Hulajnogi HIVE Warszawa darmowe 59minut


Siemka to jest mój pierwszy post. Więc jak coś nie tak będzie to poprawie :) 


Nastała wiosna i pojawiła sie konkurencja w Warszawie dla hulajnóg lime, fajnie bo będzie można przetestować nowe modele. Generalnie cena dużo nie różni się od konkurencji bo jest:

 2.5zł za start i 0,45zł za minutę,

Generalnie wychodzi drogo za takie jeżdzenie po mieście. Ale jest możliwość przetestowania za darmo 59minut. 

Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod polecajacy h4UeJGoM dostaniesz 32min za free. Później jak wejdziesz na swoje konto i w vouchery wpisz Hellowarsaw to dostajesz kolejne 27 min . Razem masz 59minut za darmo. 


Wazne info. 


Gps często wskazuje zła lokalizację hulajnogi, przeważnie jest po drugiej stronie drogi lub jeszcze dalej. Tak więc szukanie po aplikacji słabo się sprawdza, lepiej chwytać tą upatrzoną na żywo :D. 


najważniejsze fukcje aplikacji::

-poziom naładowania baterii w hulajnodze 

-historie poprzednich przejazdów, czas , kilometraż, cena

-mapa na której jest zaznaczony obszar pierwszej strefy, nie wiem jakie sa warunki zostawiania hulajnogi poza tą strefą.


Podczas wynajmu, można skorzystać z opcji parkowania z pozycji aplikacji. Podobno można tak zablokować do 30 min, ale nie potwierdzone info. Za to sprawdzone jest, że podczas parkingu również jest nabijana opłata jak podczas jazdy czyli 0,45zł za min. Podczas pierwszej jazdy 16min i 17min parkingu pobralo mi 39 bonusów ( tak są oznaczone darmowe minuty w apce) 


Hulajnoga jest lekka, można swobodnie jedną ręką przenieść np przez schody. 

Maksymalna prędkość jaką wskazywał mi licznik to 16km/h - testowałem juz kilka i zawsze tak samo, pomimo tego, że miało byc 25km/h

kod polecający jest mój , Ty zyskujesz 32min ja 10min :) pózniej możesz zapraszać innych używając swojego kodu który znajdziesz w apce :)

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl