Holocaust chrześcijan

Każdego dnia 460 chrześcijan jest mordowanych w świecie z powodu ich wiary. Rocznie to 170 tysięcy. Męczennicy xxi wieku Dziesięć krajów, w których najbardziej prześladowani są chrześcijanie: 1. Korea Północna 2. Arabia Saudyjska 3. Wietnam 4. Laos 5. Iran 6. Malediwy 7. Somalia 8. Bhutan 9. Chiny 10. Afganistan

  • Reklamy Google

  • mir67 0  

    tysiace lat ziemia spływal krwia ludzi mordowanych PRZEZ CHRZESCIJAN mieczem, ogniem " nawracanych " na te religie "miłosci" na całym swiecie.
    wymordowywano
    Inków
    albigensów
    katarów
    muzułmanów
    pogan i wielu innych za to ze chcieli czcić bogów swoich ojców lub smieli miec własne odmienne o watykańskiego zdanie na temat religii biblii.
    tak wiec używając terminologii Buddyjskiej
    możne to skutek nagromadzonej przez wieki karmy?

    pokaż komentarz
    mir67
  • madstock -2  

    Karma? chodzi o jakiś rodzaj paszy dla zwierząt? Nie bardzo łapię...

    pokaż komentarz
    madstock
  • Ist +4  

    @mir67

    Czy byłbyś skłonny jaśniej wyrazić swoje myśli, wyjaśniając mi w jakim stopniu prawdziwe jest moje podejrzenie że Twoja wypowiedź ma charakter wyjątkowo chamskiego usprawiedliwiania tych obecnych zbrodni poprzez traktowanie ich jako słuszny rewanż, zemstę, za rzekome chrześcijańskie grzechy przeszłości?

    pokaż komentarz
    Ist
  • Marian_Z_Lidla +4  

    Amerykanie zabili Indian więc możemy tłuc amerykanów w rewanż?

    pokaż komentarz
    Marian_Z_Lidla
  • ipsd 0  

    'Holocaust' tyczy się eksterminacji Żydów w okresie II wojny światowej..

    Słowa zagłada/mord mało pompatyczne były czy jak?

    pokaż komentarz
    ipsd
  • wolfshadow 0  

    Akurat kult męczenników jest bardzo rozpowszechniony między wszystkimi walczącymi o wpływy religiami. Tam gdzie pojawia się indoktrynacja religijna zabijana jest tolerancja. A wraz z nią pokój. Później następuje zdziwienie, że sąsiad walczy przeciwko sąsiadowi. Kto na tym najbardziej zyskuje? Na pewno nie zwykłe Boże owieczki. One mają ginąć w imię wiary i z nadzieją wyniesienia na ołtarze. A reszta ma wspierać "misyjne dzieło": Strona organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie www.pkwp.org

    pokaż komentarz
    wolfshadow
pokaż 

Wykopali i zakopali (15 / 6)