Witam,
Poniższą historię dodaję w nawiązaniu do jednego z ostatnich wykopów mówiący o dziadostwie dla Polaków.

Wczoraj jechałem samochodem, na miejscu pasażera siedział mój ukochany dell opakowany w wysłużony już plecak. Jako że nie mam zwyczaju wyciągać na czas podróży nadajniczka od myszki z portu usb, zostawiłem go i tym razem. Kiedy jakiś skurwiel zajechał mi drogę, mocno przyhamowałem i plecak z notebookiem spadł na ziemię. 
W domu okazało się że nadajnik się ułamał, w porcie usb zostały jego szczątki. Udało mi się je wyjąć i nagle poczułem jak ogarnia mnie niepokój, bo po co mi niby nowa myszka za ponad 200 zł bez nadajnika? Wchodzę na allegro, nadajnika nie można dokupić, wchodzę na stronę logitech a tam nadajniczki za 20€...
Napisałem więc do Logitecha, opisałem całą sytuację pytając czy nie mogę kupić u nich nadajniczka taniej, bo za 20 € to ja nową myszkę mogę kupić.
Jakież to zdziwnienie mnie ogarneło, gdy po godzinie dostałem odpowiedź o następującej treści:

Witam serdecznie

Dziękujemy za skorzystanie z pomocy naszego Wsparcia Technicznego Logitech.

W sprawie uszkodoznego odbiornika modelu MX 620 Cordless Laser Mouse (http://www.logitech.com/en-roeu/428/2987), firma Logitech postanowila przeslac Panu nowy odbiornik bez zadnych dodatkowych kosztow.

 Nowy odbiornik zostal juz zamowiony.

Wkrotce powinien Pan otrzymac droga elektroniczna potwierdzenie wysylki.
Od tego momentu przesylka powinna dotrzec w ciagu 7-10 dni roboczych.

Co tu dodać? Brawo Logitech! 
Dla nich taki nadajniczek to pewnie 0,5€ ale mogli mnie zlać mówiąc że mogę sobie kupić nową myszkę ale jak widać polityka firmy działa na innej zasadzie niż nokia. 
Mała rzecz a cieszy, jak będą miał do wyboru 2 produkty, już zawsze wybiorę tą pod znakiem Logitecha

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl