...
 •  

  pokaż komentarz

  Też bym się brzydził gwałcić czarne.

  •  

   pokaż komentarz

   @jestemRoman: No i jak to jest, że Wojewódzki z Figurskim budzą oburzenie, a prawie identyczny komentarz dostaje plusy? :| Wykop, quo vadis?

  •  

   pokaż komentarz

   @jestemRoman: a ja sie brzydze rasizmu kolego...

  •  

   pokaż komentarz

   @zurawinowa: Ja też brzydziłbym się zgwałcić czarną kobietę. Białą również. To dlatego, że brzydziłbmy się zgwałcić kogokolwiek.
   Nie rozumiem zatem, co dziwi Cię w powyższym komentarzu.

  •  

   pokaż komentarz

   @zurawinowa: Zastanów się czym różni się internet od środków masowego przekazu.

  •  

   pokaż komentarz

   @zurawinowa: Bo Wojewódzki popełnił kilka grzechów - pokazują go w TVN - znaczy zdrajca, dorobił się - znaczy złodziej. No i tolerowanie go wymaga minimum dystansu do siebie, co wypadku wykopków z przerośniętym internetowym ego sprawia, że przy bliższym kontakcie zaczynają przypominać rybkę rozdymkę :)

   Co by nie robił będzie źle. Jak w przyszłym roku powie o ukrainkach coś pozytywnego to go wyzwą od Banderowców :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Toriko: Tak się składa, że internet jest środkiem masowego przekazu.

  •  

   pokaż komentarz

   @zurawinowa: Zastanów się jeszcze raz.

  •  

   pokaż komentarz

   @ra2n: Ja też.
   Problem się zaczyna gdy np. czarnoskórzy nie rozumieją że powodem komentarzy pod ich adresem jest nie kolor skóry ale to jacy oni są.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @jestemRoman: > >Heterochromofilia – zaburzenie preferencji seksualnych. Odmienny kolor skóry partnera seksualnego pełni rolę fetysza, np. kobieta białej rasy wyszukuje sobie partnerów rasy czarnej.

   @JoLemon: no paczpan, mnie się wydawało że to zwykłe puszczalstwo, a to jakaś poważna choroba.

  •  

   pokaż komentarz

   @ra2n: Jak sie brzydzisz rasizmu to musisz być tolerancyjny, jak jesteś tolerancyjny to musisz tolerować mój rasizm.

  •  

   pokaż komentarz

   @JoLemon: Wynalazłem tabletki homeopatyczne na heterochromofilie. Mysle o wpuszczeniu ich na rynek. Mam juz nawet wstep do ulotki reklamowej: "Wykonane z czarnego pieprzu, zeby Twoja zona sie nie....

   No to wracam dokonczyc ulotke.
   Inwestorow prosze o kontakt.

  •  

   pokaż komentarz

   @zurawinowa: Jakub Władysław Wojewódzki rozpoczął swoją “karierę” od harcerskiej rozgłośni radiowej w latach 80-tych. Syn Bogusława Wojewódzkiego, funkcjonariusza SB i prokuratora PRL-owskiego wymiaru sprawiedliwości nie miał problemów z zatrudnieniem w kolejnych prywatnych stacjach telewizyjnych. Jego ojciec zapisał się w historii pełniąc rolę prokuratora z ramienia Prokuratury Generalnej w sprawie tzw. “prowokacji bydgoskiej” z 19 marca 1981 roku. Natomiast Maciej Figurski jest synemZbigniewa Figurskiego – ostatniego dyrektora generalnego Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ) i zastępcy likwidatora FOZZ. Jego, że rodzice poznali się w Moskwie, gdzie Maciej urodził się w 1973 roku. Przez jakiś czas mieszkali w Polsce, a potem znaleźli się w Bejrucie, Być może ojciec był dyplomatą albo dawnych agentem służb specjalnych.
   Oczywiście oni obaj nie są jedynymi potomkami prominentów peerelowskich, którzy dziś korzystają ze statusu “celebrytów” i są “dziennikarzami” .

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @rickfreak: wiekszosc anty-rasistow nie mialo nigdy kontaktu z czarnymi, muslimami, zydami. Ciezko to opisac ale gwarantuje ze wiekszosc z was popracowalaby w miejscach takich jak ja
   (Bronx, Queens) to zmienilaby poglady na rasistowskie.
   Nie bylem rasista dopoki nie wyjechalem do Londynu, pozniej byla Szwecja, Holandia, obecnie USA.
   Ciezko to opisac, ale muzumanie i zydzi rzeczywiscie traktuja ludzi innej wiary z pogarda. Nie odczujesz tego odrazu ale po pol roku zauwazysz napewno. A murzyni to prawda ze zachowuja sie jak dzikusy.
   Na szczescie sa wyjatki ale generalnie to wszystko co sie mowi o czarnych, zydach i muzumanach to prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @corinarh: Czyli podsumujmy małym przewodnikiem dla wykopków:
   -anonimowy człowiek w necie rzuca obleśny, aczkolwiek przyjmijmy śmieszny żart - rechoczemy rubasznie, klikamy plus
   -celebryta, którego nie lubimy(bo miał ojca komucha, co najprawdopodobniej ułatwiło mu życie), rzuca obleśny, aczkolwiek przyjmijmy śmieszny żart - uznajemy, że takie żarty są rasizmem, jesteśmy święcie oburzeni. Robimy kilka wykopów, świętujemy zdjecie jego progarmu.

   Postępowanie takie nie jest hipokryzją i nie powinno powodować wyrzutów sumienia, bo każdy kto miał ojca lewaka i korzystał z jego pomocy jest zdradziecką świnią, a jak mówi Koran niewiernych zdrajców można okłamywać i generalnie dokładać im wszelkimi sposobami niezależnie od tego, czy akurat w konkretnym przypadku zawinili.

   Bardzo cieszy ta otwartość wykopowiczów na mądrość kultur wschodu, którą tak bardzo szanują i jakże chętnie wprowadzają we własnym życiu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @corinarh: Dodaj jeszcze, ze byli żydami. Lepszy efekt.

  •  

   pokaż komentarz

   @WiemSwoje: Im dłużej poznawałem inne nacje, czy rasy, tym większe różnice zauważałem, niektórych nie jestem w stanie zaakceptować. Ale mam chociaż sumienie czyste w zakresie tego, że sam poznałem, sprawdziłem i poglądy sobie wyrobiłem samodzielnie. Nie rozumiem jak można być rasistą powtarzając tylko slogany.

 •  

  pokaż komentarz

  a niech kto tylko spróbuje powiedzieć coś niemiłego n.t. czarnego lub muslima... o tempora, o mores...

 •  

  pokaż komentarz

  Poprawność polityczna nie pozwala o tym mówić. Nie można nic złego powiedzieć na innych, bo rasizm. Bo nietolerancja. Większość tych spraw rozgrywa się daleko ode mnie, ale i tak skutecznie podnosi mi ciśnienie. Lepiej niż dwie kawy z rana.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakieś źródła co do liczb i stwierdzeń, które tam padły czy wierzymy mu na słowo bo jest bezstronnym ekspertem?

 •  

  pokaż komentarz

  Ryu gdzie jesteś? Przybądź natychmiast p@$#$#!ić głupoty!

 •  

  pokaż komentarz

  murzyni w USA, muzułmanie w Wielkiej Brytanii i Francji, imigranci to nie jest dobra sprawa

  •  

   pokaż komentarz

   @Adibadii: Akurat murzynów w USA ciężko nazwać dobrowolnymi imigrantami ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: fakt :P sami na siebie to sprowadzili

  •  

   pokaż komentarz

   @Adibadii: Historia sie powtórzy, starożytny Rzym upadł z powodu barbarzyńców na naszych oczach Europa się kończy razem z USA i wkracza nowy hegemon Chiny z jedną rasą ludzi mieszkających na jednym terytorium to zmniejsza napięcia w społeczeństwie i chce się starać o dobro wspólne IMHO.
   Nawet żydzi wiedzą że multikulti jest złe i wyp%@#$%!ają murzynów ze swojego kraiku.

  •  

   pokaż komentarz

   @donartus: Podpisuję się pod tym, %%!$owe uczucie widzieć jak świat którego jesteśmy częścią sam wpieprzył się w gówno. Murzynów z USA trzeba było w stosownym czasie wywieźć do Afryki i płacić im jakieś pieniądze za lata niewoli ale mieszkać powinni u siebie. Arabusów z Europy też trzeba było pożegnać, niestety to już jest musztarda po obiedzie i współczesny Rzym (USA) pada wraz z Europą. Co do Żydów to oni wiedzą u siebie że to jest złe, na resztę świata eksportują tą zj%@!ną zlewaczałą ideologię multikulti, poprawności politycznej i innego ścierwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Zależy też jacy imigranci. Można sprowadzać wartościowych ludzi, a nie niewykształconych Arabów czy Turków. Np. imigranci z Chin czy Japonii generalnie problemów nie sprawiają.

 •  

  pokaż komentarz

  nie mam nic do czarnych, ale miną tysiąclecia zanim ich genotyp dostosuje się do realiów zachodniego świata :) :) :)

 •  

  pokaż komentarz

  Jest o wiele więcej takich interesujących danych oficjalnie dostępnych w sieci. Kilka lat temu na stronie FBI "wisiała" statystyka która mówiła że:
  czarni (w USA to ~10% populacji) więzieniach stanowią ~80% osadzonych!!! Jak to możliwe?

  Uważam że wielokulturowość prowadzi do ogłupienia i upadku rozwiniętych społeczeństw. Czarny mentalnie nigdy nie będzie taki jak ludzie biali. Badanie prowadzone przed WWII przez US Army dowiodły że ze wszystkich ras żyjących na ziemi czarni są najgłupsi i najbardziej tępi.

  Dziś poprawność polityczna zakłamuje rzeczywistość, jednak odsetek przestępstw wśród czarnych jest znacznie większy aniżeli wśród białych. Zobaczcie co imigranci z Afryki robili kilka lat temu we Francji? Myślicie że już po wszystkim? TO nie był nawet początek tego co czeka Francję i każdy inny "wielokulturowy" BABEL!!!!

  Pamiętajmy też o ofiarach czarnych morderców którzy w niesamowicie bestialski sposób mordują białych farmerów w RPA. RPA rozwijało się wspaniale do czasu gdy władzę przejął Mandela wiem to nie z ksiązek a od znajomego który mieszkał w tym kraju. Później musiał uciekać. Jakoś media nasze nie kwapią się do informowania o takich kwestiach. Ale jak policjant w USA uderzy czarnego to zaraz jest wielki skandal na tle "rasistowskim"!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @rossocorsa:
   Dokładnie. To jest zakłamanie lewego skrzydła = wszyscy jestesmy rowni. G*wno prawda! Jesli tak, to jutro ide na olimpiadę, bede skakac, biegac i plywac jak kazdy sportowiec. Jestesmy w koncu rowni, oh wait!!

   Kazdy dziedziczy geny po przodkach. GENY WSZYSTKICH LUDZI NIE SA TAKIE SAME!

   Naprawde tak to ciezko zrozumiec - no tak, jest cenzura i spleczenstow pije wszystko co podane.

   Nie dajcie sie oglupic! Zakaz upowszechniania pewnych statystyk publicznie, bo bambiemu-czy innemu sie nie spodoba to patologia.

   Jak przestaniemy myslec i analizowac, to bedzie klops.

  •  

   pokaż komentarz

   @rossocorsa: Pewno bym się zgodził, ale przykład z RPA jest z dupy. Czarni mogą się czuć tam uciśnieni, albo tak jak my pod zaborem, tylko bez żadnej organizacji bo:
   - tamtejsi biali są nie do końca zasymilowanymi najeźdźcami z czasów kolonizacji
   - biali trzymają całą kasę, praktycznie do niedawna tylko oni mogli się kształcić
   - są tam olbrzymie dysproporcje społeczne czarni<>biali

   Apropo tematu:. Raz napisałem że biali nie gwałcą czarnych kobiet bo się im po prostu nie podobają to dostałem prawie same minusy, drugi argument to że bardziej prawdopodobne że kobieta rasy czarnej może mieć AIDS, to chyba również skutecznie zniechęca zwyrodnialców.

  •  

   pokaż komentarz

   @maciejo16: Dla mnie kobieta rasy czarnej bardziej przypomina małpę niż kobietę. Po drugie jest jak piszesz. W wielu afrykańskich krajach odsetek zakażonych wynosi ponad 50% ogółu!!!
   Co do RPA nie do końca się zgodzę. Dobrobyt tego kraju zbudowali biali ludzie. Gdyby nie oni RPA nigdy by się tak nie rozwinęło. Przypomnij sobie sytuację z Zimbabwe kiedyś Rodezja. Kraj rozwijał się bardzo dobrze i był największym eksporterem żywności w afryce. Gdy władzę przejęli czarni wymordowali dużą część farmerów i sami zaczęli swoje rzady. Farmy szybko upadły a Rodezja z eksportera stała się krajem głodujących. Sami murzyni przyznawali że gdy rządził biały musieli pracować ale mieli co jeść. Pod rządami swoich czarnych braci zdychali z głodu!!!
   Takie są fakty ale kto o nich pamięta?!

 •  

  pokaż komentarz

  @Radaka: A chociaż przejrzałeś ten dokument? Bo jak dla mnie zakop za informacje nieprawdziwą.

  To, o czym mówi ten koleś to dane z tabeli 42, z której wynika, że biali ludzie nie gwałcą czarnych kobiet. ALE CO Z TEGO, jeśli biali to sprawcy 44,5% gwałtów na białych kobietach? (czarni: 33,6%).
  Koleś sprowadza to do "czarni gwałcą białe kobiety, a biali nie gwałcą" a gówno prawda, bo biali do dominująca rasa gwałcąca białe kobiety.
  @zimnywschodniwiatr: tabela 42

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: A zwróciłeś uwagę na to ile % społeczeństwa jest czarne? Uwzględniając to statystyka już nie wygląda tak różowo dla nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: Ale to nie tajemnica, że czarni popełniają więcej przestępstw. Po prostu koleś przeinacza fakty, zamiast je podać takie jakimi są.
   [edit] a poza tym to nic dziwnego że czarni gwałą więcej białych kobiet: właśnie z tego powodu o którym napisałeś: białych jest więcej więc więcej ich jest gwałconych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: Dobra pobawiłem się trochę w excelu i oto moja obróbka:

   sznasa na bycie zgwłaconą dla kobiet:
   białych: 0.09896% w tym przez białego 0.04404% i czarnego 0.03325%

   czarnych 0.18665% w tym przez białego 0% (poniżej 10 przypadków) i czarnego 0.18665%
   Ogółem szansa na bycie zgwałconą kobietą to 0.11196% (przez białego 0.03750% cznarego 0.05600%)

   Natomiast szansa na bycie gwałcącym facetem białym: 0.04474% czarnym 0.38364%

   Ergo, czarny ma 8.57 razy większą szansę niż białas na bycie gwałcicielem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: w powiazanych dalem link do wiki o tym kolesiu (http://en.wikipedia.org/wiki/David_Duke) - lagodnie mowiac ma skrajne poglady - to chyba wyjasnia czemu przeinacza fakty.

  •  

   pokaż komentarz

   @desperat: no a czego można się spodziewać po fanatycznym amerykańskim chrześcijaninie, członku ku klux klanu i typie, który zaprzecza istnieniu holocaustu?
   No ale nie lubi żydów i komunistów, więc ta część wykopu, która zbyt szybko się podnieca ma już kisiel w gaciach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: Czy wziąłeś pod uwagę strukturę społeczeństwa? Tzn. procentowy udział białych i czarnych w amerykańskim społeczeństwie? Myślę że po uwzględnieniu tego faktu wskaźnik byłby jeszcze bardziej nie korzystny dla murzynów.

  •  

   pokaż komentarz

   @rossocorsa: uwzględniłem, to już są dane po uwzględnieniu liczebności kobiet i mężczyzn obydwu ras.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: Rozumiem. Jak to obecnie się przedstawia? bo przyznam że nie jestem na bieżąco :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tryl: Zgadzam się z Twoimi uwagami, dodatkowo dodałbym, że moim zdaniem białe kobiety są w większości dużo bardziej świadome przysługujących im praw i z tych praw korzystają stąd zapewne relatywnie większy ich procent zgłasza zgwałcenia. Do tego, jak by nie udawać, to spory procent kobiet czarnoskórych będących kandydatkami do zgwałcenia przez białego pochodzi z nizin społecznych, a tam raczej się nie leci ze skargą na policję.
   Statystyki tak naprawdę nie mówią więc o ilości zgwałceń, tylko o ilości zgłoszonych zgwałceń - oczywiście materiał tego nie uwzględnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @rossocorsa: A po uwzględnieniu wykształcenia, dochodu, środowiska rodzinnego? Gwałciciele gwałcą nie dlatego że są czarni, biali albo zieloni. Gwałcą z potrzeby dominacji, z nienawiści, z setek, może tysięcy powodów wśród których satysfakcja seksualna nie jest wcale najważniejsza. No ale łatwiej powiedzieć że czarni, albo szerzej 'barbarzyńcy' gwałcą bo to małpy, prymitywne zwierzęta prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @Teufel: A kto tym ścierwom zabrania się wzbogacić pytam??? Tam jest wolny rynek, każdy kto chcę może się wyrwać z biedy gdy wykaże chęci. Te lewicowe kocopoły usprawiedliwiające złodziei, gwałcicieli, morderców to prosta droga do zagłady cywilizacji. Powiedz te k#@!a farmazony ojcom i matkom białych dziewczyn zgwałconych przez czarnych w USA, albo rodzinom białych w RPA które są zarzynane tylko dlatego że są białe. Przygłup.

 •  

  pokaż komentarz

  Aż niewiarygodne, że wśród tylu zboczeńców, nie znalazł się jakiś napalony na murzynki. Fajnie byłoby, gdyby w powiązanych (dla potwierdzenia, że to nie fake) był link do takiego raportu rządowego, niestety nie udało mi się go znaleźć.

 •  

  pokaż komentarz

  Do powiązanych dodałem dokument zawierający statystyki o których mowa w filmie

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego te czarne i ciapate zwierzęta tak się napalają na białe kobiety?

 •  

  pokaż komentarz

  Rasizm jest zły, to przestępstwo. A przestępstwa sa dla czarnych.

 •  

  pokaż komentarz

  poprosze link do jakiegos raportu statystyk badań itp szukam i znalesc nie mogę. Dla białych ilosc gwałtów jest w % dla czarnych jest konkretna liczba chce sprawdzic jak to wygląda w przeliczeniu na liczbę ludnosci (zakładając ze białych kobiet w usa jest 150 000 000 to 37 000 = 0, 025% nie wiem jak były zaokrąglane wyniki ale czarni też mogą powiedziec że 0% białych kobiet zostało zgwałconych przez czarnych, oczywiscie czarnych jest mniej i w przeliczeniu na jednego faceta i tak pewnie wyjdzie że murzyn gwałci częsciej ale i tak dobrze by było policzyc ;P)

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś czytałem artykuł w którym opisywano historię receptury coca-coli, jak wiadomo w początkowym składzie była kokaina. Jednym z powodów rezygnacji z tego składnika było to, że murzyni pod wpływem kokainy gwałcili białe kobiety. I teraz już nie wiem czy to wina samych murzynów czy coka-coli?

 •  

  pokaż komentarz

  jakby powiedzial to figurski : po co gwalcic czarne skoro jest jeszcze tyle ukrainek ...

 •  

  pokaż komentarz

  W głowach murzynom się poprzewracało, czują się bezkarni. Wisi im prawo i widać to na ulicach, myślą że jak kiedyś byli niewolnikami i nagle biały człowiek przywrócił im człowieczeństwo to mogą sobie pomiatać i robić co chcą.

  Dwa razy miałam przypadek że mnie murzyn zaczepiał, pierwszy chciał żebym wsiadła z nim do samochodu... w biały dzień! Ale zaczęłam wyciągać komórkę i wystukiwać numer to dał sobie spokój, drugi szedł za mną w nocy i mi dawał niemoralne propozycje...podprowadził mnie aż pod sam dom.

  Jak jeszcze mieszkałam w Polsce to nie miałam nic do murzynów, myslałam że są spoko, póki nie wyprowadziłam się do USA i się stałam w jakimś tam procencie rasistką ;P

 •  

  pokaż komentarz

  Problemem jest historia niewolnictwa i wynikła z tego obecna uległość "białych" wobec "czarnych". Problem, który ma zachodnie społeczeństwo wywodzi się z czegoś co Amerykanie, a dokładniej prof. Shelby Steele, nazywają "white guilt" - wina białych. Przez historię niewolnictwa Akermanie są spaczeni na punkcie politycznej poprawności wobec czarnoskórych. W latach czterdziestych i nieco później czarnoskórzy Amerykanie musieli wykazać się ponadprzeciętną inteligencją, aby dostać się an studia (wcześniej nie mogli nawet o tym marzyć)i to procentowało dobrze wykształconym społeczeństwem. Innym przykładem może być grupa pilotów Tuskeegee Airmen, którzy wykazali się nierzadko dużo lepszymi wynikami, niż inne amerykańskie eskadry w rejonie Morzą Śródziemnego. Wracając do meritum, uprzedzenie i prześladowania czarnoskórych doprowadziły do paradoksalniej sytuacji, w której czarni są faworyzowani w stosunku do białych w obawie przed oskarżeniem o rasizm. Wspomniany profesor opowiadał, ze w USA wskazane jest zaznaczenie, że posiada się "afro-amerykańskich znajomych". Faworyzowanie doprowadziło do sytuacji, w której czarnoskórzy mogą mieć niższe wyniki w trakcie egzaminów, np. na studia, przez co w efekcie ogłupia się społeczeństwo.Podobna sytuacja występuje w procesie przyjmowania do pracy. Każda krytyka "czarnych" może spotkać się z oskarżeniem o rasizm. Taka asekuracyjne zachowanie doprowadza do sytuacji w której czarni"czują się bezkarni, co naturalnie prowadzi do patologii.

 •  

  pokaż komentarz

  W Stanach czarni zakrywają się rasizmem a w Polsce(Europie?) Żydzi na każdym kroku zakrywają się antysemityzmem. Na katolika możesz "pluć" ale na żyda to już nie wypada bo przecież ile ten "naród" się wycierpiał.

  PS. Nie jestem katolikiem, żydem, rasistą czy antysemitą. Cyganów nie lubie.

 •  

  pokaż komentarz

  zero czarnych kobiet zgwalconych przez bialych merzczyzn... to tez swoistego rodzaju rasizm, ze biali takich nie gwalca... ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Kara powinna być jedna. Obcięcie kuśki. Gwałtów by nie było bo by się każdy czarny bał.

 •  

  pokaż komentarz

  (...)w przybliżeniu 111490 białych kobiet było ofiarami napaści seksualnych i gwałtów, oraz, że czarni popełnili 33,6% z nich, łącznie 29,336% razy 11490 równa się 337460 na białych kobietach przez czarnych mężczyzn.

  Czarna magia! Koleś się machnął, tłumacz się machnął, i wyszło, że murzyni statystycznie gwałcą pojedyncze ofiary grupami 9-osobowymi^^

 •  

  pokaż komentarz

  No ja sie wytlumacze ze ja mam czekoladkę dziewczynę i jestem szczęśliwy bo robimy to z przyjemnością. Wiec ja nie gwałcę nikogo ...tylko kocham się z czarnoskóra pięknością :)

 •  

  pokaż komentarz

  Bo Białe kobiety uwielbiają ciemnoskórych mężczyzn... więc idą takie białe owieczki do miejsc z czarnoskórymi osobnikami i same kuszą a pożniej się dzieje jak się dzieje . Czarne kobiety z reguły trzymają się własnej rasy dlatego mało się je widzi w miejscach gdzie przeważają biali mężczyźni.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli ktoś, widzi zależność przestępczości, czy cech dobrych. Z kolorem skóry, to niestety znaczy, że jest upośledzonym umysłowo rasistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @oleeeck: Jeśli ktoś widząc nawet "obrobione" dane nie potrafi wyciągnąć z nich poprawnych wniosków to znaczy ze jest upośledzonym umysłowo kretynem.

  •  

   pokaż komentarz

   @rossocorsa: Skąd pewność, że twoje wnioski są poprawne? Idąc twoją logiką. W Niemczech pare lat temu za 60 % kradzieży odpowiedzialni byli Polacy.
   Wniosek Polacy to przestępcy i złodzieje.
   Czy teraz panie mądry już myśle poprawnie?

  •  

   pokaż komentarz

   @oleeeck: Twój wniosek i porównanie jest z dupy, bo nikt nie mówi o tym jak zachowują się czarni w swoich krajach, i gówno właściwie mnie to obchodzi. Nikt tutaj nie mówi "murzyni to gwałciciele".
   Gdyby zaś jakiś Niemiec powiedział zaś że wśród Polaków jest dużo więcej złodziei niż wśród Niemców to w zasadzie powiedziałby prawdę.

   edit: Jest jeszcze jedna różnica. Polacy walczą z "prawdziwymi stereotypami" starając się własnym zachowaniem poprawiać wizerunek narodu, z drugiej strony krzyczy się tylko "Jesteście rasistami !".

  •  

   pokaż komentarz

   >

   @maciejo16: Perfekcyjne objaśnienie :)

 •  

  pokaż komentarz

  Może być też tak, że czarne kobiety lepiej się pilnują i mają zwykle za sobą jednego lub więcej dużych Murzynów. Białe kobiety nie trzymają się w grupie i nie mają odpowiednich "pleców" w lokalnej społeczności.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech sie goni matol promujac stormfront. zakop.

Dodany przez:

avatar Radaka dołączył
439 wykopali 21 zakopali 11.3 tys. wyświetleń