Czy tylko ja mam odczucie że im młodsza dziewczyna tym bardziej roszczeniowa się robi? Od dłuższego czasu obserwuje tak debilne zachowanie dziewczyn w internecie czy w prawdziwym życiu i przeglądając nawet z "najnowszych" na wykopie że zaczynam rozumieć gadanie że Ukrainki lepsze od p0lek są. Czytam sobie artykuł na necie który w skrócie brzmi "Czy związek biednego z bogatą ma sens" i czytam relacje i komentarze które brzmią że dziewczyny poniżają mężczyznę mniej zamożnego od niej lub bezrobotnego i ogólnie jeśli facet zarabia mało to jest "fuu". Co najlepsze komentarze to zrobiłem aż zdjęcie

595839775a67514c42523878_qHUQ2SQjd2TqDMGnG5OHboCi2Me4fZXO.jpg

595839775a67514c42523878_1tEK7pBVeo0cKnLJzNMuSVYdy64D8lhn.jpg

I z drugiej strony sprawdziłem "Czy związek bogatego z biedną ma sens" i tutaj się nie zawiodłem hipokryzją gdzie już nagle kobiety rozprawiały o miłości i że nie ocenia się w ten sposób człowieka były raczej powszechne.


To raczej takie dowody które każdy w internecie widzi na codziennie i raczej przedstawiać ich dalej nie trzeba, ale gryzie mnie to i ogólnie martwi że to spierdolone myślenie u kobiet zaczyna być powszechne. Przykład mój z życia gdzie próbując spotkać się ze znajomą wystawiała mnie z przeszło 6 razy gdzie za każdym razem zapewniała i mówiła że spotkamy się (I żeby nie było. Nie olewa mnie czy nie próbuje być miła). Oczywiście winy w sobie nie widziała w żadnym wypadku, ale kiedy już ja straciłem cierpliwość i odezwałem się że nie podoba mi się że tak mnie traktuje to z miejsca foch i jak ja miałem czelność powiedzieć że mi się nie podoba. Oczywiście standardowe gadki typu "Jak Ci nie pasuje to nie pisz" musiały być. Takich przykładów mogę podawać w ciul dużo gdzie kobieta wymaga więcej niż chce dać i ogólnie patrzy na mężczyznę w sposób "Ty pracuj, a ja będę pachnieć" ale jestem raczej kiepski w pisaniu długich wywodów i pewnie i tak już pomieszałem słowa.

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl