Hej wykopki, mireczki i mirabelki (。◕‿‿◕。)


Większość z was kojarzy mnie pewnie z pod tagu #rottredukcja w którym opisywałem moją drogę z 170kg otyłości do 90kg i six packa. Ostatnio nie miałem czasu zupełnie postować i dziennik trochę umarł, z jednej strony wynika to z faktu że postępów jako takich już nie było szczególnych i nie było o czym pisać. Dla ciekawskich jednak, nadal się trzymam ;)


Nie odzywałem się też dlatego że byłem dosyć zajęty, razem z zespołem pracowałem nad dwoma projektami. Jeden z tych projektów chciałbym wam teraz zaprezentować ;)


A więc whoonid.com

595839395a51494b42424d78_iQDtaE6QXljJp1gi6Lla0uyuuAQ5Itzc.jpg

W ostatnim czasie wiele osób próbuję przekwalifikować się albo zwyczajnie rozpoczyna swoją przygodę zawodową. Tutaj najczęściej pada pierwsze pytanie: "czego się uczyć żeby łatwo znaleźć pracę". Naszym zdaniem odpowiedź jest prosta: Tego co jest potrzebne w miejscu w którym mieszkasz!


Nasza aplikacja analizuję dziesiątki tysięcy zamieszczanych w sieci ogłoszeń o pracę i tworzy rankingi najbardziej gorących w regionie zawodów (i.e tych na które historycznie było w danym okresie najwięcej opublikowanych ofert). Nie wszystkie miasta mają pokrycie ale z czasem zamierzamy to uzupełniać. Zaczęliśmy z zawodami IT ponieważ na te pada najwięcej pytań ale z czasem chcemy to rozszerzać o inne zawody.


A więc, jak to działa?
1. Wchodzicie na stronę https://whoonid.com
2. Wybieracie województwo i miasto
3. Pojawia się ranking
4. Po kliknięciu w konkretny zawód pojawia się lista ummiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu, kolorowe kropki wyznaczają grupy ummiejętności występujących wspólnie i nie zawsze wymaganych.
5. Po klinięciu w konkretną ummiejętność, jeśli jest dostępna, pojawia się lista kursów z których możecie danej ummiejętności się nauczyć


Weszliśmy właśnie w open betę i chcielibyśmy prosić was o opinię. Jeszcze raczkujemy z danymi także jeśli znajdziecie błąd lub uważacie że można zrobić coś lepiej to w prawym górnym roku możecie zostawić opinię.


Z czasem chcemy też bardziej ustrukturyzować skille i dać więcej informacji odnośnie każdej z rzeczy żeby ułatwić ludziom zmianę ;).

Jakie jest wasze zdanie? Co myślicie o projekcie? Co zmienić? Co poprawić? ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

Wersje

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl