Witam Was wszystkich Wykopowicze!Słuchajcie, sprawa jak jedna z wielu! Jest potrzeba pomocy chłopakowi z miejscowości Jarocin. Znam go osobiście i już kiedyś wspominałem w kręgu jego rodziny, że absolutnie nie wiem dlaczego, nie wiem co powoduje takie moje przeczucie ale czuję gdzieś tam w środku, że chłopak stanie jeszcze na nogi. I choć minęło już kilka lat ja wciąż w to wierzę. Mam nadzieję, że i w Was wszystkich tutaj obudzę takie ziarenko absolutnie optymistycznej nadziei że to wszystko naprawdę może się udać. Bo może! I to dzięki nam wszystkim.


Słuchajcie, ów chłopak to Nikodem Korzyniewski z Jarocina. Bardzo wesoły i zabawny koleszka, który swym poczuciem humoru nie jednokrotnie sprawił, że śmiałem się do łez. To wspaniały młodzieniec, który jak każdy z nas ma swoje pasje, ma swoje pomysły a czasem - od tak po prostu - liczy na bezinteresowną pomoc kogoś stojącego obok. To pogodny, powoli stający się, mężczyzna, któremu na starcie nieco utrudniono to co wielu z nas otrzymało od tak. Możliwość stania na nogach. I tutaj mam do Was ogromną prośbę. W ilości siła! Proszę o wykop-effect! Pomożecie? 


https://www.facebook.com/perma...


595839775a67594543683878_DZV50dyyppf9Fw9OLcAFqASIxZ43NkuK.jpgSprawmy, że przez najbliższy czas ten temat niemal eksploduje na łamach Facebook'a czy internetu. Bo ja nie proszę tu o wiele. W ilości nas siła a każda złotówka przybliża jego do celu. A celem jest uzbieranie kwoty 32.000zł na zakup ortez, dzięki którym chłopak po wykonanych zabiegach w Niemczech na swoich nogach wreszcie na nich stanie. I to, moi drodzy, w moim odczuciu byłaby pewnego rodzaju magia, której współtworzycielami zaklęcia bylibyście właśnie Wy wszyscy. Bo jak nazwać to kiedy macie już naście lat, poruszacie się na wózku inwalidzkim od urodzenia i po tylu latach nagle uczycie się chodzić o własnych nogach? No magia, prawda? Jeśli zagłębicie się w temacie Nikodema i jego serdecznej mamy Urszuli, nauczycielki w jednej ze szkół w Jarocinie, jestem pewien, że i Was oczaruje pozytywna aura, jaka niesie się z jednej z ulic miejscowości Jarocin gdzie mieszkają. W zeszłym roku chłopak, jego mama i wiele osób dookoła tej rodziny wspólnie prowadziło zbiórkę sporej kwoty potrzebnej na zabiegi, które zostały przeprowadzone w Niemczech już w tym roku. Jeden jakiś czas temu, drugi dosłownie miał miejsce naście godzin temu. I wszystkie znaki na niebie mówią, że zabieg się udał! O wszystkim możecie poczytać tutaj... To strona Nikodema w serwisie Facebook.


https://www.facebook.com/korzy...


A tutaj z kolei najnowsze wieści z Kliniki gdzie odbył się drugi zabieg na nogach Nikodema.


https://www.facebook.com/korzy...


595839775a67594542425578_yHx6yEvuv8u2kU8ifH9Mr8wICqpZCkxE.jpg


595839775a67594543683878_OT2sgo9j6fZV1CV95nvgcDLQsuPUxA0s.jpgTutaj znajdziecie post z podziękowaniami za wspólnie zebrane fundusze na cel, jakim były w/w zabiegi.


https://www.facebook.com/korzy...


595839775a67594542425578_dz7XvFAKBRD6NRepFh2ehsJwqs0sgUJX.jpgW samą poprzednią zbiórkę włączył się m.in. sam Muniek Staszczyk i zespół T.Love, ... w ogóle sami zobaczcie. Było o tym na jego stronie w Facebook.


Konto Nikodema w serwisie Youtube znajdziecie ponizej, tam tez cyklicznie zamieszczane są filmiki z postępów nad usamodzielnieniem tego pozytywnie zwariowanego chłopaczka.


https://www.youtube.com/channe...


Proszę Was o pomoc! A nie proszę o wiele, kilka złotych od każdego z nas sprawi, że te 32.000zł okaże się być piękną zbiórką i zabawą nas wszystkich tutaj stających się pewnego rodzaju bohaterem w oczach takiego jednego fajnego chłopaka o imieniu Nikodem. To jak, mogę na Was liczyć? Z góry wielkie dzięki!


Ściskam Was mocno i proszę zróbmy tu wszyscy teraz hałas!


Z poważaniem - Marcin BłauciakWersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl