiele fajnych podobnych inicjatyw (Asseto Corsa, Tibia i inne), więc stwierdziłem, że warto coś takiego zrealizować.


Początkowo serwer odpalałem na własnym komputerze, niestety powyżej 10 graczy gra stawała się nieprzyjemna. Z pomocą przyszedł mój przyjaciel @Dogi który udostępnił zasoby swojego dedykowanego serwera.


Obecnie serwer jest w stanie uciągnąć spokojnie do 100 ludzi. Dlatego też zdecydowałem się zrobić to znalezisko.


Zapraszamy serdecznie wszystkich graczy - nowych i starych do wspólnego tworzenia bazy :) Gdy tylko nasza liczba zacznie rosnąć możemy otworzyć 2-3 dodatkowe serwery. Po wyjściu stabilnej wersji 0.17.X planowany jest również serwer PVP z dwoma drużynami, które na wspólnej mapie będą ze sobą rywalizować.


Pod tagiem #factoriofabrykazboza możecie znaleźć więcej informacji na temat samego serwera, zapraszam do obserwowania oraz zapisywanie się do mirkolisty serwera!

Na naszym Discordzie zawsze można liczyć na pomoc innych doświadczonych graczy, mamy również zawsze najnowsze patche ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) do pobrania.

Nie wiesz czym jest Factorio? Nie szkodzi! Obejrzyj ten filmik i na pewno Cię gra zainteresuje!
Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl