...
 •  

  pokaż komentarz

  nie rozumiem Anglikow, skrzykneli by sie, wzieli maczety i powybijali cale to paciate towarzystwo w pien

 •  

  pokaż komentarz

  Nie trzeba było wpuszczać brudasów do siebie i tyle. Sami są sobie winni. Ja mam tylko nadzieję, że jak nawet ciapaci pojawią się w PL to najpierw zostaną odpowiednio przeszkoleni przez nasz aktyw osiedlowy ;).

 •  

  pokaż komentarz

  nas to nie czeka, tutaj nawet araby nie przyjadą pracować za 300 euro miesięcznie

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedys przyjdzie chwycic za bron i przegonic islam z europy

 •  

  pokaż komentarz

  Jak bardzo mnie to denerwuje. p#%!@%#enie jak to nasze kraje powinny być wielokulturowe, multikulti i w ogóle tęczowe.

  Powiem tak, nie mam totalnie nic do: homoseksualistów, białych, czarnych, żółtych i Bóg wie jakich, mogę mieszkać w sąsiedztwie buddysty, żyda, muzułmanina, katolika.

  Ale do !!%$a wafla, jeśli nie mogę przejść sobie z dziewczyną bo to rani uczucia geja, jeśli nie mogę jechać sobie z psem bo to rani uczucia religijne muzułmanina, jeśli cygan mnie okrada. No to coś tu jest NIE TAK!

  Chcesz przyjechać do innego kraju? Szanuj jego kulturę a nie na siłę wprowadzaj swoje chore przekonania. Tak, bije tutaj do szariatu. Panu z filmu mogę powiedzieć tylko: trzymaj się stary!
  Jeśli do !!%$a wafla w kraju do którym przyjeżdżasz, jest tradycja żeby w czwartki nosić zielone spodnie, TO JE NOŚ! Jesteś przyjezdny! Uszanuj czyjąś kulturę. A jak już nie chcesz nosić to nie zmuszaj innych do nie noszenia.

  Popatrzcie co się dzieje w Niemczech, albo właśnie Szwecji. No ogólnie pojęta masakra. A jak ruszysz kogoś o innym wyznaniu albo kolorze skóry (tak samo jak ruszył byś swojego) bo cię najzwyklej w życiu wk#$@ił. To jesteś rasistą/faszystą i wielce nieprzystosowanym do życia w naszym wielokulturowym świecie. Mam mały przekaz do takich pro multikulti-buców. p#%!@%#CIE SIĘ DEBILE!

  Dziękuję, do widzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @hans_kloss: komentarz dodany do ulubionych :)

  •  

   pokaż komentarz

   @hans_kloss: a jak miejscowi nie szanują przyjętych standardów zachowań ci nie przeszkadza? U nas nie ma muzułmanów, ale nasi rodzimi jak najbardziej biali ludzie wychowani przeważnie w katolickich domach (zaraz się dowiem, ze katolików to w Polsce mało więc to niemożliwe) i tak wystarczająco utrudniają innym życie. Przemoc w rodzinie, napady pobicia, haracze,gwałty, zwróć nastolatkowi uwagę to cie może pobić do nieprzytomności itd. itp. Problem polega na tym, że przez takie filmiki ludzie błędnie wykluczają wrzucając do jednego wora jakąś grupę np. muzułmanów. A czy jak np. kibice kogoś pobiją to nożna powiedzieć że wszyscy kibice to kryminaliści którzy czerpią przyjemność z bicia innych? Oczywiście , że nie, chociaż wielu tak myśli - tak samo wrzucają kibiców do jednego wora jak niektórzy muzułmanów. Zaraz stają się rasistami, i najchętniej sami by zachowywali się jak ci których krytykują.
   Po prostu za takie zachowanie trzeba karać indywidualnie, każdego kto dokonał przestępstwa. Dlaczego wkurzać się na kibica Kowalskiego, że kibic Nowak kogoś pobił na osiedlu? przecież to jest głupie, nielogiczne, prymitywne i przede wszystkim niebezpieczne. Takiego barbarzyńskiego zachowania boje się bardziej niż jakiś muzułmanów którymi się straszy pokazując filmiki których podobne odpowiedniki można znaleźć i u nas z prawdziwie białymi Polakami.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_tak_szybko: Kolego, trochę nie ogarniam Twojego toku rozumowania. Piszesz jakbyś przeczytał mój komentarz raz na szybko. No ale po kolei:

   a jak miejscowi nie szanują przyjętych standardów zachowań ci nie przeszkadza?

   To zależy, w moim komentarzu odnoszę się do zupełnie innych spraw.

   U nas nie ma muzułmanów, ale nasi rodzimi jak najbardziej biali ludzie wychowani przeważnie w katolickich domach (zaraz się dowiem, ze katolików to w Polsce mało więc to niemożliwe) i tak wystarczająco utrudniają innym życie. Przemoc w rodzinie, napady pobicia, haracze,gwałty, zwróć nastolatkowi uwagę to cie może pobić do nieprzytomności itd. itp.

   No dobra, ale co w związku z tym. Jakie jest powiązanie z moją wypowiedzią?

   Problem polega na tym [...] których krytykują.

   Piszesz kolego o tym, żeby po zachowaniu kilku przedstawicielu danej grupy społecznej, nie wrzucać wszystkich do jednego wora. No fajnie, ale jak to się ma do mojego komentarza?

   Dlaczego wkurzać się na kibica Kowalskiego, że kibic Nowak kogoś pobił na osiedlu? przecież to jest głupie, nielogiczne, prymitywne i przede wszystkim niebezpieczne.

   Coś się tak uczepił tych kibiców? Mimo wszystko dalej nie widzę związku z moim komentarzem.

   Takiego barbarzyńskiego zachowania boje się bardziej niż jakiś muzułmanów którymi się straszy pokazując filmiki których podobne odpowiedniki można znaleźć i u nas z prawdziwie białymi Polakami.

   Dawaj linki do odpowiedników. Gdzie horda Polaków zbiera się żeby komuś doj!%$ć bo nie jest katolikiem / bo krytykuje katolików. Czekam...

   I tutaj clou mojej odpowiedzi: siądź na spokojnie, przeczytaj ze 3 razy czego dotyczył mój komentarz i zastanów się nad jego sensem. Bo piszesz tutaj rzeczy które są z nieba wzięte i są totalnie oderwane od mojej wypowiedzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Prędzej czy później i do nas ta zaraza dotrze.
  Już się nie mogę doczekać aż kwiat Polskiej młodzieży w tradycyjnych strojach dresowych przywita muzułmańskich imigrantów...

  •  

   pokaż komentarz

   @bombowiec:
   Powiedzieć Ci co się stanie? Absolutne wielkie nic. Mieszkam zaraz obok muzułmańskiego obiektu w Lublinie i przez ok. 10 lat był tylko jeden incydent z rzuceniem czegoś na ten ich pseudo-meczet (niedługo po otwarciu) . Później policja przez 2 miechy dwa razy dziennie przejeżdżała niedaleko.

   I przez te kolejne 10 lat nic się nie wydarzyło. A Motor Lublin nie ba wcale dobrej sławy jeśli chodzi o zachowanie kibiców.

  •  

   pokaż komentarz

   @ukradlem_ksiezyc: najwyraźniej piaskoludy nie rozrabiają to i nie podpadli dresiarni

  •  

   pokaż komentarz

   @ukradlem_ksiezyc: Też jestem z Lublina i pamiętam jak kilka lat temu u mnie na osiedlu smoluchy próbowały wciskać ludziom jakiś szajs, chodząc po mieszkaniach. Zebrało sie paru chłopaków i wybili im z głowy takie praktyki, ale to były jeszcze czasy gdy sporo skinheadów chodziło po ulicach.
   Jak w Limanowej Polacy ganiali się z cyganami to media zaczęły węszyć rasizm.

