1 2 3 4 5 6 7 ... 26 27 następna

Blog Wykop.pl

 • wykop

  Dzień dobry Wykopowicze, środę rozpoczynamy od krótkiego komunikatu:

  1. W zakładce Mój Wykop wprowadziliśmy zmiany w czarnych listach. Do tej pory działało to tak, że jeśli obserwowaliście danego użytkownika, a on w swoim wpisie używał tagu, który znajdował się na Waszej czarnej liście, to taki wpis i tak się u Was pojawiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  A jak działa teraz? Obecnie jeśli jeden z elementów blokujecie (autor/tag), a drugi obserwujecie (autor/tag), to taka treść nie powinna być dla Was widoczna w Moim Wykopie. Takie rozwiązanie sprawia, że otrzymacie mniej informacji, ale będą to informacje, które rzeczywiście Was interesują - pod warunkiem oczywiście, że zadbacie o to by obserwować osoby i tagi, które Was ciekawią. Podobnie czarne listy działają w tagach - wchodząc w dany tag, nie zobaczycie treści opublikowanych przez blokowane osoby, nie zobaczycie również wpisów zawierających blokowany tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  2. Zwracaliście uwagę na to, że w Gorących, na głównym widoku, najlepsze odpowiedzi pod wpisami pokazywane były na podstawie przyznanych plusów, a nie w kolejności chronologicznej (a więc po czasie ich opublikowania: starszy ---> młodszy). Obecnie komentarze pojawiają się - zgodnie z Waszą prośbą - w kolejności chronologicznej.

  3. Zgłaszaliście nam problem z pojawianiem się niektórych znalezisk w tagach, do których zostały one przypisane. W poniedziałek wieczorem (zapewne zauważyliście) wypuściliśmy poprawkę, która rozwiązywała ten problem - od tego czasu nie mieliśmy już podobnych zgłoszeń od Was.

  4. Dziś rano wypuściliśmy update aplikacji androidowej, który rozwiązuje problem automatycznego dodawania oznaczenia 18+ do znalezisk i zdjęć. Po aktualizacji aplikacji problem nie powinien już występować.

  5. Przy okazji przypominamy o dzisiejszym AMA (ʘ‿ʘ)

  Dobrego dnia wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wykop #wykopblog #zmiany
  pokaż całość

    dyskusja (119)