Witam serdecznie. Do użytkowników #wykop mam pytanko. 


Mam informację na temat jednej z firm, a dokładnie sklepu internetowego zoio.pl. Otóż wstawiają sami fałszywe opinie oczywiście na swojej wizytówce google moja firma. 

Można to zobaczyć tutaj: https://www.google.com/maps/pl...


Ogarnięci użytkownicy od razu zauważą, że wiele opinii pisali pracownicy itp (kto w wielu komentarzach dotyczących sklepu piszę o jego facebooku, a nie o właściwościach produktów/zakupów). Dodatkowo - można porównać to z konkurencją oraz ich ocenami, jak wyglądają naturalne opinie...Przypadkowo też były dodawane hurtowo w okresie 2-3 dni :) 


Otóż powyższa firma wysłała mi list od prawnika, że mam usunać oceny 1 gwiazdki z wizytówki google (były one bez opisu) powołując się na to, że naruszają one 24 artykuł kodeksu cywilnego. Opinie nie były pisane przeze mnie - mimo to właściciel firmy chce wywrzeć na mnie presję i prawdopodobnie zastraszyć, gdyż aktualnie toczę z nim proces w sądzie pracy. Chcą wymusić wpłatę na ich konto 5k zł, jeżeli tego nie zrobię grożą, że skierują sprawę do sadu.


Możecie spojrzeć i wyrazić swoje zdanie co uważacie na powyższy temat? Czy warto się obawiać czegoś takiego czy po prostu olać sprawę? :) Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl