5958393959674d4c42524578_mmxIBh6JZ81OyrT1rbtfC9komYj0eOGV.jpg
Drodzy Użytkownicy serwisu wykop,

nazywam się Maciej Szymański i jestem autorem projektu Badamy Suplementy. Moja działalność była już kilkukrotnie zauważona na łamach serwisu i widziałem jak duże budzi zainteresowanie.

Tym razem muszę się zwrócić do Was z prośbą o pomoc
, ponieważ od momentu opublikowania badań (link: https://www.facebook.com/badamysuplementy/posts/2519250564802380) produktu firmy SFD S.A. - Allnutrition Whey (biała czekolada) sprawy nabrały nieoczekiwanego obrotu.

Pomijając różne oszczerstwa z trollkont, próby zdyskredytowania mojej osoby, czy działalności.
Tym razem samo laboratorium Eurofins Polska zażądało ode mnie pilnego usunięcia z Facebooka wyników badań, które sami przeprowadzili!  
Argumentując to brakiem zgody na opublikowanie wyników badań, co narusza regulamin świadczenia usług.

Dodam, że SFD już następnego dnia stwierdziło pod moją publikacją, że faktycznie została dodana dekstroza („zmiana ta miała podnieść walor smakowy "), ale niestety na stronie producenta jak i na etykietach nie było tej informacji – okazało się, że przez „błąd producenta doklejka korygująca nie została umieszczona”.

Jednak ataki z trollkont, podważanie wyników badań poprzez manipulacje ich interpretacją, cały czas trwały. Chciałbym wierzyć, że były to działania nieświadome, wynikające z niewiedzy autorów komentarzy, ale może sami to oceńcie...  

Od bardzo dawna badałem produkty innych marek, w tym tak popularnych jak Olimp, kontrowersyjnych jak Visanto oraz tj.: AvetPharma, KFD, DOZ, Prozis, itd., nikt nie widział w tym nic złego.

Proszę Was o nagłośnienie tej sytuacji. Jeśli macie pomysły gdzie poza GIS (tam już zgłosiłem sprawę) można zgłosić ten proceder, piszcie w komentarzach.

Dziękuję za zrozumienie i pomoc.
Maciek

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl