Z faktur udostępnionych na stronie https://pomagamypaulinie.pl/ wynika, że Paulina była diagnozowana i leczona biorezonansem - pseudonaukową metodą polecaną przez Ziębę:

FAKTURA

FAKTURA 2

A tak wyglądają "leki" jakie przyjmuje Paulina:

http://sprawdzonesuplementy.pl...

Lista składników: ekstrakt z liści jeżyn, ekstrakt z kwiatów krwawnika pospolitego, ekstrakt z kory Calycophyllum sp., woda mineralna, etanol (20-24)%.

Zalecane spożycie:1-30 kropli (do 1,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekć minutę przed wypiciem. Zacząć od 1 kropli 2x dziennie (30 min przed jedzeniem) i stopniowo zwiększać dawkę.

Ekstrakt z roślin rozcieńczany w proporcji 1,5 do 120 xDDD Takich "leków" w fakturach jest sporo.


Co ciekawe w sierpniu 2017 Paulina przerwała szpitalny program lekowy z NFZ, według dokumentów żeby zajść w ciążę. Jak widzicie na pierwszej fakturze którą wrzuciłem, zbiegło się to z leczeniem biorezonansem.


W zeszłym roku Robert zbierał na leczenie córki komórkami macierzystymi.

http://naukawpolsce.pap.pl/akt...

Prof. Dulak zachęca pacjentów do ostrożności. "Na razie wszelkie oferty związane z podawaniem tzw. komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej, z własnej krwi, czy z galarety Whartona to nie są terapie komórkami macierzystymi w świetle rzetelnych badań naukowych. Nie ma wystarczającego uzasadnienia naukowego do stosowania tych terapii" - mówi.


Ze strony kliniki w Olsztynie w której przeprowadzono zabieg Pauliny:

Produkt leczniczy terapii zaawansowanej (ang. Advanced Therapy Medicinal Product, ATMP) – to Produkt złożony z mezenchymalnych komórek macierzystych pozyskiwanych z galarety Whartona (Wharton Jelly Mesenchymal Stem Cells) – specyficznej tkanki, która otacza naczynia pępowinowe. Produkt wytwarzany jest na indywidualne zamówienie lekarza dla konkretnego Pacjenta.


Robert nie odniósł się do tego, gdy wrzuciłem to pod jego ostatnim znaleziskiem.


Wątpliwości budzą również rozliczenia Roberta, a raczej niechęć do ujawnienia wpływów na prywatne konto, na które również zbierał pieniądze. Tak zareagował na pytania o te środki:

chciałbyś wiedzieć ile przekazala mi też rodzina i sąsiedzi oraz moi znajomi ??? Ile mam emerytury i ile zarabia moja żona? Detektywie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ile ty wpłaciłeś na moje konto??? Tę kwotę przemnóż przez milion i ci wyjdzie...to była moja ostatnia odpowiedź jakiej ci udzieliłem

Na następny dzień po naciskach napisał:

muszę prześledzić historię konta bankowego za 4 lata a to zajmie trochę czasu

By znowu zmienić wczoraj zdanie:

ja nie mam z tym żadnego problemu ale zrobię to wtedy jak poprosi o to 10 osób które rzeczywiście zrobiły takie wpłaty i to udokumentują. Ty mi nie pomogłeś i nie masz moralnego prawa mnie rozliczać.

Statystyki zobacz

© copyright 2020 by Wykop.pl