Kontakt

Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z pomocą i dobrymi praktykami.

Przeczytałem, mimo to ciągle mam pytanie

Wykop Sp. z o.o.
60-351 Poznań
ul. Zakręt 8

Jeżeli jesteś przedstawicielem mediów, piszesz artykuł lub chcesz przeprowadzić z nami wywiad, pisz na:

biuro@wykop.pl

Jeżeli masz własną stronę internetową lub tworzysz oprogramowanie może zainteresuje Cię nasza wykopywarka, widget lub API.

Możesz też pobrać nasze logo.

Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-351 Poznań, ul. Zakręt 8), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000280651, o kapitale zakładowym w wysokości 600 000,00 PLN, REGON 300556633, NIP 779-23-08-851.

Blog Wykop.pl

 • wykop

  Koniec żartów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Żyjemy i nic nam nie jest. W paczce znaleźliśmy bardzo dużo śląskich cukierków - te o smaku rabarbaru najlepsze, polecamy, ale ziołowe też pychota! W przesyłce był również list - nie taki zwyczajny, ten zapakowany był w butelce. Po piracku! Zdjęcie znajdziecie tutaj :-)

  Wiadomo, list w butelce - to na pewno mapa do skarbu! Otwieramy więc czym prędzej! Witaj przygodo, witaj ogromny skarbie! Ale zaraz, nie tak prędko... O nie! Coś jednak poszło nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  pokaż spoiler No to klops (╯︵╰,)


  pokaż spoiler Klops (╯︵╰,)


  pokaż spoiler Klops (╯︵╰,)


  pokaż spoiler hiszpańska inkwizycja - co, nie spodziewałeś się? ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Na szczęście mieliśmy w biurze zestaw małego MacGyvera (taśma klejąca, wd 40 i nożyczki), dlatego kilkanaście minut później list był już w naszych rękach! Publikujemy Wam pierwszą stronę listu, koniecznie się się z nią zapoznajcie!

  pokaż spoiler Drugiej strony listu nie ma.


  pokaż spoiler I żadnej mapy też nie ma.


  pokaż spoiler I skrzyń ze skarbami pozaznaczanymi na tej mapie też nie ma.


  pokaż spoiler Możecie nam zaufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  Dziękujemy organizatorom #slaskiewykopparty za tak pomysłowe i bardzo fajne zaproszenie na imprezę. Jesteście niesamowici, uwielbiamy Was! A wszystkich Wykopowiczów - w imieniu organizatorów - zapraszamy 23 lipca do Katowic (。◕‿‿◕。)

  #wykop #heheszki #slaskiewykopparty #wykopblog #katowice
  pokaż całość

    dyskusja (58)