Moderacja psuje ten portal. Moderator nmM nie jest bezzstronny - kasuje wpisy i komentarze, algorytm wykopu zlicza moderowaną aktywność użytkownia i o bana ciut łatwiej. A teraz do rzeczy.


1. Dyskusja link z użytkownikiem na temat "profanacji". Użytkownik negujący profanację traci cierpliwość i zaczyna wulgarnie:


Ja: Widzę, że niezbyt rozumiesz. Podpowiem: "coś więcej" wymyka się materialnemu rozumowaniu. Kradzież fiolki insuliny z magazynu - jest kradzieżą fiolki insuliny. Kradzież fiolki cukrzykowi, który nie ma jej więcej - to już działanie mogące sprowadzić zagrożenie życia. Rozumiesz?


Wykopek: Fiolka z insuliną uratuje komuś życie, a kielich do wina wkurwi starego klechę, bo nie ma się z czego napić winka.


Moderator nie stwierdza naruszenia regulaminu.


2. Tutaj moderacja usunęła zarówno 1 i 2 post więc robię zrzut z panelu zgłoszenia

595835315a51594143784d78_BBSCfH0nkY4dKllwQKXooha2KJpl8zmB.jpg

Modek 4gjd stwierdza nieodpowiednią treść, dlatego z tego miejsca zwracam się do niego która część wypowiedzi jest nieodpowiednia i ustęp z regulaminu na podstawie którego to stwierdził, bym mógł się pochylić nad skutecznym odwołaniem. Cieżko się odwoływać w ciemno... Tak więc czekam.


3. Dyskusja link o chrześcijaństwie i Bożym przebaczeniu. Padają słowa, by mnie okraść i zabić. Ciekawe, czy użytkownik się oplatyni... Sprawdzać? Czy dać sobie spokój?Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl