Nowozelandzka Policja wysłała zapytanie do admina kiwifarms.net o adresy IP i maili użytkowników linkujących do materiałów z zamachu oraz manifestu terrorysty.

Odpowiedź im się raczej nie spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Policja:

Dzień dobry,

Mam nadzieję że będzie mógł Pan nam pomóc w śledztwie prowadzonym przez Nowozelandzką Policję.

15 marca 2019 w Nowej Zelandii miała miejsce strzelanina z licznymi ofiarami śmiertelnym w 2 meczetach w mieście Christchurch.

Podejrzanym w tej kwesti jest Brenton TARRANT

W trakcie strzelaniny na kiwifarms.net pojawiło się wiele postw i linków dotyczących strzelaniny i TARRANTA

Chcielibyśmy zachować te posty i dane techniczne wliczając w to adresy IP powiązanymi z tymi postami do czasu aż złożymy formalny wniosek.

Mógłby Pan powiedzieć w jakiej formie chce przez to przejść*, chcielibyśmy również potwierdzenia że dane o które prosimy zostaną zachowane do czasu zakończenia postępowania.


Z poważaniem,


John


John Michael,

Starszy Sierżant, detektyw


Później jeszcze jest informacja o tym że na podstawie jakiegoś tam artykułu nie wolno mu dzielić się treścią tego maila z postronnymi osobami.


*Chyba chodzi mu o to czy przekaże im to dobrowolnie czy będą musieli to od niego wyciągnąć na podstawie nakazu sądu/prokuratora.

Odpowiedź admina:

Czy to jest żart? Nie przekażę żadnych informacji o moich użytkownikach. A osobą która wstawiła linki do filmu i manifestu jestem ja sam.

Przykro mi z waszego powodu, jesteście spokojny narodem, a teraz pierwszą rzeczą jaką ludzie pomyślą przez następne 10 lat gdy usłyszą o Nowej Zalandii będzie ten atak, ale nie możecie tak robić. Powiedz swoim przełożonym że ośmieszą siebie i swój rząd jeżeli będą próbować cenzurować internet. Jesteście małym, nieistotnym narodem wyspiarskim, nieznacznie bardziej rozpoznawalnym niż inne bezimienne niepodległe kraje Pacyfiku (Oceanii). Nie macie dość możliwości by usunąć film z internetu i brak wam zasięgu prawnego aby zamknąć każdego kto go postuje. Jeżeli ktokolwiek przekaże wam w tej sprawie jakiekolwiek informacje, nie tylko jest tchórzem, ale też pierd$%onym idiotą.


Nazywam się Joshua Moon, jestem obywatelem USA, żyjącym "za oceanem". Moja firma jest częścią firmy zarejestrowanej na Florydzie. Jeśli potrzebujecie fizycznego adresu do wysłania papierów to te się nadadzą:


Lolcow LLC

913 Beal Pkwy NW

Suite A-1017

Fort Walton Beach, FL 32547

Jeśli się zastanawiacie, to nie, kiwifarms.net nie ma nic wspólnego z Nową Zelandią. Nasza nazwa jest "szturchnięciem" wycelowanym w pewnych "sepleniących" autystyków z których robimy sobie jaja. Absolutnie nic w naszej społeczności nie ma żadnego związku z Nową Zelandią.


Mam także w piź%$zie co mówi sekcja pięćdziesiąta waszego pedalskiego prawa o dzieleniu się treścią maila. Pier$#lcie się i pier$#lić wasz kraj który jest dziurą w dupie
595839315a41774241784578_1j8qHnp6Xe1PTJUx7KWM8Ydil0BdkK73.jpg

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl