1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Najlepsze komentarze lipiec 2009

Najlepsze wpisy roku 2016

  • avatar

   #gnidamabialaczke #gnidawalczy

   Witajcie Kochani Wykopowicze,

   nie znam za bardzo tego portalu i nie wiem czy piszę dobrze tą wiadomość, w sposób który pozwoli mi do Was dotrzeć, ale mam nadzieję, że się uda.. Nie znam od strony technicznej, ale z opowiadań mojego męża znam doskonale. Chciałam Wam bardzo podziękować za to jak bardzo wspieraliście mojego męża w tej ciężkiej drodze jaką przechodził w ostatnim roku, bardzo się cieszyłam, że nie był sam kiedy ja musiałam opuszczać mury szpitalne.. Wiedziałam, że nie jest sam, zawsze mógł do Was coś naskrobać, liczyć na Wasze wsparcie, na pomoc w zwalczeniu szpitalnej nudy i samotności szczególnie w okresie kiedy sam przebywał w izolatce i nie można go było odwiedzać.
   Reakcja na odejście mojego męża na portalu, o której opowiadają mi niektórzy, bo nie mam siły sama czytać niestety, jest niesamowita i bardzo pokrzepiająca. Myślę, że Piotrusiowi też zrobiło by się ciepło na serduszku..
   Szalenie trudnym jest oswojenie się z myślą, że go już nie ma. Że nigdy już nie przytuli, nie uśmiechnie się, nie zadzwoni, nie zażartuje, nie pobawi z Jasiem :( Myślę, że najgorsze dopiero przede mną :( Ale mam skarbka, którego mi zostawił, coś najcudowniejszego na świecie, który ma jego geny i codziennie będzie mi o nim przypominał i wiem, że dla niego muszę być silna.. A my z Jasiem będziemy mieć Anioła, który już zawsze nad nami będzie czuwał.. Już teraz czujemy jego obecność. Sposób w jaki podejmujemy decyzje dotyczące pogrzebu jest wręcz metafizyczny, jakby on ciągle nas prowadził.
   Mój mąż przeszedł wspaniale ostatnią drogę, byłam z niego bardzo dumna.. Sposób w jaki przyjmował to cierpienie, które na niego spadało jest nie do opisania.. Umarł w moich ramionach w Wielki Piątek w godzinę miłosierdzia.
   Obiecałam, że poinformuję Was o ostatnim pożegnaniu. W piątek 1 kwietnia o godzinie 11:00 w parafii NMP Wspomożenie Wiernych w Katowicach przy ulicy Korfantego 121 odbędzie się pogrzeb mojego kochanego męża. Serdecznie Was zapraszam. Na pewno ucieszyłby się z Waszej obecności. Jak znajdę więcej sił, postaram się do Was jeszcze napisać.

   Trzymajcie się Miraski, bo tak Was chyba nazywał ??
   pokaż całość

  • avatar

   Mireczki i Mirabelki nasze drogie, znowu to zrobiliśmy.

   Znowu nasz zespół jednomyślnie zdecydował, że cały budżet na marketing wydamy na chipsy i batony.

   pokaż spoiler żartujemy ( ͡º ͜ʖ͡º)


   Tak na serio to dzięki @robertt1969 poznaliśmy historię jego córki. Postanowiliśmy przekazać Paulinie nowego laptopa Toshiba Satellite L50-B-1GL. Mamy nadzieję, że nasz upominek pomoże jej na studiach.

   Paulino, cały zespół @naprawalaptopow życzy Ci wytrwałości ze zmaganiami życia codziennego, nie poddawaj się i pamiętaj, że najważniejsze są te małe zwycięstwa które pomogą Ci wygrać całą walkę.

   Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy dokonywali wpłat teraz dla Pauliny, wcześniej na Fundację Mały Piesek Zuzi oraz na wszystkich innych potrzebujących dla których na wykopie były organizowane zbiórki. Dzięki Wam i takim akcjom czynicie z tego serwisu wyjątkowe miejsce bo tylko tu można spotkać oświadczenia byłego prezydenta, gify ze śmiesznymi kotami i akcję charytatywną na jednej stronie. #wykopstronk

   Ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy tylko na tym skończyli.

   Zachęcamy wszystkich do wpłat dla Pauliny na konto:

   04 1020 3844 0000 1302 0058 8707

   tytułem "Paulina"

   Ze wszystkich przesłanych do nas na PW potwierdzeń przelewów z dnia dzisiejszego na kwotę minimum 5 PLN wybierzemy jedną osobę której przekażemy nowy tablet Lenovo A7-10F MT8127!

   Ale to nie koniec! Przecież nie rozdaliśmy jeszcze kubków dla osób plusujących ten post!

   Wśród plusujących wybierzemy 10 osób którym przekażemy nasze kubki z Mirkiem Elektronikiem.

   #wykopefekt #oswiadczenie #poznan #lubimypomagac #czujedobrzefioletowykwadrat #pomagamypaulinie
   pokaż całość

  • avatar

   Witamy Mirków i Mirabelki którzy lubią sobie polatać #drony i chcieliby wziąć udział w naszym powitalnym #rozdajo

   Dla szczęśliwca mamy model drona X5SC marki Syma, który wyposażony jest w kamerę HD.

   Zasady każdy zna, wśród plusujących rozlosujemy zwycięzce za pomocą mirkorandom w czwartek po godzinie 16:00.

   Krótko o Nas:

   Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją dronów do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych dla klientów detalicznych oraz hurtowych.

   W naszej ofercie znajdują się także: systemy przekazu na żywo (FPV), stabilizatory kamer i aparatów (gimbale), modele RC (samochody, samoloty, łodzie), modelarstwo klasyczne oraz wiele innych.

   Nasz profil skierowany jest przede wszystkim dla osób których interesują nowe technologie. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu aby być z nimi na czasie, no i oczywiście na jednym #rozdajo #zadarmo nie zamierzamy skończyć, a do tego specjalnie dla wykopowiczów przewidziane będą kupony rabatowe do wykorzystania w naszym sklepie.

   Pozdrawiamy,
   Zespół RCPro Odwiedź Nas
   pokaż całość

  • avatar

   "Zdjęcie zostało zrobione chwilę po tym, jak pierwszy raz w życiu zamontowałem ekran z zepsutego laptopa w laptopie, który jeszcze śmiga, ale miał rozlaną matrycę. Z prawej strony widać moją wyczerpaną asystentkę."

   Źródło: Facebook

   #historiajednejfotografii
   pokaż całość

  • avatar

   Witam ponownie Mirki i Mirabelki. Mam nadzieję, że udowodniłem wam, że traktuję was poważnie a moje zegarki trafiają do zwycięzców. Dziś przygotowałem dla was nowe #rozdajo tj. zegarek Longines Presence Automatic. Zasady te same jak poprzednim razem choć z jednym wyjątkiem. Chciałem skończyć z dyskryminacją zielonek i również dać im szansę wygrać więc plusujcie zielonki śmiało. Losowanie spośród osób plusujących w sobotę (06.02.16r.) o godzinie 21. Życzę szczęścia i dobrej zabawy! #zegarkirafalali #watchboners #zegarkiboners #rozdajo #mirkorandom

   poprzednie rozdajo

   wyniki

   zapowiedź

   zdjęcie
   pokaż całość

  • avatar

   #rozdajo
   Z racji tego, ze skończyła mi sie umowa dostałem nowy telefon i starego nie potrzebuje, dlatego z chęcią go komuś oddam :)
   Jest to #iphone 5 16GB czarny w stanie dobrym, a poza nim w zestawie:

   -oryginalne słuchawki EarPods
   -oryginalna ładowarka
   -kabel zamiennik
   -papiery
   Losowanie o godzinie 22!!!
   #rozowepaski nie biorą udziału
   #rozdajozadarmo
   pokaż całość

  • avatar

   Siema Mirki!

   Wchodzimy na Wykop z przytupem! Organizujemy najbardziej prawilne #rozdajo w historii.

   Do zgarnięcia jest dron Yuneec Breeze 4K - Pierwszy na świece selfie-dron (cena rynkowa modelu wynosi 2199 zł)

   Aby mieć szansę na wygraną wystarczy zaplusować ten wpis, a szczęśliwca wylosujemy oczywiście przy pomocy mirkorandom.

   Jak chcecie zobaczyć co ten maluch potrafi to odpalcie wideo poniżej lub odwiedźcie naszą stronę.

   https://www.youtube.com/embed/x98nYN14O9s

   Plusujemy do następnego piątku (23.09.2016) do godziny 17:00 (po tej godzinie ogłosimy zwycięzce).

   Do zobaczenia w powietrzu ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Yuneec24 - Wyłączny dystrybutor marki Yuneec

   #drony #dron #rozdajo #zadarmo
   pokaż całość

  • avatar

   Zielonki, Niepelnoletni oraz element z mojej czarnej nie bierze udzialu.

   Kilka Jacusiów do wyrwania. Idealne na kiepska pogode :)

   Wiecie co robic.

   #rozdajo
   #jackdaniels
   #pijzwykopem

  • avatar

   Czołem Mirki, nazywam się Damian Kowalewski, pewnie większość z Was mnie nie zna z nazwiska. Nic dziwnego, nigdy nie zależało mi na budowaniu marki osobistej, wolałem się skupić na swojej pracy. Jestem osobą która stworzyła i prowadziła profil @naprawalaptopow przez prawie 3 lata.

   Przez ten okres wiele osób potrzebowało różnej pomocy. Aktywnie uczestniczyłem w akcjach i zbierałem środki m.in. na nogę @MiszczJoda, na leczenie dla córki @robertt1969 Pauliny oraz pomogłem @b__g przygotować akcję dla syna @gnida84 w której zbieraliście zabawki.

   Bardzo długo wahałem się czy napisać ten post. Jednak sytuacja w której postawiło mnie życie nie pozostawia mi za dużego wyboru i jedynym ratunkiem jesteście właśnie Wy.

   Mój ojciec (60l) od kilku lat ma zdiagnozowaną chorobę Parkinsona, początkowo choroba dzięki farmakologii przebiegała praktycznie bezobjawowo, ale na początku tego roku nagle stan zdrowia strasznie się pogorszył i lekarze orzekli lekoodporność choroby.

   Z tygodnia na tydzień stan zdrowia pogarszał się w zastraszającym tempie, ojciec stracił zdolność chodzenia, mówienia a nawet rozumienia otaczającego go świata.
   Miesiąc temu mnie dotarło w jak zaawansowanym stanie jest choroba ojca, gdy zadzwoniłem do niego zaprosić go na mój ślub w listopadzie. Podczas całej rozmowy nie był w stanie ułożyć nawet jednego poprawnego słowa. Odmówił zaproszenie, powiedział, że nie dożyje do tego czasu.

   Postawiło mnie to na równe nogi, zacząłem szukać jakieś pomocy dla niego. W końcu trafiłem na opracowania dotyczące leczenia Parkinsona za pomocą RSO i CBD. Opisane wyniki napawały optymizmem i postanowiłem sprowadzić na próbę terapię na pierwszy miesiąc.
   Terapię rozpoczęliśmy na początki października. Początkowo nie było widać żadnej różnicy w zachowaniu oraz samopoczuciu. Pierwsze efekty pojawiły się po tygodniu i z każdym kolejnym dniem jest coraz lepiej.

   Ojciec odzyskuje świadomość, poznaje ludzi, pory dnia i rozumie gdzie jest. Mówi dużo wyraźniej, ba nawet zaczął znowu opowiadać sprośne kawały! Zaczyna coraz lepiej chodzić i poruszać kończynami. Noce nie są już dla niego koszmarem tylko śpi jak dziecko. Bardzo ważną rzeczą jest to, że już nie jest więcej potrzeba pieluszka :-)

   Nikt nie spodziewał się aż takich efektów, w tak krótkim czasie. Chciałbym kontynuować leczenie ojca tą metodą. Niestety jak to zwykle w życiu bywa sprawa opiera się o pieniądze. Miesięczny koszt leczenia to 9000 zł, takie koszty wykraczają poza moje możliwości i nie będę mógł finansować mu terapii w pełnej kwocie.

   Gdyby nie on, nie byłbym tym kim jestem dziś. Chciałbym pomóc mu w jego ostatnich latach życia, szczególnie teraz po zastosowaniu terapii, gdy zobaczył, że jest jednak dla niego jakaś nadzieja. Obecnie CDB i RSO zostało na ostatnie 10 dni leczenia. Nie wiem co powiem ojcu, jeżeli nie będę w stanie sprowadzić kolejnej partii…

   Rozmawiałem z @robertt1969 i doradził mi by ze względu na bardzo naglący czas zrobić zbiórkę w formie darowizn od osób prywatnych (do 4902 zł od jednej osoby, w skali 5 lat nie podlega opodatkowaniu)

   Utworzyłem subkonto na które będę zbierał środki na leczenie ojca, oczywiście każda złotówka ma znaczenie.

   73 1140 2004 0000 3502 7650 3318

   Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK - mBank

   Jeżeli ktoś z Was chciałby mi pomóc nie tylko finansowo (np. miał podobny przypadek w rodzinie i może mi doradzić) to proszę o kontakt na PW.

   Jeżeli chodzi o potwierdzenie wiarygodności, to za chwilę wyślę do @moderacja wiadomość weryfikującą.

   Załączam wspólne zdjęcie zrobione wczoraj #pokazmorde

   #pomagajzwykopem #zbierajo #leczenie #oswiadczenie #poznan #lekarz #medycyna
   pokaż całość

  • avatar

   #stajenny ogłasza #rozdajo
   wczoraj nabyłem nowy zegarek
   to był konkretny #cebuladeals, ale przejdźmy do szczegółów
   Mam na wydanie Moto360, która służyła mi ładnych kilka miesięcy, lecz teraz po dzielni będę biegał z Zeppelinem.
   W środę o godzinie 19.00 wylosuję szczęśliwca z pulsujących.
   Przesyłka na mój koszt, zielonki nie plusujo
   pokaż całość