 •  

  pokaż komentarz

  Cygani się u nas rozpanoszyli i im mało kto podskoczy bo się trzymają razem, to myślę że i arabusy zrobią to samo. A na dresików nie ma co liczyć, jak ktoś wyżej pisał to żule, bez ideologii.Dobrze że u nas chociaż jest bieda i bezrobocie plus socjal do dupy, to ich jedynie odstrasza ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Ma ktoś linka do całego reportażu?
  Szukam ale niestety nie mogę znaleźć, jedynie zwiastun na Vanguard i ten dwu minutowy fragment.

  •  

   pokaż komentarz

   Podłączam się do pytania!

  •  

   pokaż komentarz

   @bombajowy: Dodałem w powiązanych, ale nie wiem czy nie trzeba będzie przez proxy bo kanał 4 nie bardzo się dzieli materiałem poza granicami UK.
   Oglądałem całość jak wyemitowali.
   Jedyną drogą, żeby tą zaraze powstrzymać to jest tak:
   1. Zrób dziecko - oczywiście białe,
   2. Go To 1

  •  

   pokaż komentarz

   @rt_of_vnt:
   Usunąc socjal, wywalać z kraju każdego kto popełni przestępstwo nie będąc obywatelem kraju od urodzenia, kary dla imigrantów większe niż dla obywateli, w końcu to oni są w gościnie. Prowadzić kampanie integracyjne, w momencie jak ktoś się im sprzeciwia z imigrantów, wywalać (czyli jak np nie chce uczyć się języka i historii oraz kultury kraju - obowiazkowe dla każdego kto jest dłużej niż pół roku), oczywiście dotyczy to też Polaków i innych imigrantów.

   Tada! Brak problemów z imigracją. Oczywiście cała europa musiałaby się do ego zastosować.

  •  

   pokaż komentarz

   @rt_of_vnt: Dokładnie to czego szukałem! Dzięki! Sprawdzone proxy: 80.194.50.123:8080. Polecam cały dokument!

 •  

  pokaż komentarz

  Panowie, zapuszczać wąsy i ostrzyć szable, bo coś mi mówi, że wkrótce znowu przyjdzie nam ratować Europę przed islamem.

 •  

  pokaż komentarz

  Do Polski ściągać ich będą ich polskie żony, ktore przeszły na islam. Już się zaczęło. Wredne, alejkumki, lewackie zdrajczynie. Zobaczycie jaki będzie gnój. Najgorzej będą miały polskie dzieci, ktore w szkołach będą poniewierane przez muzułmańskie, ta jak ma to teraz miejsce w Niemczech np.

 •  

  pokaż komentarz

  To samo dzieje się we Francji i reszcie tolerancyjnych krajów.

  Ja jestem bardzo tolerancyjnym człowiekiem Panowie, ale to musi się skończyć bo zabiją nas naszą własną bronią. Ciekawe czy jak będą mieli większość w sejmie to też ludzie będą tak tolerancyjni jak dziś? Pewnie nie, ale wtedy będzie już za późno. Dlatego ja jestem tolerancyjny dopóki będą siedzieć u siebie w kraju, a nie u mnie.

  P.S. spróbujcie u nich w kraju kościół postawić, nie mówiąc już o 16-tu. Zobaczycie jacy są tolerancyjni. A im się meczety za nasze pieniądze buduje, bo przecież tolerancyjnym trzeba być.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego mamy być etyczni dla nich jak oni nie są w porządku względem na[UE]? Deportować ich do Mekki i będzie spokój.

  1. Jak wygląda z islamizowane Europejskie miasto: http://www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw
  2. Święta księga Islamu[Koran] to co oni o nas myślą: http://www.poznajkoran.pl/koran/niewierni/

  Proponuje wprowadzić przymusową aborcję lub sterylizację w zamian za możliwość mieszkania muslimów w UE.

  •  

   pokaż komentarz

   @Chronograph829: Pytanie do wszystkich - czy gdyby wybuchła III WŚ oparta na różnicy kulturowej pomiędzy światem zachodu a światem islamu, to w razie konieczności wzięlibyście w niej udział? Czy potrafilibyście strzelić do drugiego człowieka? Czy bylibyście zdolni użyć każdej broni, która potrafiłaby zbliżyć Was do zwycięstwa? Wiecie co mnie przeraża? Przypomnijcie sobie historie z okresu II wojny światowej - obozy koncentracyjne (przymusowa praca, głodówka, gazowanie, palenie żywcem), egzekucje na cywilach, życie przez 6 lat w strachu w kryjówce w piwnicy, gwałty, rabunki - zachowania, które teraz wydają nam się potworne. Z takim poczuciem nienawiści w stosunku do wroga w niczym dwie strony konfliktu nie różniłyby się od metod stosowanych przez hitlerowców. Chciałbym polecić Wam ciekawą lekturę poświęconą możliwemu scenariuszowi III WŚ: http://www.4shared.com/office/km61cOUU/Przepowiednie_Nostradamusa_o_I.html . Patrząc na to z perspektywy czasu, wydaje się on coraz bardziej prawdopodobny. Rosnące napięcie na bliskim wschodzie, powstające układy sił (sprzymierzenie Pakistanu i Chin z Iranem), rosnące napięcia społeczne oraz pogłębiający się kryzys mówią same za siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @l3ozzer: lewacy schowali by się do najgłębszej nory jaką znajdą po to by potem grabić umarłych, którzy walczyli i ogłosić się zwycięzcami, żeby potem móc mówić, że to polacy byli hienami cmentarnymi na żydach, nie taki był ostatni scenariusz?

  •  

   pokaż komentarz

   @l3ozzer:
   czizes... kto mówi o wojnie? chyba tylko ONI. (WY?) Jaka wojna? w imię czego?
   Chodzi o to, zeby nie wp@!#!!$ali sie do nas na siłę i nie narzucali swojej religii. ...Tak, wiem - krucjaty już przerabialiśmy ale to bylo kilka wieków temu.
   Teraz zamiast otwartej wojny mamy trojana, którego przygarniamy w imię wszelkich pokręconych zasad równości.

 •  

  pokaż komentarz

  Haha... nie czaje... Arab zarzuca mu rasizm wobec Azjatow, a przecież on jedzie w samochodzie z Azjata....

  Poza tym, rozpoczął ofensywnie, wiec dostał ofensywna odpowiedz - to normalne, niezależnie od racji.

  A tak na marginesie Anglicy to cipki i sami sobie są winni.

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy fanatyzm to zło, czy będzie to muzułmański ciapaty łach w koszuli nocnej czy katolicki moher beret, wszystko musi być wyważone i musi być ten wentyl bezpieczeństwa, żeby nie popaść w skrajność.

 •  

  pokaż komentarz

  Mówimy tyle o napływającym islamie, o skutkach ich obecności, jednocześnie zapominając o rumuńskich dzieciach zbierających pieniądze pod galeriami handlowymi, gdzie 20m od nich stoi samochód z 3 "obrońcami". Uwagi nie zwrócisz, bo będzie to wyglądało tak, jak na filmie...

  Za dużo wyglądamy przez okno, zapominając o tym, że srają nam na drzwi.

  •  

   pokaż komentarz

   @hazadSK: puki ktoś nie chce nam narzucić swojego chorego prawa zezwalającego na okaleczanie i morderstwa z powodu błahych spraw to nie trzeba zwracać na niego uwagi

  •  

   pokaż komentarz

   @philoscientificus: Prawa? Bardziej ideologii. Widzisz, często tego nie widać bezpośrednio po świeżo rozprzestrzeniającej się nacji. Po to obserwujemy, wyciągamy wnioski. Rozumiem, że dla Ciebie jest w porządku akceptowanie maffi zarabiającej na wykorzystywaniu żebrzących dzieci, do momentu, w którzym nie kaleczą innych?
   Dana ideologia nie musi być narzucana, by się przyjęła, wystarczy, że będzie atrakcyjna dla niektórych ludzi, sami ją znajdą i zaczną wyznawać. Istota w tym, żeby taką szkodliwą ideę przydusić w miare możliwości, bo o unicestwianiu to nie ma nawet mowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @philoscientificus: Ale idąc ulicą z dziewczyną możesz liczyć się z ryzykiem linczu na Tobie i Twej kobiecie, która ubierze się odrobinę wyzywająco - ot, udajecie się na imprezę.

   Allah pokręci palcem i powie "nie", co natchnie szanowną brać islamską do wymierzenia Wam kary.

  •  

   pokaż komentarz

   @hazadSK: może źle się wyraziłem, nie to że nie trzeba, bo raczej i z tym powinno się zrobić porządek, ale z drugiej strony, trzeba w jakiś sposób szanować ich zwyczaje, jak żebrzą, to mu nie musimy im dawać ;) więc to "nasza" wina (nie moja bo ja nie daję kasy żebrakom)

   @knysha: nie wiem do czego pijesz... ja napisałem o żebraczych dzieciach, to trochę inna sprawa, żebrakom wystarczy nie dawać i wtedy zobaczyć co robić będą, a jak przegną to działać
   właśnie dla takiego czegoś nie zaakceptuję islamu nigdy! Nawet jeśli ja byłbym nietykalny, nie chcę by moja kobieta była w niebezpieczeństwie

   nie chciałbym zabrzmieć zbyt radykalnie, ale nie dla wszystkiego należy tolerancję okazywać, niektóre szkodliwe ideologie należy tępić wszelkimi środkami

   kurde nie wiem co powiedzieć panom prowadzącym kebaba... chyba czas im przekazać co o nich myślę ;)

  •  

   pokaż komentarz

   puki ktoś nie chce nam narzucić swojego chorego prawa zezwalającego na okaleczanie i morderstwa z powodu błahych spraw to nie trzeba zwracać na niego uwagi

   @philoscientificus: do tego powyżej :)

  •  

   pokaż komentarz

   @philoscientificus: Ja do żebraków nic nie mam, przecież nic takiego nie powiedziałem. Niech sobie będą, są nawet ciekawym elementem kultury. :)
   Mowa raczej o żebrakach za którymi stoi mafia i za złą odzywke możesz chodzić połamany.

  •  

   pokaż komentarz

   @knysha: jak to jest wyrwać coś z kontekstu, a następnie to skomentować w odniesieniu do kontekstu innego? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @philoscientificus: Nie za bardzo rozumiem do czego teraz Ty pijesz. Skomentowałem Twoją wypowiedź, którą przytoczyłem powyżej, ale dla pewności, przytoczę jeszcze raz...

   puki ktoś nie chce nam narzucić swojego chorego prawa zezwalającego na okaleczanie i morderstwa z powodu błahych spraw to nie trzeba zwracać na niego uwagi

   EDIT:
   + moja odpowiedź na powyższe:

   Ale idąc ulicą z dziewczyną możesz liczyć się z ryzykiem linczu na Tobie i Twej kobiecie, która ubierze się odrobinę wyzywająco - ot, udajecie się na imprezę.

   Allah pokręci palcem i powie "nie", co natchnie szanowną brać islamską do wymierzenia Wam kary.

  •  

   pokaż komentarz

   @hazadSK:

   zapominając o rumuńskich dzieciach

   romskich, cygańskich, a nie rumuńskich!

  •  

   pokaż komentarz

   @gumol: Ja akurat mówie o Rumunach. Rom =! Rumun, więc przymiotnik "rumuński" jest analogicznie odpowiedni do "romski" w przypadku Romów i "cygański" jeśli o Cyganach mowa.

   http://www.nawschod.eu/rumunia/rumuni-i-romowie-–-analiza-porownawcza-na-polskie-potrzeby - Rom =! Rumun

  •  

   pokaż komentarz

   @hazadSK: Mówisz o dzieciach Rumunów, którzy w Polsce żebrają pod galeriami czy o dzieciach Romów (cyganów), którzy w Polsce żebrają pod galeriami?

 •  

  pokaż komentarz

  I tak wygląda religia pokoju!!! Uczmy się na cudzych błędach!!!
  tu ciekawy artykuł jak durna polska dziennikarka widzi islam:

  http://www.euroislam.pl/index.php/2010/07/islam-jaki-jest-nie-kazdy-widzi/

  warto też przeczytać odpowiedź na jej przedurny artykuł.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli człowiek jest tolerancyjny to nieważne czy wyznaje buddyzm, chrześcijaństwo czy islam. Problemem jest to co myślą wyznawcy islamu w Anglii o rodzimych mieszkańcach. Jeżeli uważają Anglików za wrogów to należałoby się ich jak najszybciej pozbyć z racji tego iż mogą w przyszłości stanowić zarzewie buntów o podłożu religijnym. Kwestią pozostaje jak stwierdzić czy ktoś do kogo jesteśmy tolerancyjny nie toleruje nas. Można zaryzykować i stworzyć pojęcie "równowagi tolerancyjnej".

 •  

  pokaż komentarz

  Anglicy to są cipki, boją się kebabów i dlatego oni sobie na tyle pozwalają. Gdy mieszkałem w Belfaście była taka sytuacja że kumpel dostał po mordzie od muslimów gdy wracał z roboty przez ich dzielnice, zwołaliśmy swoich ludzi, dołączyło się paru znajomych ruskich z którymi lubiliśmy sobie popić i poszliśmy wyrównać rachunki. Okazało się że brudasy są mocni tylko wtedy gdy mają 8 krotną przewagę, bo mimo że było ich nadal 3x tyle co nas to większość z nich uciekła w popłochu gdy zobaczyli co się dzieje. Skopaliśmy może z 5 brudasów, później jeszcze kilku przypadkowych tak profilaktycznie. Po tej akcji żaden z nich nawet krzywo się no spojrzał, jedyne co zrobili to obrzucili nam nocą fure jajkami ale za to tez ich skopaliśmy. A Brytyjczycy zwyczajnie boją się tego bydła albo nic nie robią bo nie chcą być oskarżeni o rasizm. Zdarzało się nawet że jakiś Brytyjczyk przychodził do nas z prośbą żebyśmy zareagowali bo brudasy mu zniszczyli fure. Znaleźliśmy winnych i po wycieczce do okolicznego lasu zrozumieli że muszą oddać za szkody. Trzeba ich lać po mordzie, przekopie się takich raz czy dwa i jest spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @bidel: cały problem z isamem jest brak szacunku do innych, bo trudno mieć szacunek do kogoś jak w domu traktuje się kobietę jak przedmiot, wasze metody właśnie dlatego są skuteczne bo ucza ich szacunku do innych. Są tylko dwie udokumentowane metody nauki szacunku i siłowa mimo, że najbardziej prymitywna jest skuteczna, druga to wychowanie, ale jak widać nie wynoszą tego z domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1: Spuścić im bomby na łeb i będzie spokój nie będę zatruwać nam juropy i niszczyć naszej kultury, stylu życia i traktować innych jak smieci

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy kraj potrzebuje odpowiedniej polityki imigracyjnej, jaki jest sens tolerować w kraju osób, które nie potrafią się asymilować ani nawet dostosować do obowiązującego prawa. Takie gadanie między nami nic nie zmieni, trzeba uświadamiać naszych rządzących, że jest to ważny temat dla nas i ustosunkowanie się do niego poprawi wyniki wyborów. Przemoc nie jest odpowiedzią na takie zachowanie. Ta wszechobecna tolerancja, która jest ważniejsza od normalności do której jesteśmy przyzwyczajeni spowodowałoby przyklejenie łatki takiej osobie jak rasista. Jedynym wyjściem jest zmiana prawa i tutaj nie ma prostrzej drogi.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam teraz na Erasmusie w Wiedniu Turka za sąsiada, i on wie więcej o Polsce, niż ja o Turcji i naprawdę wydaje się oczytany. Określił się jako ateista, więc nie jest może idealnym przykładem, ale i tak zwalczył u mnie wykopowy stereotyp człowieka wychowanego w Muzułmańskiej kulturze.

  Nim wyrzucicie wszystkich Muzułmanów z Europy, odpowiedzcie sobie uczciwie jaki procent to ekstremiści.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak ja się cieszę, że nasz kraj jest uważany za rasistowski. I, że mamy wspaniałych ludzi w sportowych strojach, pytających czy nie mamy jakichś problemów do rozwiązania. Dzięki temu nie ma u nas tak rozpowszechnionej zarazy :)

 •  

  pokaż komentarz

  "Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań." Gilbert Keith Chesterton

 •  

  pokaż komentarz

  Dopóki nas polaków nie będzie stać na wychowywanie i utrzymywanie kilkorga dzieci w normalny, cywilizowany sposób to oni do nas nie przyjadą. To jest jedyny pozytyw wynikający z naszej biedy.
  W UK żyje im się jak w raju. Posiedzą kilka lat, narobią dzieci. Potem dostają prawo do mieszkania, zasiłków i siedzą jak czyrak na tyłku. Angole zaciskają pasa i płacą podatki na te nieroby. Oni kiedyś tego pożałują. Oby nie było za późno.
  Szlag mnie trafia jak ktoś mi zarzuca, że jestem nietolerancyjna. Oni nie są tolerancyjni, więc ja też nie będę. Tolerancja mnie nie obroni jak islamiści będą nas poniżać. To jest tylko takie piękne słowo, z którego nic nie wynika. To oni powinni się dostosować do kultury europejskiej a nie cała Europa ma dostosować się do nich. To oni są gośćmi u nas. Mamy być ciągle tolerancyjni gdy nasz gość, w naszym domu zrobi nam na dywanie kupę? Mamy go pogłaskać po głowie i zaprosić po raz kolejny?
  Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ale każdemu ciapakowi, który zrobi "skok w bok" powinni wręczać wilczy bilet.

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda pisać, bo jak widać oszołomy na wykopie kochających islamistów są w większości. Jest cholera problem i jak można to bagatelizować?! I nie jest to problem z europejczykami, tylko z agresywną i wrogą religią czy też całym systemem - wrogim dla demokracji i wolności jaką jeszcze poki co mamy.

  Szkoda pisać, bo już nic nie da się zrobić. Nie piszę tego złośliwie, ale na 100% Europa będzie w większości muzułmańska za jakiś czas (europejczycy ciężko pracują aby muzułmanie mieli dobre warunki finansowe do rozmnażania się) my zaciskamy pasa, a oni mają się świetnie. Nie pojmuje tej głupoty polityków i ludzi mających klapki na oczach.

 •  

  pokaż komentarz

  Dla Boga gotowi zabic, szczyt hipokryzji!

 •  

  pokaż komentarz

  Proste. Jest budowa meczetu ? Zarżnąć tam świnie i zostawić truchło. Świń to my mamy pod dostatkiem. Jak w chlewie zabraknie to zarżniemy parę z wiejskiej.

 •  

  pokaż komentarz

  ciekawe jak reagowali poganie, gdy katole zaczęli głosić swoje prawdy...

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą English Defence League (EDL), której przewodniczącym jest bohater tego filmu to bardzo ciekawa grupa. Nie są oni rasistami ani nacjonalistami ich działalności jest wymierzona tylko przeciw muzułmanom, a chyba nawet bardziej przeciw islamistą. EDL jest podzielona na brygady wśród ciekawszych z nich można znaleźć: brygadę gejowską lub żydowską. A to zdjęcie chyba najlepiej to pokazuje http://imgur.com/kn35c

  •  

   pokaż komentarz

   @jasiulec: Wcale nie taka ciekawa, na oko to 80% z nich to są kibicie, podwórkowe cwaniaki pomieszani z gościami z BNP i NF, rzeczywiście bardzo ciekawa mieszanka.

   Tutaj masz organizację, która ma takie same cele (ukrycić religijny beton), w bardziej cywilizowany sposób: http://www.onelawforall.org.uk/

   Nie chce żyć w Świecie/kraju, gdzie mam wybór między religijnymi psychopatami albo patologia jak EDL/BNP/NOP/ONR itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @eddiechapman: > kibicie, podwórkowe cwaniaki pomieszani z gościami z BNP i NF,

   Masz rację tylko nie rozumiem czemu kanalizujesz te grupy? Poza tym czemu porównujesz grupy polityczne do religijnych to drobne przekłamanie. I jeszcze co takiego patologicznego robi ONR/NOP(chociaż sam specjalnie za NOP nie przepadam)/EDL(tutaj wyłączając rzecznika: )

  •  

   pokaż komentarz

   @jasiulec:

   A czemu nie kanalizować i nie grupować razem? To są ludzie tego samego kalibru, polaryzujący społeczeństwo w prymitywny sposób, bardzo prymitywnym argumentami.

   Z jednej strony masz religijne świry, które używją brak jaj zachodniego społeczeństwa na słowne powiedzenie czego się o Islamie myśli, jako politycznego oręża na modyfikowanie ( zatruwanie) życia reszcie ludzi. Oni twierdzą, że stoją w obronie wolności ich prawa do wyznawania religji pokoju i życia wedle jej zasad i bronią się przed atakami, a po kryjomy poklepują wszystkich którzy mówia o jihadzie i szerzeniu Islamu w Europie.

   Z drugiej strony masz post-prawicowe radykalne ugrupowania które przeszły nagle metamorfoze PRowską i z jawnych rasistów, nacjonalistów czy nawet neo-nazistów, pałających nienawiścia do wszystkiego co według nich nie jest poprawne dla wzorowego partioto-narodowca, porzerodzili się w kochających kraj niby harcerzy i społeczników, nie posądzaj mnie o bezczelność, ale ja takich bajek nie kupuję, przykładów można by wymieniać na 3 strony, już nie mówiąc o tym, że połowa z nich to po prostu zmanipulowane stadionowo-podwórkowe przygłupy.

   Także wybacz, ale dla mnie te dwie grupy są siebie warte, mogą się kisić w jednym najlepiej tym samym kanale, tylko żeby żadne szambo się na powierzchnie nie ulewało.

  •  

   pokaż komentarz

   @eddiechapman: Ponieważ islamscy fanatycy nie wytworzyli się w Europie, są obcym nam zjawiskiem. Nacjonaliści których przedstawiasz wyżej są zaś wytworem europejskim(chociaż bardziej pasowałby polskim i brytyjskim bo każdy nacjonalizm jest różny), i są odpowiedzią na narodowe potrzeby europejczyków Z drugą częścią posta się zgodzę. Co do trzeciej części jest bardzo dziwna:

   PRowską i z jawnych rasistów, nacjonalistów
   no z tym to się specjalnie nie zgodzę oni wcale się z tym nie kryją, zobacz fotki z manifestacji gdzie otwarcie pokazują plakaty z napisami np:Autonomiczni nacjonaliści

   nacjonalistów czy nawet neo-nazistów
   to porównanie świadczy jaki masz stosunek do polskiego nacjonalizmu,porównanie polskich nacjonalistów do "neo narodowych socjalistów" jest śmieszne. Oczywiście są idioci którzy podpisują się pod pierwszy ruch myśląc o tym drugim ale zapewniam Cię że to margines(chyba największe nasilenie tego typu ludzi było w latach 90)
   > porzerodzili się w kochających kraj niby harcerzy i społeczników
   no w to chyba nie musieli się przeradzać gdyż takie są założenia ruchu narodowego (pisze to z perspektywy pol)

   połowa z nich to po prostu zmanipulowane stadionowo-podwórkowe przygłupy.
   połowa nie, część ludzi faktycznie nie wie o co chodzi a są w RN z okazji mordobicia, większości jednak "co nieco wie" a na pewno z kart historii. Znów twierdzisz że kibic to synonim idioty, cóż polemizowałbym.
   Proponowałbym Ci zapoznać się z pismami Dmowskiego polecam szczególnie "Myśli Nowoczesnego Polaka" (krótkie a ciekawe) a potem pisać o nacjonalistach jako o równych islamistą.

 •  

  pokaż komentarz

  w Polsce jakby się tak wozić zaczeli to by ich ludzie wytłukli w pień... chociaż... czasem z cyganerie się boją... jedynie kibole by się nadawali chyba do takich misji

 •  

  pokaż komentarz

  Nie jestem wielkim zwolennikiem K.Kat. ale słowo daję - wolę wrzucić na tacę klesze, niż mieć do czynienia z nimi.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie potrafimy się razem zebrać, żeby zrobić porządek z naszymi politykami, a co tu mówić o szmatogłowcach.Dopóki naród będzie podzielony, dopóty możemy sobie wszyscy poszczekać tu na Wykopie.
  Szmatogłowcy się pewnie zjawią, a wtedy współczuje wszystkim, którym urodziła się córka, bo dla nich gwałt na "niewiernej" to powód do dumy.

  Nie ma się co łudzić.Trzeba będzie założyć organizację antyislamską, która będzie w "radykalny" sposób z nimi walczyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja na miejscu gościa zaczął bym w nich rzucać kulkami z mielonej wołowymi.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja mam na to sposób - pistolety na wodę!

  Wlewasz sobie do niego rozcieńczoną świńską krew i trzymasz za pazuchą. I pryskasz to meczet, to jakiegoś osobnika. Będą się niemiłośiernie wk$%!iać, ale może to coś da :) Byle nie dać się złapać. Chociaż to ostateczność, bo narazie ratuje nas nieatrakcyjna sytuacja gospodarcza i za niski socjal. Czasem mi się wydaje, że dobrze się stało, że nie jesteśmy tak rozwinięci jak zachód. Cała ta fala narazie nas omija. A to co się dzieje na zachodzie powoli dociera do świadomości ludzi, więc jest malutka nadzieja, że do tego nie dopuścimy.

  Ale jakby co, to idę do zabawkowego po wypasiony pistolet na wodę... :D

  Full load :)

 •  

  pokaż komentarz

  Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Sami ich sprowadzili, to niech sami sobie radzą. A my nie wchodzmy miedzy wodke a zakaskę i nie nadstawiajmy za nich piersi od razu. w najlepszym przypadku odwdziecza sie nam tak jak po 1683 albo tak jak w 1945. Takze hola hola panowie. Jesli sa zbyt miekcy i ciapowaci zeby ich przegonic to jest ICH a nie NASZ problem! Kiedy w koncu przestaniecie nadstawiac glowe w nieswoich problemach??? Anglik najwyzej podziekuje wam kopem w tyłek. A w NASZYM interesie jest, zeby ONI mieli tam przerąbane. Wtedy Polska na tle zislamizowanych krajow zachodniej Europy jawic sie bedzie jako oaza spokoju i dobrobytu i to MY bedziemy wprowadzac wizy i dysktowac warunki. Jedna rzecz- NIE WPUSZCZAC TEGO DO POLSKI. A o problemy angielskie niech sie martwia Anglicy. Tyle sie mowi o realizmie, realpolitik, a zapalacie i zapieniacie sie jak nieopierzeni frajerzy

 •  

  pokaż komentarz

  Dostał płaskiego w imię pokoju.

 •  

  pokaż komentarz

  Mamy za mały socjał, żeby utrzymywać imigrantów - darmozjadów ;) Nie ma się czego obawić

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopałem....Ale osobiście wydaje mi się, że to w Polsce nie bedzie miało miejsca...Jesteśmy zbyt zamkniętym narodem, poza tym u nas nie ma kasy, wiec nie przyjezdzaja, co innego Francja, Wielka Brytania, Holanidia, Niemcy..

 •  

  pokaż komentarz

  Moim zdaniem wybicie ich w pień od tak nic nie da. Końcem końców jesteśmy ludźmi Cywilizowanymi! Tak więc musieli byśmy znaleźć pretekst . Czy nie powinny powstać regulacje prawne mające na celu wyselekcjonowanie tych religii lub kultur, których wyznawanie dopuszcza czyny niezgodne z prawem? I czy wyznawcy takowych religii powinni zostać wydaleni z kraju lub ich prawa obywatelskie powinny zostać w pewnym stopniu ograniczone. Czy w tym wypadku można by było nazwać państwo posiadające takie regulacje rasistowskim? Śmiem sądzić, że tak, powinny powstać regulacje prawne i nie powinno nazywać się takiego państwa rasistowskim! Daleko posunięta tolerancja jest równie głupia co skoczenie z dziesiątego pietra myśląc, że jest się supermanem. Co gorsza radykalni islamiści to istny koń trojański. Cytat z odnośnikiem do tematu "Życie-prywatne-prywatnosc-w-islamie" Gdyby tak było powinniśmy powiedzieć polska to nasz dom wracajcie wiec do swojego. I nie powinniśmy się spodziewać odwetu. Co raczej mało prawdopodobne.

 •  

  pokaż komentarz

  Mieszkam w Luton i dodam trochę własnych spostrzeżeń i opinii.
  To miasto ma dośc złą reputację w kraju. Spora przestepczość, brudno, sporo mniejszości narodowych, (w tym Polaków podobno ok. 20tys.). Te trzy czynniki są niestety ze sobą powiązane.
  W filmie wyjaśniono co sprowokowało powstanie EDLu i w zupełności zgadzam się z oburzeniem Anglików na tą "manifestację". Wg mnie z istnienia EDLu skrycie cieszy się większość Anglików, chociaż nie przyznaje tego otwarcie. Specjalnie napisałem cieszy, a nie popiera. Trudno byłoby i się przyznać przed samymi sobą, że identyfikują się z ruchem, który prze media jest uznawany za ksenofobiczny i faszystowski. Ponadto w tym kraju oskarżenie o rasizm może powodować bardzo poważne konsekwencje.
  Z drugiej strony, co starał się wykazać ten chyba miejscowy mułła, muzułmanie w większości odcinają się od swoich ekstremistów. Być może, podobnie jak Anglicy, w skrytości wielu popiera tych swoich, ale wydaje mi się, że zdecydowana większość chce w spokoju współżyć i zwyczajnie dorabiać się w Anglii (bardziej lub mniej uczciwie).
  Byłem z kolegą poobserwować ten wielki marsz/wiec EDL i zaskoczyło nas, że był bardzo spokojny. Rozmawialiśmy z niektórymi i traktowali nas (Litwina i Polaka) bardzo grzecznie. Byli to przedstawiciele tej lower working class. Ci, którzy mają chyba najmniej do stracenia w razie posądzeń o nieprawomyślne poglądy.
  No i moja puenta. Nie sądzę, żeby ten cały konflikt jeszcze bardziej się rozwinął. Dzieciaki różnego pochodzenia etnicznego dorastają razem na ulicach, uczą się w szkołach. Integrują. Z mojego punktu widzenia te wydarzenia to spory sukces swobody wypowiedzi i w ostateczności demokracji. Mimo wszystko najlepszego ustroju politycznego.

 •  

  pokaż komentarz

  Come on, to przecież ten baran z EDL.

  Muzułamanskiemu betonowi należy sie tzn reality check jak kiedyś dostało chrześcijaństwo w cywilizowanej Europie, bo inaczej to się wszytsko źle skończy, bo religia to rak ludzkości, niemniej jednak przyklepywaniu EDL to jest polaryzowanie społeczeństwa w drugą strone.

  •  

   pokaż komentarz

   @eddiechapman: składnikiem "cywilizowanej Europy" jest właśnie chrześcijaństwo, to właśnie dzięki chrześcijaństwu zawdzięczasz postęp w Europie (wspomnę tylko o linearnej koncepcji czasu) zaś protestanckiemu odłamowi chrześcijaństwa zawdzięczasz rozwój europejskiego wynalazku jakim jest kapitalizm... Także pisz dalej jako o religii jako o raku nie mając pojęcia ile jej zawdzięczasz.

  •  

   pokaż komentarz

   @jasiulec: Hitlerowskim Niemcom też zawdzięczamy niesamowity rozwój technologiczny ludzkości, ale nikt przytomny na umyśle nie będzie przecież Hitlera i jego świty bronić.

   Tak religia w życiu publicznym to rak i zaraza, gnią przez nią setki tysięcy niewinnych ludzi pałających do siebie nie nawiścią z tytuły innej bajki o wyimaginowanych przyjacielach w którą wierzą.

   Jeżeli masz w sercu życie duchowe i wiare w ponadnaturalne warstwe życia, daję Ci to energie do życia i potrzebujesz tego dla swojego ducha. To się bardzo cieszę i życze wszystkiego najlepszego, ale proszę zachowaj to dla siebie, to jest tylko i wyłącznie twój skarb.

  •  

   pokaż komentarz

   @eddiechapman: > Tak religia w życiu publicznym to rak i zaraza, gnią przez nią setki tysięcy niewinnych ludzi pałających do siebie nie nawiścią z tytuły innej bajki o wyimaginowanych przyjacielach w którą wierzą.

   No chyba ostatnimi czasy chrześcijanie nie zabijają a są zabijani prawda?

   to jest tylko i wyłącznie twój skarb.

   Nie jeśli chodzi o chrześcijaństwo, to skarb wszystkich europejczyków (aspekt kulturowy), więc nawet będąc ateistą codziennie korzystasz z dorobku myśli chrześcijańskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @jasiulec:

   Kiedyś chrześcijanie wyżynali do nogi muzułmanów, teraz jest odwrotnie. To daje tylko do myślenia, że muzułmanie są zacofani w rugowaniu religi i barbarzyństwa z ich życia społecznego, trzeba im pomóc hehe. Ale napewno nie przez polaryzowanie debaty w drugą strone.

   Oczywiście, że korzystam, baaa nawet kulturowo się dobrze z tym czuję, lubie święta (mimo iż wiem że to bzdura), kolędy, prezenty, jedzenie... sztukę kościelną, rycerzy. Fascynują mnie też poganie i jak na geeka przystało technika oraz militaria, w dużej mierze dzięki Hitlerowi. Czyli mam teraz sobei swastykę koło krzyża w pokoju powiesić na znak mojej podzięki czy jak?

  •  

   pokaż komentarz

   @jasiulec:

   składnikiem "cywilizowanej Europy" jest właśnie chrześcijaństwo, to właśnie dzięki chrześcijaństwu zawdzięczasz postęp w Europie (wspomnę tylko o linearnej koncepcji czasu) zaś protestanckiemu odłamowi chrześcijaństwa zawdzięczasz rozwój europejskiego wynalazku jakim jest kapitalizm...

   Wyjaśnij mi proszę, co mają wspólnego z chrześcijaństwem postaci takie jak Watt, Lenoir, Foucault, Stephenson, Sturgeon, Lennec, czy Bramah, którym zawdzięczamy potęp naukowy i technologiczny?

   Bo jeśli chcesz ograniczyć wpływ kościoła na rozwój kontynentu do koncepcji filozoficznych, to wybacz - mizerny to argument za stwierdzeniem, że "zawdzięczamy mu postęp w Europie".

   I jeśli już opiewasz Kościół jako źródło postępu w Europie, racz wspomnieć coś o Galileuszu ;-)

 •  

  pokaż komentarz

  Co mnie nie pokoi, 2-3 lata temu nie było widać u nas jeszcze tych ludziuf w burkach, a teraz jak idę przez centrum to sporo chińczyków+ jedna-dwie kobiety w burkach zawsze się trafią. Nie podoba mi się to.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego Breivik nie pomyślał i nie pojechał do Angli i tam nie zrobił porządku? Uwielbiałbym go za to, naprawdę. Możecie mnie nazywać rasistą, ale prawda jest taka, ze jedynymi rasistami są oni. To oni żyją w cudzym kraju i rządzą się jak u siebie. Jak ja nienawidzę tych ludzi.. Aż sam w to nie wierzę.

 •  

  pokaż komentarz

  Oni są też wśród nas, są inteligenti i posługują się technikami socjotechnicznymi (podobnie jak sekty) do nakłaniania ludzi do przejścia na islam. Doskonale mówią po polsku - są też na wykopie - tutaj moja dyskusja z jednym znich... http://www.wykop.pl/link/1031173/z-milosci-do-allaha/#comment-8622723

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze było ( http://www.wykop.pl/link/938687/fragment-filmu-islamophobia/ ) Po drugie pojedź do Krakowa/Łodzi z szalikiem Legii i pokrzycz, że kibice Wisły/Cracowii/Widzewa/ŁKSu to małe siurki zapinające się od tyłu...

  http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/kibice+Krak%C3%B3w+zab%C3%B3jstwa

  •  

   pokaż komentarz

   @muminisko01: Trochę nie rozumiem tego argumentu. Mi np. nie przeszkadza, że się naparzają. Chcą się lać, to niech się leją. Póki nie giną "postronni" mam to gdzieś. Od tego jest policja, aby rozpracowywać takie grupy. W każdym kraju Europy jest tak samo. Pytanie powinno być, czy opłaca nam się imigrantów sprowadzać? Dodatkowy problem na kark sobie rzucać? Mało ich mamy u siebie?

   Koleś powyżej dobrze powiedział, to już nie jest tolerancja tylko faszyzm. Bo ja w tym momencie nie wiem, czy mogę napisać to co myślę o Muzułmanach, bo zaraz ktoś mnie $@@!$$ie, że jestem rasistą itp. i wpadnie mi Grom na chatę. To jest k$!$a chore..

  •  

   pokaż komentarz

   @gryfek: argument na podstawie filmu. Gość przyjeżdża do muslimów na dzielnię, do kolesia w prześcieradle mówi, że są terrorystami, kozojebcami i pedofilami, dostaje w pysk i żali się jacy to oni są nietolerancyjni. Dlatego też proponuję eksperyment z kibicami. Zobaczymy jak się zakończy.

 •  

  pokaż komentarz

  Podziękuję, wystarczą mi katolicy.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy mi się zdaje, czy to pan pomstujący na agresywnych muzułmanów, pierwszy uderzył? O_o Niezła komedia:

  -Widzisz, widzisz, jacy oni są agresywni? - i pach cios w stronę muzułmanina.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech wyskoczy do chłopaków u mnie w mieście z takimi tekstami to myślę, że na strzale w ryj by się nie skończyło.

 •  

  pokaż komentarz

  Anglia nie ma Rydzyka bojownika !

 •  

  pokaż komentarz

  cieszę że są dresy. Wiem, że oni do tego nie dopuszczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: w Anglii zostali wybici przez Margaret :( nie mogli trenować na stadionach to i podupadli. I teraz widzimy co chcą u nas zrobić przez zamykanie stadionów ! Islam nam wprowadzic powoli :( .

  •  

   pokaż komentarz

   @Klopsztanga:
   @marcin-: w Uk też są, ale muslimy głupie nie są. Najpierw zajmują teren by mieć na swoim obszarze przewagę liczebną. Czasem mam wrażenie jak na nich patrzę jakby byli ulepieni z zupełnie innej gliny, choć w PL znam kilka osób islamistów to jednak są to tacy jak większość polskich katolików, czyli nie wszystko na poważnie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dudek89: No jak to? Przecież mamy Orliki ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Klopsztanga: przecież nasze dresy to banda półmózgów, którzy do niczego się nie nadają. Co oni mogą zrobić? Nic. Przecież to żule.

