...
 •  

  Rozumiem że straż miała blisko. Ale 120 sekund to chyba rekord ;-)
  Oryginalne wideo [ http://www.youtube.com/watch?v=WYGBj27hjEc ]

  •  

   @shneider: tak zupełnie szczerze, to uważam ze Staż Pożarna, to jedyna sprawnie działająca służba mundurowa w kraju.

  •  

   @syrena_elektro: i chyba jedna z cieszących się największym szacunkiem, bo chyba nie było z nią w roli głównej żadnej większej afery, a strażacy w większości dobrze spełniają swoje zadanie nieraz ryzykując życiem.

  •  

   @pan_Kmicic: Straż pożarna jest potrzebna - większe wałki (typu zakup wozów terenowych z napędem na jedno koło) od razu wychodziłyby na jaw. W wojsku - póki nie ma wojny - można baraszkować do woli i nikt się nie zorientuje.
   Podobnie strażacy - nie ma tam kobiet, bo na co dzień muszą używać siły i nie wystarczą tu zapewnienia uśmiechniętej pani rzeczniczki, że kobiety są równie dobrze wyszkolone i radzą sobie nawet lepiej niż mężczyźni (a często można się spotkać z zapewnieniami feministek, że kobiety lepiej sobie radzą z testami sprawności statystycznej - co potwierdzają statystykami zdawalności. Nie wspominają, że testy dla kobiet są na poziomie dziecka z podstawówki).
   Chociaż na górze z całą pewnością panuje nepotyzm i kumoterstwo jak w innych służbach.

  •  

   @syrena_elektro: Popieram. Strażacy to fajne chłopaki. W dzieciństwie miałem okazje poznać cały ich sprzęt, usiąść w wozie. Wrażenia nie do zapomnienia.
   Szkoda tylko że do ich obowiązków jest oczyszczanie jezdni po wypadku i usuwanie sopli.

   No i to jedyna służba po wojsku która wymaga dobrej kondycji.
   Policjant musi zdać egzamin fizyczny, później tylko brzuszek dopieszcza.

  •  

   @shneider: Fajne chłopaki, bo do ich zadań nie należy sankcjonowanie. Gdyby Tusk w całej swej przebiegłości wprowadził specustawę czadową (tylu młodych obiecujących ludzi zginęło od czadu) i kazał strażakom wypisywać mandaty to już tacy fajni by nie byli. Testy psychologiczne do straży, wojska, policji i innych służb są takie same. Podobnie testy sprawnościowe są co roku. Brzuchy strażakom też rosną - szczególnie tym za biurkami. Poza tym - na co dzień policjant siedzi w radiowozie (mówię o tych najniższych) a strażak może w tym czasie popływać, lub na siłowni poćwiczyć.

   Strażakowi rzucasz się w ramiona, bo cię wyciął z samochodu. Policjantowi nie podziękujesz za to, że ci mandat za spowodowanie wypadku wypisał.

  •  

   @VincentVega: Myślimy bardzo podobnie.

   Prawo jest by karać (z zyskiem). Nie ma nic wspólnego z utrzymaniem porządku ani sprawiedliwością.
   http://www.wykop.pl/link/1357449/stop-kradziezom-tresci/#comment-13136725

  •  

   @pan_Kmicic: @pan_Kmicic: Strazakow bardzo szanuje za ich ciezka prace i pomoc ludziom, ale...
   Straz taka znowu wolna od afer nie jest, w koncu to udzielne ksiestwo Pawlaka i PSL z haslem przewodnim "Rodzina na swoim". Tutaj troche wiecej

  •  

   @shneider: chyba nie wiesz jak wygląda procedura rekrutacji do Policji.

  •  

   @niewiemcowymyslic: Jednym z wymagań jest zdanie testu sprawnościowego, prawda?

  •  

   @shneider: Test sprawnościowy to 1/10 całej drogi do dostania się do służby.

  •  

   @niewiemcowymyslic: A jaki to ma związek z moją wypowiedzią? Nie pisze o tym jak się dostać tylko że jest wymagany. Później można się zapuszczać.

   W straży pożarnej wszyscy strażacy mają obowiązek zachować kondycję przez cały okres służby.

  •  

   @shneider: Bo pisałeś jakby TSF był najważniejszym z testów przy rekrutacji. Przypominam też, że policjanci co roku mają TSF i badania stanu zdrowia.

 •  

  fajerwerki oskarżone o homofobię.

 •  

  To była prowokacja. Chcieli popatrzeć na strażackie sikawki ;]

 •  

  Ja to nie ogarniam ile to trzeba miec szarych komórek, żeby nie zabezpieczyć łatwopłonącego obiektu przed sylwestrem. A czy to komuś się kojarzy 'ze znakiem przymierza' czy też 'gejostwa' to juz wasza osobista sprawa.

 •  

  Niby nic takiego, wypadek… zdarza się najlepszym. Więc dlaczego miło popatrzeć?:]

 •  

  W sylwestra byłem na placu i obok mnie był jakiś starszy pan który non stop wypuszczał w górę lampiony. W dodatku staliśmy koło drzewa i te lampiony ciągle na nie wpadały, dobrze że było mokre bo inaczej straż miałaby co robić. Jeden wpadł komuś na balkon a w domu nikogo nie było. Na szczęście musiał się wcześniej wypalić, bo nic się nie stało, ale najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że obok nas stało 2 funkcjonariuszy, którzy wszystko widzieli ale nie zainterweniowali. Kilka osób napomniało mu żeby przestał, ale że był podpity to puszczał dalej.

 •  

  proponuję sprzątnąć to badziewie z pl. Zbawiciela i ustawić je sobie przed swoim kołchozem.
  Od sztucznych kwiatów większym badziewiem są tylko sztuczne cycki- to tak na marginesie

 •  

  Jak strażak zaczął gasić pożar, to odgłosy ludzi przypomninają mi te: http://www.youtube.com/watch?v=ToOwD7Kg634#t=0h43m23s

 •  

  Dam głowę że firma Solaris była w to zamieszana.

 •  

  czy mi się wydaje, czy po tej konstrukcji chodzą ludzie? niezłe bydło...

 •  

  Pedalska relikwia płonie już drugi raz. Może w końcu skutecznie.

 •  

  I niech spłonie najlepiej. Do normalnych gejów nic nie mam, niech sobie będą, ale wtykanie wszędzie pedalskiej propagandy to przesada. Dobrze, że chociaż ukryli to pod pozorem tej ich kolorowej tęczy, a nie postawili tam wielkiego kutacha.

 •  

  Zakazać fajerwerków! Nie dość że używają ich źli kibice to jeszcze film potwierdził że służą jako narzędzie do walki z tolerancją!

 •  

  Może to sygnał żeby tej tęczy tam nie było. Pomijając jej przekaz, ona jest po prostu brzydka, mimo że jestem przeciwny to wolałbym już chyba jakąś flagę tęczową... Ale wtedy ludzie by zauważyli że coś jest nie tak kiedy stawia się tęczowe flagi zamiast narodowych...

 •  

  Ciekawe czy symbol homoseksualizmu był ubezpieczony od pożaru? Przynajmniej pani Wojcik by skorzystała na swoim dziele.

 •  

  Tęcza z kwiatów wygląda całkiem ładnie i daje trochę polotu w tym smutnym jak !!%@a mieście. Trzeba mieć na prawdę nasrane we łbie, żeby widzieć wszędzie gejowską propagandę. Wasz Pan Bozia podobno dał tęczę ludziom na znak przymierza.

  źródło: p1.wawalove.pl

 •  

  Płoń tęczo, płoń, tak jestem homofobem i dobrze mi z tym. Jestem hetero i nie manifestuje mojej normalności.

  •  

   @nitzerebb:

   Jestem hetero i nie manifestuje mojej normalności.
   A to paradoksalne zdanie czym niby jest, jak nie nieudolną manifestacją swojej normalności?

  •  

   @wielooczek: Nie manifestuje chodząc w podwiązkach w biały dzień w centrum miasta liżąc się i obmacując na oczach przechodniów w paradach niby równości. Równość jest taka że widać ją gołym okiem po plusach i minusach, heterycy są tłamszeni. Jak już pisałem jestem homofobem i dobrze mi z tym i nie zmieni mojego nastroju nawet "n" minusów, bo płonący symbol poprawia mi nastrój nawet jeżeli jest przypadkowy. A czy jest to zgodne naturą wystarczy sobie wyobrazić dwie planety jedna dla lesbijek, druga dla gejów, pytanie ile przetrwają? 100 lat? I co dalej?

  •  

   @nitzerebb: jak rozumiem nigdy nie całowałeś ani nawet nie trzymałeś za rękę dziewczyny w miejscu publicznym ?

  •  

   @nitzerebb:

   Nie manifestuje chodząc w podwiązkach w biały dzień w centrum miasta liżąc się i obmacując na oczach przechodniów w paradach niby równości.
   To ciekawe, że słowa te napisała osoba, której aktywność na Wykopie wskazuje, że popiera Marsz Niepodległości, w tym serwowane tam atrakcje, jak np. rzucanie kostką brukową. Czemu popierasz jedne manifestacje, innych już nie? Czemu sam znowu manifestujesz swoją (nie)normalność? Normalni ludzie nie muszą się z tym obnosić, co jest całkiem logiczne.

   Ale masz rację, to że raz do roku homosie przejdą się przez miasto, obściskując i całując publicznie jest ze wszech miar bardziej szkodliwe niż niszczenie mienia publicznego, za które potem rodacy zapłacą ze swoich podatków.

   Na zakończenie posłużę się cytatem:

   A dlaczego widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w oku własnym nie dostrzegasz?
   Zgadniesz skąd pochodzi?

  •  

   @bartekgej: Jak rozumiem całowanie się w miejscu publicznym, a paradowanie przez całe miasto w celu wyrażenia swojej seksualności to jest dla Ciebie to samo?

  •  

   @nitzerebb: Mylisz się kolego, średnia długość życia to 75lat. Wliczając to choroby weneryczne, aids'e, hiv'y i inne. To po 50 latach taka planeta wróciłaby do swojego pierwotnego stanu, czyli byłaby niezaludniona.

  •  

   @bartekgej: Całowałem, ale bez wpychania jej języka w usta, za rękę też trzymałem, ale ona nie była w podwiązkach, a ja w lateksowych gaciach.

  •  

   sz

   @Mave: Widzisz oni tego nie zrozumieją. Dal niego nawet Marsz Niepodległości jest większym złem niż marsz równości o czym więc z nim dyskutować jak mu tylko jedno w głowie.

  •  

   @japco: Dałem 100 lat żeby to bardziej zobrazować.

  •  

   @wielooczek: Po tych argumentach rozmowa z tobą nie ma sensu. Stawiając Marsz Niepodległości z marszem równości w jednym szeregu to profanacja polskości i normalności. Już nawet nie pytam jakie ty telewizje oglądasz jak z Marszu Niepodległości jedyne co zapamiętałeś i widziałeś to latające kostki brukowe. Teraz ja czuję się mniejszością w Polsce kiedy widzę ile gejów minusuje heteryków, a teraz dołożą się jeszcze lewacy i antify. Na tym poziomie rozmowy jedyne co Ci mogę to zacytować słowa Alessandry Mussolini "lepiej być faszystą niż pedałem", wypowiedziane w telewizji RAI, aby gładko zakończyć moją wypowiedz.

  •  

   @nitzerebb: W gruncie rzeczy to czym jest normalność jeśli chodzi o preferencje seksualne jest tylko i wyłącznie kwestią umowną. Dzisiaj ktoś twierdzi że bzykanie kolegi jest ok, jutro może ktoś uzna, że bzykanie jego pieska czy osiołka również a pojutrze, że jego kilku letniego dziecka też ok. Dzisiaj to razi ale ale tak właśnie jest. Wymuszamy uznanie pewnych zachowań za normalne po to żeby nie czuć się gorszym czy winnym. Zawsze powtarzam, że naczelnym prawem natury jest prokreacja i przedłużanie gatunku. Jak pierwsza homoseksualna para spłodzi potomka to uznam, że jest tak natura chciała. Obecnie uznaję, że z jakichś powodów natura nie chce żeby pewni ludzie się rozmnażali, pewnie są to jakieś ważne powody.

  •  

   @nitzerebb: nie nabijaj komentarzy.

  •  

   @nitzerebb: k#$$a człowieku, to tylko jakaś pieprzona tęcza a Tobie się od razu z gejami kojarzy. Może czas zajrzeć we własne wnętrze, hm?

  •  

   @nitzerebb: Jesteś bardzo niekomunikatywnym człowiekiem przeświadczonym o swojej wyższości, więc i pewnie niezbyt lubiany jesteś przez normalnych ludzi, stąd kreowanie i usilne forsowanie nowego- twojego- modelu normalności. Nie zdziwiłbym się, gdybyś był w tej grupie rzucającej kostką brukową.

   Stawiając Marsz Niepodległości z marszem równości w jednym szeregu to profanacja polskości i normalności
   Zniszczenie Warszawy po marszu samozwańczych patriotów, to dopiero profanacja polskości.

  •  

   @natjes: Ku.wa człowieku to tylko pieprzony komentarz może czas z tą frustracją udać się do specjalisty. Naczelny Homofob Kraju

  •  

   @wielooczek: Ja uważam że ty jak byleś mały byłeś tak nielubiany że mama wiązała ci kiełbasę do szyi żeby chociaż psy się z tobą bawiły.

  •  

   @nitzerebb: Po tych argumentach rozmowa z tobą nie ma sensu. Stawiając Marsz Niepodległości w innym szeregu z marszem równości to deptanie wolności o którą od tylu lat walczono w polsce. Już nawet nie pytam jakie ty telewizje oglądasz jak z Marszu Równość jedyne co zapamiętałeś i widziałeś to gościa w lateksowych gatkach całującego się z kimś innym :P

   W gruncie rzeczy to czym jest normalność jeśli chodzi o preferencje seksualne jest tylko i wyłącznie kwestią umowną.

   @retendrener: Czyli uważasz że gwałt jest spoko bo dzieci z tego się mogą rodzić ? A bezpłodni też nie mają prawa żyć w związkach ? Wiesz równie dobrże można powiedzieć że ktoś może jutro uznać za normalne by ksiądz posuwał dziecko ale chyba nie chodzi tu a jakieś absurdalne argumenty

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @nitzerebb: zoofilu nie ja zaczełem mieszać dzieci do tego lecz właśni @retendrener ja stwierdziłem że to absurdalne jest

  •  

   @bartekgej: Z gejami z tendencjami do pedofilii nie gadam.

  •  

   @nitzerebb: a ja z lludźmi z tendencjami do zoofilii wiec chyba nie powinnyśmy rozmawiać

  •  

   @bartekgej: Zaraz zaraz , ale z której części mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, że uważam, że gwałt z którego mogą rodzić się dzieci jest dobry. To że napisałem o tym co uważam za złe nie oznacza automatycznie, że wszystko pozostałe czego nie opisałem jest automatycznie dobre tylko dlatego że spełnia jeden z warunków. Wygląda na to, że szukasz po prostu dziury w całokształcie mojej wypowiedzi interpretując ją w złym kierunku.

   Precyzując intencję zdania, które zacytowałeś. Nie tak dawno np. w Wielkiej Brytanii homoseksualizm był ścigany z urzędu teraz to chyba wszyscy wiedzą jak jest i taką zmiane w podejściu miałem na myśli. O tym co jest normalne decydują ludzie tworząc normy społeczne oraz prawo. Może kiedyś lobby wielbicieli kózek albo pedofilów będzie na tyle silne, że również zostanie to uznane za normę społeczną i zaakceptowane prawnie w jakimś kraju. Chciałem w ten sposób wykazać nienormalność tego zjawiska a nie wyrazić takie pragnienie.

  •  

   @retendrener: wybacz ale nie wiedzieć jak to się stało nie znalazł się tam odpowiedni fragment otóż stwierdziłeś

   Zawsze powtarzam, że naczelnym prawem natury jest prokreacja i przedłużanie gatunku. Jak pierwsza homoseksualna para spłodzi potomka to uznam, że jest tak natura chciała. Obecnie uznaję, że z jakichś powodów natura nie chce żeby pewni ludzie się rozmnażali, pewnie są to jakieś ważne powody.
   wiec nie uznajesz homoseksualizmu za normalny po przeczy naturalnemu prawu do prokreacji i podtrzymania gatunku , a gwałt jak najbardziej jest w zgodzie z tym , czyż nie tak ?

  •  

   @nitzerebb: Czyli jesteś zwykłym kłamcą twierdząc, że nigdy nie manifestowałeś swojej orientacji.

  •  

   @bartekgej:
   W zdaniu, ktore zacytowales nie ma ani slowa o gwalcie ani o stawianiu przeze mnie jakiegokolwiek znaku rownosci pomiedzy rozmnazaniem sie dwoch pragnacych tego mniej lub bardziej osob a poczeciem w wyniku gwałtu. Dokonujesz jawnej nadinterpretacji dla udowodnienia swojej tezy.

   Owszem nie uznaje homoseksualizmu za normalny i mam do tego prawo takie samo jak homoseksualisci do bycia homoseksualistami. To jest wlasnie tolerancja i jest nia tylko wtedy gdy jest dwustronna. Niemniej para homoseksualna nigdy nie bedzie prze ze mnie widziana jako rodzina z prawem do adopcji. Mam takie prawo tak uwazac tak jak ty masz prawo myslec inaczej. Nie powinienes natomiast wkladac mi w usta slow, ktorych nie wypowiedzialem.

Dodany przez:

avatar n...c dołączył
61 wykopali 38 zakopali 3.2 tys. wyświetleń