Celuloza Kostrzyn-Chrobry 
Wiedząc że kolejny mecz przyjdzie oglądać nam zza płotu,tym razem organizujemy wyjazd na zbiór ślimaków nad Wartę która płynie obok stadionu w Kostrzynie.Każdy z wiaderkiem i bez emblematów.Nasza jazda kończy się tuż za ganicą woj.lubuskiego gdzie spore siły wiadomych służb najpierw dają mandat naszemu kierowcy, a pózniej oznajmiają mu że jak dojedzie do Kostrzyna z nami to będzie miał "oczko" i zabiorą mu prawko!Powiedzieli wprost wziałeś Tych co nie trzeba do autokaru.Wracamy na Głogów i organuzjemy auta,pojawiamy się pod stadionem w przerwie w 40 osób.Oczywiście każdy jedzie na własna ręke, niektórzy korzystają z trasy przez Niemcy by uniknąć wiadomych problemów.Po meczu jedzonko na oczach pilnująych nas psów i powrót do domu,dla niektorych połączony z trzepaniem i spisywaniem. 
p.s.zebranie ślimaki miały być sprzedane, a kwota uzyskana przekazana na dofinansowanie do kolonii letnich dla najuboższych dzieci z powiatu głogowskiego.


Jak widać w Polsce już nie można jechać zbierać ślimaków na cele charytatywne. Wolność się skonczyła.
Część dalsza tego wykupu --->  
http://www.wykop.pl/link/750467/kibice-wyjezdzaja/


+


Najświeższa relacja z "wyajzdu: innej druzyny (czekam na komentarze iż dobrze że strzelają do "kiboli")


Chełmianka-Avia. 

awantura na dworcu sprowokowana przez psy (ganiają nas i biją pałami)  i chłopak przyjął strzał z 2-3 metrów z gładkolufowej w twarz. 48 szwów, strata kilkukanstu zębów. psy napisały w notatce służbowej, że schylał się po kamień to dostał co jest kłamstwem

. rekordzista z Avii zebrał 15 pocisków, w tym 2 w głowę, jeden w krtań.


Wybaczcie za chaotyczność tego wykopu ale staram się przekazać co grozi za "wyjazdy".


Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl