Kontakt

Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z pomocą i dobrymi praktykami.

Przeczytałem, mimo to ciągle mam pytanie

Wykop Sp. z o.o.
60-351 Poznań
ul. Zakręt 8

Jeżeli jesteś przedstawicielem mediów, piszesz artykuł lub chcesz przeprowadzić z nami wywiad, pisz na:

biuro@wykop.pl

Jeżeli masz własną stronę internetową lub tworzysz oprogramowanie może zainteresuje Cię nasza wykopywarka, widget lub API.

Możesz też pobrać nasze logo.

Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-351 Poznań, ul. Zakręt 8), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000280651, o kapitale zakładowym w wysokości 600 000,00 PLN, REGON 300556633, NIP 779-23-08-851.

Blog Wykop.pl

 • wykop

  Wykopowicze, zapewne część z Was już zauważyła, że w ostatnich dniach zaczęliśmy aktualizować naszą aplikację androidową. Od dzisiaj jest ona dostępna już dla Wszystkich w sklepie Play.

  Jest to kompletnie nowa aplikacja, napisana od początku. Projektując ją staraliśmy się skupić na elementach które były najczęściej używane w poprzedniej aplikacji i wyeksponować je w interfejsie użytkownika.

  Ponieważ Wykop cały czas się zmienia, zmieniać będzie się również aplikacja. Zamierzamy regularnie reagować na Wasze potrzeby i aktualizować aplikacje.

  ______

  FAQ

  Gdzie jest tryb nocny?

  To proste. Na dole w menu jest przełącznik dzienny/nocny. W zależności od preferencji, możesz w łatwy sposób przełączać się pomiędzy trybami.

  Jak zobaczyć kto głosował na mikroblogu?

  Wystarczy przetrzeć palcem na ocenie w detalach wpisu.

  Od wszystkich wpisów na mikroblogu wolę gorące. Jak żyć?

  Przewidzieliśmy to, dlatego w ustawieniach aplikacji możesz wybrać, żeby pierwszą zakładką były gorące.

  Dlaczego muszę się tyle naklikać do powiadomień?

  Część osób zaczęła zwracać w ostatnich dniach uwagę na to, że powiadomienia są zbyt ukryte. Osadzenie ich w menu aplikacji ma związek ze spójnością jej działania, zdajemy sobie jednak sprawę że od spójności bardziej liczy się wygoda, dlatego z dużym zaangażowaniem przyglądamy się temu problemowi.

  Wszelkie uwagi i sugestie możecie zostawić nam pod tagiem ##wykopandroid - będziemy je uważnie śledzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wykop #android #wykopblog
  pokaż całość

    dyskusja (295)