  •  

   pokaż komentarz

   @thetot: To typowe jak się coś ocenia z perspektywy przekazu medialnego i z własnego doświadczenia. Mieszkałem w Londynie w okolicy gdzie było połowa ciapatych i połowa Polaków i z mojego bezpośredniego doświadczenia wynika faktycznie, że poziom nawiedzenia tych nawiedzonych na punkcie islamu niewiele się różni od nawiedzenia polskich katolików. Pomijając fakt, że przy bliższym poznaniu większość brytyjskich beżowych okazuje się nie muzułmanami tylko hinduistami albo sikhami.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: sry ale nie słyszałem, żeby katolik chciał mnie zabić za to, że obrażam biblie jezusa czy inną ich świętość. Spal koran i pochwal się publicznie na fejsie w UK, lub powiedz coś na ich proroka, to na drugi dzień będziesz miał spaloną chatę i będziesz się cieszył, że żyjesz.(jeśli będziesz żył bo cała masa bożych wojowników będzie chciała dobrać CI się do gardła)

   Why we must destroy human rights

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1: Jak na razie w Europie więcej ludzi namordowali fanatyczni wrogowie islamistów niż fanatyczni islamiści. Czym różni się Brevik czy ci niemieccy naziole, którzy zamordowali kilkunastu właścicieli kebabów od islamskich fanatyków?
   A poza tym mówię o normalnych kontaktach z ludźmi z własnego doświadczenia, a nie o tym co jakieś grupki wypisują w internetach albo co się dzieje w jakiś dzikich krajach. W Londynie 90% beżowych to normalni ludzie, którzy chcą się zintegrować ze społeczeństwem brytyjskim i przestrzegać reguł. Zresztą pokazały to ostatnie zamieszki. Rabowali czarni i biali bandyci a beżowi tylko pilnowali swojego majątku.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: a pozostałe 10% powinno być wyeksportowane tam skąd przybyli, ale zaczekaj.... nie można bo jest ZSRE. I nie tych zamieszek bo to z dupy porównanie...

   Na każdą akcje jest identyczna i przeciwstawna reakcja.... Nie było by muslimów nie było by reakcji. (nie mówię, że jest dobra czy uzasadniona tak poprostu działa świat)

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1: Problem że urodzili się w UK, jeśli konsekwentnie stosować taką filozofię jak twoja to jedyne radykalne wyjście żeby się ich pozbyć to obozy koncentracyjne i komory gazowe.

   I dlaczego z dupy porównanie. Zamieszki dokładnie pokazały kto w UK jest prawdziwą patologią i problemem społecznym. Dobrze zintegrowana biedota, bo czarni w przeciwieństwie do muzułmanów się zintegrowali w sensie że nie mają swojej roszczeniowej religii ani nie próbują narzucać swojej kultury. Niczym się nie różnili od białych łobuzów poza kolorem skóry, zresztą sporo jest w Londynie mieszanych czarno białych gangów. Akurat poznałem ten temat za pośrednictwem dilerki którą parało się kilku moich kolegów Polaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: twoja filozofia (czysto lewacka jak widzę) jest taka, że jeśli ktoś do twojego domu przyjdzie i sra Ci w salonie, to ponieważ jego religia mu tak nakazuje nie powinienem go móc wyrzucić za drzwi. Porównanie do komór gazowych jest porównaniem do absurdu, o czym zapewne dobrze wiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1: Krajem domem każdego człowieka jest chyba kraj urodzenia, co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   W Londynie 90% beżowych to normalni ludzie, którzy chcą się zintegrować ze społeczeństwem brytyjskim i przestrzegać reguł.

   @marcin-: W takim razie autor powyższego filmiku powinien zacząć grać w totka, skoro udało mu się bez problemu trafić na kogoś z tych pozostałych 10%...

  •  

   pokaż komentarz

   @WRonX: Kto szuka guza ten go znajduje, nie znasz tej zasady? jego pojedyncze doświadczenie nic nie znaczy i o niczym nie świadczy

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface:
   To Ty tak uważasz, poza tym nieładnie obrażać ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: Dlatego obecnie w Egipcie mieszkają arabowie, w Bośni i Kosovie Turcy, w Niemczech jeszcze Niemcy z Turkami oraz w Polsce Polacy bo kiedyś tu nasi przodkowie przyleźli a kto inny musiał sobie pójść. Jak sobie w porę swego kraju nie przypilnujesz to kraj twój będzie krajem innego narodu i nic ci do tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface:
   Tak jest inaczej, masz rację co do pewnej części ludzi reprezentujących ten że tak powiem "styl bycia", ale nie generalizuj, bo niejednokrotnie własnie o generalizowanie oskarżałeś innych ludzi. Ludzie których nazywa sie kibolami, szlokowcami to jest nasza, nie wiem czy Twoja, wiem że nasza, 1 linia. Poza tym osobiście znam wielu takich z tych środowisk kibolskich, awanturniczych, może podam chodź trochę z innej działki - narodowców, którzy chcą sie bić o swoje. Znam ich i wiem co to za ludzie i nigdy nie dam sobie zaprogramować propagandy mediów lewackich w Polsce. Więc przemyśl swoje poglądy kolego;)

  •  

   pokaż komentarz

   @JudeMason: no spoko, ale ja piszę o dresach.

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface:
   Dresy zaliczają się do tego o czym napisałem. Dresy sami w sobie nie są żadną grupą "społeczną" powiedzmy, chociaż nie jestem socjologiem, tak mi się wydaje, oni się wciągają do środowisk pochodnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface: Jedno nie wyklucza drugiego;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Hermond: Wszystkie wymienione przez ciebie kraje zostały podbite przez muzułmańskich władców, którzy siłą narzucili swoją religię. Podaj jakiś przykład że emigranci przejęli jakiś kraj? Ale jak chcecie możecie się bać muslimów, którzy zabiorą Polskę jeśli nie macie prawdziwych problemów.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: Nie chodziło mi o religie ale o narody. W Angli są anglo-sasi z jakiego powodu(rdzenni mieszkańcy to Walijczycy i Szkoci)? W USA są Europejczycy i Afrykanie. Obowiązkiem każdego życia jest przetrwanie swojego gatunku. Jak ktoś nie umie bronić swojego terytorium a wręcz zaprasza sobie konkurencję to wypada z obiegu. Nagroda Darwina gwarantowana.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dudek89: Ale wy macie zajebistą wizje świata. Naprawdę sądzicie że dresy to tylko taka wesoła grupa sportowa trenująca na stadionach i nie robiąca krzywdy nikomu poza sobą i muzułmanami?

  •  

   pokaż komentarz

   @kiska2: Ale Ty masz zajebistą wizję sarkazmu. Przeca ironizowałem. Widzę, że każdy komentarz musi być obecnie poprzedzony [sarkazm] [/sarkazm] .
   Mam nadzieję, że przynajmniej wiesz o co chodzi z "Żelazną Damą" Margaret Thatcher .

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: No właśnie, w UK te dresy zazwyczaj to młode chłopaczki, które tylko chodzą w jednokolorowych dresach, a potem z tego wyrastają... Do tego połowa to tchórze.
   Ale owszem, jest ich trochę. Dlaczego nie podejmują akcji?

 •  

  pokaż komentarz

  @kojo74

  Prędzej czy później i do nas ta zaraza dotrze.

  Nie zapomnij wybudować bunkra i zgromadzić zapasów żywności. I najlepiej schowaj się tam już teraz.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziadekwie: pogadamy jak twoje dziecko dostanie kose pod ziobro albo Ty sam dostaniesz... wtedy bedziesz mógł sobie bredzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1:

   pogadamy jak twoje dziecko dostanie kose pod ziobro
   Bo od Polaka nigdy by nie dostało...

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx: jesteś hipokrytą czy tylko udajesz? Jedz do Anglii obraź mohameta/spal koran i wtedy pogadamy, jak banda muzłumanów będzie skakać Ci do gardła. Oczywiście w imię szeroko pojętej, multikulti i równości religijnej. To jest ta drobna różnica, możesz zginąć za poglądy. W polsce możesz obrażać katolików ile chcesz i nic Ci z tego tytułu nie grozi. Jeśli nie widzisz tej różnicy to patrz moje pierwsze zdanie w tej odpowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1:
   Ale po cholerę mam jechać do Anglii palić Koran? Mam ciekawsze zainteresowania.
   Rzeszowski zamordował własne dzieci i żonę dlatego, że podejrzewał ją o zdradę.
   Gdyby był muzułmaninem, a nie katolikiem, nazwałbyś to zabójstwem honorowym.
   I dlatego to ty jesteś p#@#$!@onym hipokrytą. Ty i tobie podobni.

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx: prostak jak wykończy wszystkie absurdalne argumenty i nie ma co powiedzieć to zaczyna ubliżać EOT

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1:
   Pierwszy nazwałeś mnie hipokrytą, hipokryto.
   Minusuj do woli, bo tylko to ci pozostało.
   A ja na to.

  •  

   pokaż komentarz

   Rzeszowski zamordował własne dzieci i żonę dlatego, że podejrzewał ją o zdradę.

   @fidelxxx:Z tym że w specyficznie pojmowanym przez tych ludzi islamie jest przyzwolenie (a nawet nakaz) zabójstwa honorowego w celu odzyskania honoru, taka drobna różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx: Dzisiaj musisz spalic Koran. Jutro wystarczy ze nie bedziesz wyznawca Islamu.

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx:
   Hahha, kolejny chamuś na wykopie:)

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1:

   pogadamy jak twoje dziecko dostanie kose pod ziobro albo Ty sam dostaniesz...

   Uwielbiam to wasze histeryczne political fiction - "pogadamy, jak rząd wypuści wojsko na ulicę". Ok, możemy się umówić, że pogadamy sobie wtedy.
   Jak dojdzie do momentu, w którym muzułmanie w Polsce zaczną ludziom "wsadzać kosy pod żebra" to ci prześlę list z gratulacjami za przenikliwość, na razie się na to nie zanosi.

   Czy wyczytałeś już jakieś znaki z gwiazd?

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1: Miałam nadzieję, że w odpowiedzi przytoczysz mi kilka argumentów przemawiających za tym, że Polskę czeka fala muzułmańskiej imigracji i islamskich morderstw, ale film z soczystą ironią też może być - pogodzę się z tym, że wierzysz w to, bo wierzysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziadekwie: widzisz chyba mnie, źle rozumiesz nie należę do ludzi, którzy mówią że należy wyciąć islamistów tylko wyrzucić ich z domu jeśli nie potrafią się zachować, tak samo jak ty byś wyrzucił z domu kogoś kto nie potrafi się zachować. Nie wierzę w równość traktowania, jeśli chodzi o religię bo inne jest prawdopodobieństwo, że zginę zręki faceta którego obraziłem, a inne z ręki obrażonych fanatyków religijnych.

   @mleczkomatic: dokładnie, a ja nie chce być wyznawcą niczego np dla islamu jestem największym wrogiem.

   @kiska2: to nie wystarczy, należy pokazać bezwzględny brak tolerancji dla przemocy na tle religijnym. Dodatkowo należało by przekonać przywódców religijnych (lub zrobić to jakimiś innymi środkami), żeby sami muzułmanie, głośno i otwarcie potępiali takie działania, za każdym razem jednogłośnie, wtedy będzie tak jak z holocaustem nikt nie odważy się zaprzeczyć, że go nie było (ofc nie żebym tak twierdził to przykład). Ale masz rację 72 dziewice to wymysł CIA dla ograniczonych umysłowo mudżahedinów, zresztą wydaje mi się, że cały ten problem jest tylko i wyłącznie spowodowany przez US i ich "święte interwencje".

  •  

   pokaż komentarz

   @kwaz1:

   widzisz chyba mnie, źle rozumiesz nie należę do ludzi, którzy mówią że należy wyciąć islamistów tylko wyrzucić ich z domu jeśli nie potrafią się zachować, tak samo jak ty byś wyrzucił z domu kogoś kto nie potrafi się zachować.
   I słusznie, ale ja się natrząsam z histerycznego tytułu znaleziska, w którym autor ostrzega, że "to czeka Polskę". Ciekawi mnie, co mu podsunęło takie podejrzenie - wrastająca liczba budek z kebabem na jego dzielni?

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx:
   @dziadekwie:
   Jak są tacy fajni to spieprzajcie na bliski wschód do nich, a nie nam wszystkim tę dzicz chcecie na łeb sprowadzić. Lubicie bandytów to sobie adoptujcie i trzymajcie u siebie. Na tym polega wasz zaszczany lewacko czerwony problem, rządzenie czyjąś dupą, swoją k%%!a rządźcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @EmmetBrown:

   Jak są tacy fajni to

   Nie są fajni. Nie lubię bandytów. Nie wybieram się na Bliski Wschód. Czy chciałbyś coś jeszcze napisać poza tematem rozmowy?

   Bo odniesienia się do mojego pytanie się nie spodziewam - aż tak naiwna nie jestem.

  •  

   pokaż komentarz

   @EmmetBrown: oni już mają religię socjalizm jest ich religią.

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx: wiesz na czym polega twoja hipokryzja? Rzeszowski był/będzie ukarany i całe nasze społeczeństwo zgadza się, że być powinien podczas gdy w wielu krajach muzułmańskim by go uniewinnili. Twierdzisz, że to to samo? - Podaj mi przykład kraju z przewagą katolików, gdzie takie morderstwo nie byłoby ścigane z urzędu.

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi:
   Twoja hipokryzja polega na czymś innym - żądasz, żeby muzułmanie nie wtrącali się do naszego prawodawstwa i postępowali zgodnie z literą obowiązującego tutaj prawa, a z drugiej strony nazywasz ich barbarzyńcami, bo ich prawo w ich ojczyznach opiera się na szariacie. #!#$ ci do tego jakie prawo stosują we własnym domu. Mogą nawet o życiu i śmierci decydować rzutem monetą, a ciebie gówno to powinno interesować.

   Podaj mi przykład kraju z przewagą katolików, gdzie takie morderstwo nie byłoby ścigane z urzędu.
   No to zdecyduj się, czy w krajach arabskich za mord honorowy obowiązuje uniewinnienie czy w ogóle tego typu przestępstw nie ścigają.

  •  

   pokaż komentarz

   @fidelxxx: a ty uważasz, że powinni mieć prawo do takich mordów lub pedofilii? tak, to jest barbarzyństwo, dlaczego zabraniasz mi krytykować ich moralności? gdziekolwiek by nie mieszkali jest to dla mnie nie do przyjęcia by gwałcić dzieci. i nie, nie mogę powiedzieć, że krzywda dzieci lub kobiet mnie gówno obchodzi, bo tak nie jest.

   No to zdecyduj się, czy w krajach arabskich za mord honorowy obowiązuje uniewinnienie czy w ogóle tego typu przestępstw nie ścigają.
   co za różnica? z moralnego punktu widzenia efekt jest ten sam - brak kary.

   morderców trzeba karać - tyle. to nie jest kwestia "wtrącasz się pan w nieswoje sprawy" - życie to uniwersalna wartość (albo przynajmniej powinna taką być - skądinąd wiemy, że nie wszędzie tak jest, co jest złem). boli cię, że zło nazywam złem? jak można nazywać się człowiekiem kogoś kto zabił swoją żonę, z definicji najbliższą sobie osobę? uważasz, że to w porządku? że nie powinno się za to karać? separować od społeczeństwa?

   moje stanowisko jest bardzo spójne i jednoznaczne, nie wiem gdzie ty tu widzisz hipokryzję.

   PS. dzięki za minusika.

Dodany przez:

avatar kojo74 dołączył
1032 wykopali 73 zakopali 32.1 tys. wyświetleń