Pan Zbigniew to bursztyniarz, z prawie 50 letnim doświadczeniem. Jak w przestrzeni lat zmieniał się zawód bursztyniarza? Jakie było najciekawsze zamówienie? Jaki wpływ na nadbałtycki rejon miał bursztyn...Tego dowiecie się w tym materiale.


Magazyn Nisza to portal, w którym przedstawiam ludzi z pasją. Niecodzienne hobby, praca czy zajęcia, to tematy które znajdziecie na jego łamach. Internet to nie tylko miejsce dla gwiazd. Chcę docierać do Rzemieślników, twórców, pasjonatów - ludzi którzy potrafią przekonać swoją historią.


Skoro wytrwałeś do tego akapitu, to albo jesteś zainteresowany tematem, albo jesteś jedną z osób bez których ten magazyn nie ma sensu.

Jeśli należysz do drugiego grona, odezwij się koniecznie! Opowiedz o tym, czym się zajmujesz, co robisz. Może to Twoja historia powinna wyjść na światło dzienne? Jeśli wstydzisz się kamery, nic nie szkodzi. Możemy stworzyć artykuł pisany, w którym wszystko wyjaśnisz.


Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, o kreatywnych ludziach którzy nie boją się próbować, koniecznie sprawdź dotychczas opublikowane materiały.

https://magazyn-nisza.pl/


Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl