Witam, jak pewnie Państwo zauwazyli, europa zmaga się z bardzo ciężka sytuacją, ktora dotyczy migracji osób z ciepłych krajów. Jako ze podrozuje po swiecie i czesto odwiedzam inne kraje, widze ze sytuacja jest krytyczna. Pisze ten post ponieważ czuję się odpowiedzialny za przyszłość naszych kobiet oraz wolnośći na świecie. Chciałbym aby każdy w Polsce miał świadomość ogromnego zagrożenia, które płynie z przyjmowania ludzi z innej kultury. Prawo szariatu wprowadzane jest powoli w innych częściach europy. Kwestią czasu jest zagrożenie na ulicach polski, ataki nożowników oraz wybuchy. W koranie, sunnach i hadisach, wyrażnie przedstawione jest, w jaki sposob postępować z nie muzułmaninem. Poświęcono na to 51% wszystkich tekstów. Proszę przeczytajcie pare tekstów ze źródeł, które są autentyczne.

Jest bardzo ważne żeby to wiedzieć, aby móc zacząć przeciwdziałać zagrożeniom, które dotkną nasz wszystkich i będziemy musieli walczyć. Udostępniajcie to swoim przyjaciołom, znajomym i rodzinom aby byli świadomi tego co dzieję sie teraz na świecie. Wygrajmy z poprawnościa polityczną i bądzmy wolnym, niezależnym Pańśtwem w którym kobiety i dzieci mogą chodzić bez obaw po ulicach.


Profesor Bill Warner, Centrum Studiów Nad politycznym islamem:

Bill Warner z wykształcenia jest doktorem nauk matematycznych.Od trzydziestu lat za pomocą metod statystycznych bada teksty islamu. Od 11 września 2001 roku otwarcie krytykuje politycznyislam i popularyzuje wiedzę na jego temat


Bill Warner wydał parę ksiązek, w których w prosty sposób opisuje czym jest polityczny islam.

Znalazłem darmowy tekst w internecie:

https://archive.org/stream/Bil...

Tutaj glówna strona

https://www.cspii.org/pl/

Euroislam czyli newsy i informacje ze swiata zwiazane z religia pokoju:

https://euroislam.pl/

Bill Warner na youtube:

https://www.youtube.com/channe...


Polecam posluchać:

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl