1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Najlepsze komentarze lipiec 2009

Najlepsze wpisy roku 2016

  • avatar

   #gnidamabialaczke #gnidawalczy

   Witajcie Kochani Wykopowicze,

   nie znam za bardzo tego portalu i nie wiem czy piszę dobrze tą wiadomość, w sposób który pozwoli mi do Was dotrzeć, ale mam nadzieję, że się uda.. Nie znam od strony technicznej, ale z opowiadań mojego męża znam doskonale. Chciałam Wam bardzo podziękować za to jak bardzo wspieraliście mojego męża w tej ciężkiej drodze jaką przechodził w ostatnim roku, bardzo się cieszyłam, że nie był sam kiedy ja musiałam opuszczać mury szpitalne.. Wiedziałam, że nie jest sam, zawsze mógł do Was coś naskrobać, liczyć na Wasze wsparcie, na pomoc w zwalczeniu szpitalnej nudy i samotności szczególnie w okresie kiedy sam przebywał w izolatce i nie można go było odwiedzać.
   Reakcja na odejście mojego męża na portalu, o której opowiadają mi niektórzy, bo nie mam siły sama czytać niestety, jest niesamowita i bardzo pokrzepiająca. Myślę, że Piotrusiowi też zrobiło by się ciepło na serduszku..
   Szalenie trudnym jest oswojenie się z myślą, że go już nie ma. Że nigdy już nie przytuli, nie uśmiechnie się, nie zadzwoni, nie zażartuje, nie pobawi z Jasiem :( Myślę, że najgorsze dopiero przede mną :( Ale mam skarbka, którego mi zostawił, coś najcudowniejszego na świecie, który ma jego geny i codziennie będzie mi o nim przypominał i wiem, że dla niego muszę być silna.. A my z Jasiem będziemy mieć Anioła, który już zawsze nad nami będzie czuwał.. Już teraz czujemy jego obecność. Sposób w jaki podejmujemy decyzje dotyczące pogrzebu jest wręcz metafizyczny, jakby on ciągle nas prowadził.
   Mój mąż przeszedł wspaniale ostatnią drogę, byłam z niego bardzo dumna.. Sposób w jaki przyjmował to cierpienie, które na niego spadało jest nie do opisania.. Umarł w moich ramionach w Wielki Piątek w godzinę miłosierdzia.
   Obiecałam, że poinformuję Was o ostatnim pożegnaniu. W piątek 1 kwietnia o godzinie 11:00 w parafii NMP Wspomożenie Wiernych w Katowicach przy ulicy Korfantego 121 odbędzie się pogrzeb mojego kochanego męża. Serdecznie Was zapraszam. Na pewno ucieszyłby się z Waszej obecności. Jak znajdę więcej sił, postaram się do Was jeszcze napisać.

   Trzymajcie się Miraski, bo tak Was chyba nazywał ??
   pokaż całość

  • avatar

   Mireczki i Mirabelki nasze drogie, znowu to zrobiliśmy.

   Znowu nasz zespół jednomyślnie zdecydował, że cały budżet na marketing wydamy na chipsy i batony.

   pokaż spoiler żartujemy ( ͡º ͜ʖ͡º)


   Tak na serio to dzięki @robertt1969 poznaliśmy historię jego córki. Postanowiliśmy przekazać Paulinie nowego laptopa Toshiba Satellite L50-B-1GL. Mamy nadzieję, że nasz upominek pomoże jej na studiach.

   Paulino, cały zespół @naprawalaptopow życzy Ci wytrwałości ze zmaganiami życia codziennego, nie poddawaj się i pamiętaj, że najważniejsze są te małe zwycięstwa które pomogą Ci wygrać całą walkę.

   Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy dokonywali wpłat teraz dla Pauliny, wcześniej na Fundację Mały Piesek Zuzi oraz na wszystkich innych potrzebujących dla których na wykopie były organizowane zbiórki. Dzięki Wam i takim akcjom czynicie z tego serwisu wyjątkowe miejsce bo tylko tu można spotkać oświadczenia byłego prezydenta, gify ze śmiesznymi kotami i akcję charytatywną na jednej stronie. #wykopstronk

   Ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy tylko na tym skończyli.

   Zachęcamy wszystkich do wpłat dla Pauliny na konto:

   04 1020 3844 0000 1302 0058 8707

   tytułem "Paulina"

   Ze wszystkich przesłanych do nas na PW potwierdzeń przelewów z dnia dzisiejszego na kwotę minimum 5 PLN wybierzemy jedną osobę której przekażemy nowy tablet Lenovo A7-10F MT8127!

   Ale to nie koniec! Przecież nie rozdaliśmy jeszcze kubków dla osób plusujących ten post!

   Wśród plusujących wybierzemy 10 osób którym przekażemy nasze kubki z Mirkiem Elektronikiem.

   #wykopefekt #oswiadczenie #poznan #lubimypomagac #czujedobrzefioletowykwadrat #pomagamypaulinie
   pokaż całość

  • avatar

   Witamy Mirków i Mirabelki którzy lubią sobie polatać #drony i chcieliby wziąć udział w naszym powitalnym #rozdajo

   Dla szczęśliwca mamy model drona X5SC marki Syma, który wyposażony jest w kamerę HD.

   Zasady każdy zna, wśród plusujących rozlosujemy zwycięzce za pomocą mirkorandom w czwartek po godzinie 16:00.

   Krótko o Nas:

   Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją dronów do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych dla klientów detalicznych oraz hurtowych.

   W naszej ofercie znajdują się także: systemy przekazu na żywo (FPV), stabilizatory kamer i aparatów (gimbale), modele RC (samochody, samoloty, łodzie), modelarstwo klasyczne oraz wiele innych.

   Nasz profil skierowany jest przede wszystkim dla osób których interesują nowe technologie. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu aby być z nimi na czasie, no i oczywiście na jednym #rozdajo #zadarmo nie zamierzamy skończyć, a do tego specjalnie dla wykopowiczów przewidziane będą kupony rabatowe do wykorzystania w naszym sklepie.

   Pozdrawiamy,
   Zespół RCPro Odwiedź Nas
   pokaż całość

  • avatar

   Witam ponownie Mirki i Mirabelki. Mam nadzieję, że udowodniłem wam, że traktuję was poważnie a moje zegarki trafiają do zwycięzców. Dziś przygotowałem dla was nowe #rozdajo tj. zegarek Longines Presence Automatic. Zasady te same jak poprzednim razem choć z jednym wyjątkiem. Chciałem skończyć z dyskryminacją zielonek i również dać im szansę wygrać więc plusujcie zielonki śmiało. Losowanie spośród osób plusujących w sobotę (06.02.16r.) o godzinie 21. Życzę szczęścia i dobrej zabawy! #zegarkirafalali #watchboners #zegarkiboners #rozdajo #mirkorandom

   poprzednie rozdajo

   wyniki

   zapowiedź

   zdjęcie
   pokaż całość

  • avatar

   #stajenny ogłasza #rozdajo
   wczoraj nabyłem nowy zegarek
   to był konkretny #cebuladeals, ale przejdźmy do szczegółów
   Mam na wydanie Moto360, która służyła mi ładnych kilka miesięcy, lecz teraz po dzielni będę biegał z Zeppelinem.
   W środę o godzinie 19.00 wylosuję szczęśliwca z pulsujących.
   Przesyłka na mój koszt, zielonki nie plusujo
   pokaż całość

  • avatar

   Nie mamy dziś dobrej wiadomości...

   Jeden z nas - Wykopowiczów - od wielu miesięcy walczył z białaczką. Kolejne etapy swojej walki z chorobą opisywał na Wykopie pod tagiem #gnidamabialaczke Niestety, @gnida84 przegrał swoją walkę z rakiem...

   To bardzo przykra wiadomość. Chyba wszyscy mocno wierzyliśmy w to, że historia ta będzie miała swoje szczęśliwe zakończenie. Wierzyliśmy, że i tym razem uda się oszukać los. Niestety, nie udało się. Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci @Gnida84. W imieniu całego zespołu Wykop.pl, rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

   pokaż spoiler i mamy nadzieję, że @Gnida84 jest już w lepszym świecie.


   #wykop #wykopblog
   pokaż całość

  • avatar

   No i mamy nowego pracownika. Oczywiście, że dziewczynę. Moje współpracowniczki ją z miejsca odtrąciły, bo nowa samica na ich terenie. Takie trochę małpie zachowanie. Z chęcią wziąłem nową loszkę na szkolenie z firmowych systemów, bo całkiem 8/10 w skali Ruhensteina, po alkoholu to nawet spodobać się może. Z dosowskimi aplikacjami radzi sobie jako tako. Klawisze F1 - F12 podpisała sobie, jakim funkcjom odpowiadają w naszych programach. Pod górkę zrobiło się jak przeszliśmy do aplikacji webowych (tak to się chyba nazywa). No, że w przeglądarce. Pierwszy problem jaki napotkaliśmy to aktualizacja flasha. Dziewczyny miały już podobną zagwozdkę, więc na szybkości przeklikałem instalację i przystąpiliśmy do pracy. W jakim szoku byłem, że zamiast kopiować dany tekst ctrl c i ctrl v, albo chociaż prawym przyciskiem myszy, ta przepisuje. No że ma wyświetlone po lewej kopiowany tekst, po prawej tam gdzie ma być skopiowany i przepisuje litera po literze. Zanotowała w swoim notatniku z kotkiem "kopiowanie tekstu ctrl+c a potem ctrl+v". Myślę sobie, hehe ale śmiesznie, że zapomniała o tym skrócie. Aby ułatwić jej pracę, zaproponowałem żeby dodała sobie do ulubionych zakładek w przeglądarce nasze aplikacje webowe, a najlepiej dać skrót na pulpicie, bo wtedy jeszcze mniej klikania. Nie uwierzycie, ale ja jej musiałem to zrobić, bo dziewczyna nie ogarniała co ja w ogóle do niej gadam. Przyuważyłem, że i tak dalej wpisuje adres aplikacji literka po literce wu wu wu. rozowykorposwiatintranet.com/intranet/spierdolinaumyslowa.html. Chuj, że pokazuje jej się w podpowiadanych. Twardo przepisuje adres z zeszyciku. Wytłumaczyłem jej jak zrobić raport z dzisiaj i poszedłem zrobić kawkę w firmowym kubku i zapalić papierosa na uspokojenie skołatanych nerwów. Gdy wróciłem, zdziwiło mnie co ona tak napieprza w klawiaturę. Takie rytmiczne jep jep jep jep jep. Robiła spis treści XD czaicie.
   1. Poziom spierdolenia umysłowego . . . . . . . . . . . .. . . .. . . s.12
   Podobno kropkowała tak żeby było ładniej. Podzieliłem się z nią tajemną wiedza, którą posiadłem w licbazie, aby magicznie stworzyć automatyczny spis treści. Pizdłem jej pokazowe 4 punkty spisu i polazłem sobie. Gdy wróciłem nadal kropkowała te podpunkty.
   Laska ma wpisane w cv "Obsługa komputera i pakietu MS Office: zaawansowany"
   Ja to sobie chyba wpiszę "Obsługa komputera i pakietu MS Office: magik"
   #rozowykorposwiat
   pokaż całość

  • avatar

   Hej Mirki, szybkie #rozdajo #cardboard #android #ios. Modecom Volcano Blaze. Kupiłem zabawkę, użyłem ze 2 razy i niestety mój błędnik odmawia współpracy. Dzieciaki nie chcą się tym bawić, żona też, a szkoda by się kurzyło. Do jutra do 09:00 rano zbieram chętnych, a potem wybieram szczęśliwca i wysyłam na swój koszt. Zielonki zarejestrowane po 26.01 nie biorą udziału. Powodzenia. pokaż całość

  • avatar

   Jakbym napisal wczesniej, nikt by mi nie uwierzyl ;D
   Wrescie nadszedl ten dzien (◕‿‿◕)

   pokaż spoiler Dzisiaj pierwszy dzien pracy jako wykopowy grafik.


   pokaż spoiler 9:18 i juz do domu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


   #bezokarysuje

  • avatar

   A co tam, zaszaleję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Każde 10 plusów, które tu dziś zostawicie to złotóweczka dla #wosp :)
   Ilość plusów liczę o północy (czyli za ~24h).
   Darowiznę przekażę przelewem i oczywiście wrzucę tutaj potwierdzenie.
   #woodstock #owsiak

   pokaż spoiler Wiem, że jeszcze wcześnie, ale dorzucę #nocnazmiana, mam nadzieję, że mnie nie zjecie :P
   pokaż całość