...
 •  

  pokaż komentarz

  nie rozumiem Anglikow, skrzykneli by sie, wzieli maczety i powybijali cale to paciate towarzystwo w pien

 •  

  pokaż komentarz

  Nie trzeba było wpuszczać brudasów do siebie i tyle. Sami są sobie winni. Ja mam tylko nadzieję, że jak nawet ciapaci pojawią się w PL to najpierw zostaną odpowiednio przeszkoleni przez nasz aktyw osiedlowy ;).

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096: Z tym avaterem dziwnie się te słowa czyta :P

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096: bzdura, wiesz dlaczego? Kilka lat temu mieszkałem w miejscowości pod Warszawą, w której żyła sobie spora liczba dresów i kiboli Legii oraz niemała liczba Cyganów. Rozrób i zadym było sporo ale albo obrywali zwykli mieszkańcy albo były to porachunki wewnątrz tych subkultur. Nigdy nie było żadnych nieporozumień pomiędzy Cyganami a kibolami. Żyli sobie w symbiozie i harmonii. Jedni kradli samochody w Polsce i w Niemczech a drudzy robili za paserów. Jak policja zaczynała za bardzo interesować się którymś z przedstawicieli obu grup to ci drudzy zapewniali mu melinę na jakiś czas.

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096:
   Oni już tu są tylko nie w takiej ilości aby przejmowali dzielnice miast n atym etapie co w Angli i Francji. Jeżeli Europa Zachodnia nie zacznie robić porządku mając gdzieś polityczną poprawność to samo będzie u Nas za 10-15-20 lat. To się nazywa "bezkrwawy jihad". Oni wiedzą, że lepiej zrobić to powoli niż szybko wysadzając się w galeriach handlowych. Szczególnie jeżeli są w danym kraju traktowani jako uchodźcy i żyją wykorzystując system pomocy socjalnej. Przykładem takiej sytuacji są imigranci z Czeczenni (widział ktoś jak wygląda teraz Grozny ? - dla porównania Warszawa to wiocha!) oraz Romów żyjących w najlepsze np w Łomży.

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096: z Czeczenami też sobie aktyw osiedlowy ładnie poradził... co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @muminisko01: ciekawe gdzie mieszkałeś podaj tą miejscowość pod Warszawą

  •  

   pokaż komentarz

   @lomiej: nie był to Serock, które jeszcze miasto pod Warszawą zatrudnia przedstawicieli społeczności romskiej?

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096: Oczywiście tak samo zrobiliśmy z Czeczenami. U nas jest to samo co w Anglii.

  •  

   pokaż komentarz

   @ap6096: Nagle 'aktyw osiedlowy' jest do czegoś przydatny? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @MaNiEk1: Z dwojga złego wolę aktyw. Lepsze zło które znamy ;). Aktyw w swojej nieobliczalności jest niejako obliczalny.

 •  

  pokaż komentarz

  nas to nie czeka, tutaj nawet araby nie przyjadą pracować za 300 euro miesięcznie

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedys przyjdzie chwycic za bron i przegonic islam z europy

 •  

  pokaż komentarz

  Jak bardzo mnie to denerwuje. p#%!@%#enie jak to nasze kraje powinny być wielokulturowe, multikulti i w ogóle tęczowe.

  Powiem tak, nie mam totalnie nic do: homoseksualistów, białych, czarnych, żółtych i Bóg wie jakich, mogę mieszkać w sąsiedztwie buddysty, żyda, muzułmanina, katolika.

  Ale do !!%$a wafla, jeśli nie mogę przejść sobie z dziewczyną bo to rani uczucia geja, jeśli nie mogę jechać sobie z psem bo to rani uczucia religijne muzułmanina, jeśli cygan mnie okrada. No to coś tu jest NIE TAK!

  Chcesz przyjechać do innego kraju? Szanuj jego kulturę a nie na siłę wprowadzaj swoje chore przekonania. Tak, bije tutaj do szariatu. Panu z filmu mogę powiedzieć tylko: trzymaj się stary!
  Jeśli do !!%$a wafla w kraju do którym przyjeżdżasz, jest tradycja żeby w czwartki nosić zielone spodnie, TO JE NOŚ! Jesteś przyjezdny! Uszanuj czyjąś kulturę. A jak już nie chcesz nosić to nie zmuszaj innych do nie noszenia.

  Popatrzcie co się dzieje w Niemczech, albo właśnie Szwecji. No ogólnie pojęta masakra. A jak ruszysz kogoś o innym wyznaniu albo kolorze skóry (tak samo jak ruszył byś swojego) bo cię najzwyklej w życiu wk#$@ił. To jesteś rasistą/faszystą i wielce nieprzystosowanym do życia w naszym wielokulturowym świecie. Mam mały przekaz do takich pro multikulti-buców. p#%!@%#CIE SIĘ DEBILE!

  Dziękuję, do widzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @hans_kloss: komentarz dodany do ulubionych :)

  •  

   pokaż komentarz

   @hans_kloss: a jak miejscowi nie szanują przyjętych standardów zachowań ci nie przeszkadza? U nas nie ma muzułmanów, ale nasi rodzimi jak najbardziej biali ludzie wychowani przeważnie w katolickich domach (zaraz się dowiem, ze katolików to w Polsce mało więc to niemożliwe) i tak wystarczająco utrudniają innym życie. Przemoc w rodzinie, napady pobicia, haracze,gwałty, zwróć nastolatkowi uwagę to cie może pobić do nieprzytomności itd. itp. Problem polega na tym, że przez takie filmiki ludzie błędnie wykluczają wrzucając do jednego wora jakąś grupę np. muzułmanów. A czy jak np. kibice kogoś pobiją to nożna powiedzieć że wszyscy kibice to kryminaliści którzy czerpią przyjemność z bicia innych? Oczywiście , że nie, chociaż wielu tak myśli - tak samo wrzucają kibiców do jednego wora jak niektórzy muzułmanów. Zaraz stają się rasistami, i najchętniej sami by zachowywali się jak ci których krytykują.
   Po prostu za takie zachowanie trzeba karać indywidualnie, każdego kto dokonał przestępstwa. Dlaczego wkurzać się na kibica Kowalskiego, że kibic Nowak kogoś pobił na osiedlu? przecież to jest głupie, nielogiczne, prymitywne i przede wszystkim niebezpieczne. Takiego barbarzyńskiego zachowania boje się bardziej niż jakiś muzułmanów którymi się straszy pokazując filmiki których podobne odpowiedniki można znaleźć i u nas z prawdziwie białymi Polakami.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_tak_szybko: Kolego, trochę nie ogarniam Twojego toku rozumowania. Piszesz jakbyś przeczytał mój komentarz raz na szybko. No ale po kolei:

   a jak miejscowi nie szanują przyjętych standardów zachowań ci nie przeszkadza?

   To zależy, w moim komentarzu odnoszę się do zupełnie innych spraw.

   U nas nie ma muzułmanów, ale nasi rodzimi jak najbardziej biali ludzie wychowani przeważnie w katolickich domach (zaraz się dowiem, ze katolików to w Polsce mało więc to niemożliwe) i tak wystarczająco utrudniają innym życie. Przemoc w rodzinie, napady pobicia, haracze,gwałty, zwróć nastolatkowi uwagę to cie może pobić do nieprzytomności itd. itp.

   No dobra, ale co w związku z tym. Jakie jest powiązanie z moją wypowiedzią?

   Problem polega na tym [...] których krytykują.

   Piszesz kolego o tym, żeby po zachowaniu kilku przedstawicielu danej grupy społecznej, nie wrzucać wszystkich do jednego wora. No fajnie, ale jak to się ma do mojego komentarza?

   Dlaczego wkurzać się na kibica Kowalskiego, że kibic Nowak kogoś pobił na osiedlu? przecież to jest głupie, nielogiczne, prymitywne i przede wszystkim niebezpieczne.

   Coś się tak uczepił tych kibiców? Mimo wszystko dalej nie widzę związku z moim komentarzem.

   Takiego barbarzyńskiego zachowania boje się bardziej niż jakiś muzułmanów którymi się straszy pokazując filmiki których podobne odpowiedniki można znaleźć i u nas z prawdziwie białymi Polakami.

   Dawaj linki do odpowiedników. Gdzie horda Polaków zbiera się żeby komuś doj!%$ć bo nie jest katolikiem / bo krytykuje katolików. Czekam...

   I tutaj clou mojej odpowiedzi: siądź na spokojnie, przeczytaj ze 3 razy czego dotyczył mój komentarz i zastanów się nad jego sensem. Bo piszesz tutaj rzeczy które są z nieba wzięte i są totalnie oderwane od mojej wypowiedzi.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna