•  

  pokaż komentarz

  Chamstwu i złodziejstwu mówimy nie.
  ...
  ..
  No tak, ale pewnie x% Wykopowiczów po dojściu do takiego wniosku za najwyżej 2-3 dni znowu wejdzie na JM.

 •  

  pokaż komentarz

  Miałem właśnie napisać o tym, bo myślałem że będzie o czymś innym , i że nikt nie napisał o ich tupecie.

  To nie frustracja autora
  Chodzi o to
  http://www.joemonster.org/filmy/7382/CSI_Jim_Carrey
  or http://d2.joemonster.org/i/CSI-Jim-Carrey7382.flv
  i
  http://pl.youtube.com/results?search_type=&search_query=csi+jim+carrey&aq=0&oq=csi+jim

  Dałbym sobie także rękę uciąć że nieraz ze swoim playerem wprost streamują z innych serwisów.

  A coś typu bowi nie da rady ?

 •  

  pokaż komentarz

  yyy tylko dlaczego to w ogóle wylądowało na wykopie, skoro sprawa dotyczy JM?
  a czy sfrustrowany autor wyraził adminom JM swoje zastrzeżenia?
  nie?
  dlaczego?
  bo by nie miał co na wykop wrzucić??

  •  

   pokaż komentarz

   bo wykop służy również do tego aby informować o nieodpowiednich zachowaniach w tych bezkresnych czelusciach internetu?
   poza tym gdybyś był na bieżąco na pewno wiedziałbyś jak wkurzające jest to, że jm bierze połowę swoich linków z wykopu i.... nie podaje nawet źródła!

  •  

   pokaż komentarz

   Wylądowało to na wykopie dlatego, że takim mailem to mogę ich najwyżej cmoknąć w pompkę. Bo albo załatwią wszystko po cichutku, albo mnie zleją.

   A tak może ktoś się następnym razem zastanowi, czy wchodzić na joemonster, czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   Gowno prawda. Takie maile zawsze tam dzialaly.
   Nienawidze takiego p%$#!%#enia "Nie zrobilem nic, bo i tak by nie zadzialalo". Najpierw akcja (email), potem (w razie niepowodzenia) reakcja (wykop).

  •  

   pokaż komentarz

   Nie no, napisalem maila, zeby nie bylo...

  •  

   pokaż komentarz

   Ok. To zobaczymy.
   Swoja droga co chcesz osiagnac? Bo twoj nick jest na poczatku napisow, wiec teoretycznie wszystko ok...

  •  

   pokaż komentarz

   Chodzi między innymi o to, że ja to zrobiłem za darmo i nie pobieram za to opłaty... w przeciwieństwie do joemonster.

  •  

   pokaż komentarz

   kolnay problem w tym, że jeżeli np moim celem jako autora jest podzielenie się ze społecznością wykopu, TYLKO ZE SPOŁECZNOŚCIĄ WYKOPU, to dlaczego ktoś bez mojej zgody pobiera filmik i umieszcza go na swojej stronie jeszcze do tego firmując to własnym logo?

   poza tym zastanawia mnie jak to będzie z wyczaj.to
   myślę, że oni tak łatwo JMowi nie popuszczą kradnięcia linków :) szczególnie w przypadku gdy ktoś kręci swój własny film/przerabia i daje informację dla administracji że jest on tylko na potrzeby wyczaj.to
   oni za to płacą więc raczej tak łatwo nie odpuszczą :)

  •  

   pokaż komentarz

   "podzielenie się ze społecznością wykopu, TYLKO ZE SPOŁECZNOŚCIĄ WYKOPU"

   Zażądaj od adminów wykopu wprowadzenia odtwarzacza filmów video tylko dla zalogowanych użytkowników wykopu.

 •  

  pokaż komentarz

  trochę się czepiacie, popieram Maarka, pokaż mi pisemną zgodę na przetwarzanie i tłumaczenie tekstu Danny Dumps: Angie. Internet to chaos, i nie panuje tu zbyt wiele zasada, allle wykopuje, bądź co bądź powinno się być fer wobec własnych użytkowników

 •  

  pokaż komentarz

  tłumaczenie jest podpisane? - jest podpisane i wiadomo, że tłumaczył to ktoś o nicku maccloy, więc o co chodzi?
  następnym razem wrzuć swój mail, stronę www czy co tam chcesz i będziesz miał darmową reklamę...

  JM nie usunął tego, że jesteś autorem napisów...
  to, że ktoś robi napisy do filmu nie oznacza, że film jest jego własnością, bo z internetu ściągalibyśmy same legalne filmy i piractwo w w tym sektorze by znikło...

  inna sprawa by była gdyby napisy były oddzielnym plikiem - tutaj maccloy miałby rację... uczciwość wymagałaby zapytać go o zgodę...

  polecam przemyśleć.

 •  

  pokaż komentarz

  Tez miałem podobną sytuację. W swoim kanale na yt mialem filmik promujacy moj akademik na Boju Akademikow w Toruniu. Kiedy dostalem linka do tego filmiku ktory pojawil sie na jm, lekko sie zdziwilem. Tym bardziej, bo usunalem od razu filmik z youtube, przez komentarze do kolezanek, ktore tam wystepowaly (np. 'tę w niebieskim bym walil az by padla', i inne ciotowate). Napisalem wiec do jm zeby usuneli. Odpowiedz dostalem po 2 dniach, filmik zostal usuniete, niestety zdazyl nazbierac juz ponad 30tys odwiedzin :/

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe czy autor spytał się twórce Danny Dumps: Angie czy może przetłumaczyć jego filmik i wrzucić na swój kanał?

 •  

  pokaż komentarz

  Aż się zarejestrowałem, bo jak czytam wywody autora to mnie głowa boli.

  Po pierwsze, sam nie napisałeś o otrzymanych od stacji radiowej prawach autorskich i mam jak najbardziej racjonalne podejrzenia, że wykorzystałeś to nagranie bez ich zgody. Co więcej, oskarżasz JM o umieszczanie tam znaku wodnego... poza drobną różnicą, że niczego takiego nie zaobserwowałem, przynajmniej nie w przypadku tego filmu. Poza tym, czego może dowodzić taki znak wodny? Moim zdaniem jest to zabezpieczenie i reklama serwera JM, nic więcej. Pełni taką samą rolę jak twój podpis na filmie - ty zabezpieczasz swoje tłumaczenie przed kradzieżą, oni zabezpieczają swój serwer i stronę. Ty masz prawo podpisać się pod tłumaczeniem, oni mają prawo podpisać pod się udostępnianą usługą w postaci wyświetlania strony. Ale jak już pisałem, w tym przypadku nie doświadczymy takiego działania ze strony JM.

  Po drugie, używając strony YouTube akceptujesz ich warunki i tym samym fragment regulaminu mówiący:
  "You also hereby grant each user of the YouTube Website a non-exclusive license to access your User Submissions through the Website, and to use, reproduce, distribute, display and perform such User Submissions as permitted through the functionality of the Website and under these Terms of Service."
  Czyli w wolnym tłumaczeniu, pozwalasz innym użytkownikom serwisu YouTube nie tylko na dostęp do twoich filmów, ale równiez na ich REPRODUKCJĘ I DYSTRYBUCJĘ w ramach funkcjonalności serwisu, a funkcja "Embed" ("Umieść") jest właśnie funkcją na to pozwalającą.

  Suma sumarum, nie masz co bronić swoich praw, gdyż w żadnym momencie nie zostały one złamane przez JM i wywoływanie burzy może się skończyć źle jedynie dla ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   ... as permitted through the functionality of the Website...

   hej dokładnie o to mu chodzi! NIech sobie lata po youtubie, ale niech nie ląduje na joemonsterze!

  •  

   pokaż komentarz

   rozsądny głos, mudkipz. Co do znaku wodnego (nie chodzi mi o ten konkretny przypadek - filmu nie widziałem bo mnie nie interesuje - ale ogólnie o tego typu praktykę), to można się zastanawiać czy nie narusza on integralności dzieła - koniec końców jest to spora ingerencja w twór jakim jest filmik. Nie jestem przekonany czy modyfikacje polegające na dokonywaniu zmian w filmie mieszczą się w katalogu działań, które wobec zuploadowanego przez siebie filmu akceptuje mocą regulaminu każdy użytkownik Youtube'a. W mojej opinii udzielenia takiej zgody nie można domniemywać. Inną sprawą jest, że powszechne są wszelkie remixy, kompilacje itp stworzone z materiałów na Youtube zamieszczonych.

 •  

  pokaż komentarz

  ludzie może byście już skończyli wykopywać!!! sprawa wyjaśniona podano sobie ręce a Ci kopią! chcecie kopać to na wykopalisku jest sporo materiałów godniejszych waszej uwagi

 •  

  pokaż komentarz

  po prostu na koncu filmiku napisz, ze nie wyrazam zgody na kopiowanie filmu, jedyna mozliwosc zamieszczenia na serwisie to zlinkowanie do twojego kanalu.

 •  

  pokaż komentarz

  zapewne nie spodziewales sie tego ze tumaczac i wrzucajac film na youtube niektore osoby go zobacza i podlinkuja na innych stronach/forach.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ogarniam. Na samym początku filmu jest wielki, brzydki napis, kto jest autorem tłumaczenia, więc nie widzę powodu do oburzenia... Gdyby JM ucięło te 5 sekund filmu to rozumiałbym twoją złosć, ale tak to...^^ Poza tym, nie myślicie, że starczy jeden raz o tym napisać? Teraz na wykopie albo naszaklasa, albo afera z jm... ja wysiadam...

 •  

  pokaż komentarz

  Straszne! Tak wzieli Twój film i tak bezczelnie wrzucili na swoją stronę... Nie wiem jak Ty sobie z tym radzisz, ja bym skoczył.

 •  

  pokaż komentarz

  Prosta rada... wrzucić tekst do filmu np. " JoeMonster to złodzieje " :D proste? proste! ofc wykop ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Maccloy, ani to Twoje nagranie, ani nie umieściłeś tego na swojej prywatnej stronie, więc o co sie pieklisz. Jesteś jedynie autorem tłumaczenia, a skoro wrzuciłeś to nagranie na tube, to liczyłeś się z tym, że inni zaczną linkować do tego, albo umieszczać na swoich serwerach. Co więcej, nie wiesz nawet czy wykorzystanie tego nagrania i rozpowszechnienie było legalne!

  Dla mnie wygląda to na dramatyczną próbę zwrócenia na siebie uwagi i nic więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   i bycia bordowym ^^ niektórzy to mają zrytą psychikę i wszystko zrobią...

  •  

   pokaż komentarz

   Słuchaj - dokonałeś własnego tłumaczenia Hamleta - pracowałeś półtora roku, powiedzmy dla dziewczyny. Pochwaliłeś się tym na jakimś forum - Szekspirowców. Przyszedł Joemonster, zrobił kopiuj-wklej, dodał swój znaczek ('Tlumaczenie - JoeMonster') i wrzucił to na stronkę, na której zarejestrowanie się jest płatne.
   Każda Twoja negatywna reakcja i próba obrony - 'dramatyczna próba zwrócenia na siebie uwagi'.

  •  

   pokaż komentarz

   @rasta, szkoda tylko że to nie było tak

   a) JM nie dodał swojego znaczka 'Tłumaczenie - JoeMonster'
   b) brak płatnej rejestracji nie przeszkadza w możliwości obejrzenia filmiku

  •  

   pokaż komentarz

   słuchaj, przekład Hamleta to nie pisanie dzieła od nowa. To nie jest jego dzieło. On tylko przetłumaczył program w obawie że niektórzy z wykopu nie uczyli się angielskiego. A teraz przychodzi po aja na główkę bo ktoś to wykorzystał na JM. Na kanale tego gościa co tłumaczył nie ma nawet maila a takich spraw nie załatwia się PM-kami.

  •  

   pokaż komentarz

   zdecydowanie lepiej zwrócić na siebie uwagę fotografując się nago..

   A tak dotykając tematu - trochę Maccoy nie trafił.. nie przepadam za JM i wiem, że nie raz, nie dwa korzystali z czyjejś pracy, ale tym razem, moim zdaniem wszystko jest ok. Film jest linkowany z YT, podpis tłumaczenia jest, płacić za jego oglądanie nie musisz... więc wsjo w parjadku... co nie zmienia faktu, że płacenie np. za dostęp do obklejonych fot z logiem jm mija się z celem (o czym było kiedyś)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   słuchaj, przekład Hamleta to nie pisanie dzieła od nowa
   Mylisz się. Tłumaczenie traktowane jest jako nowy utwór.

   @ufos
   Trochę innowacji kolego - tłumaczysz wszystko na 'slang' Twój i Twojej dziewczyny, wplatasz słówka, odniesienia do sytuacji, anegdot i rzeczy lubianych i znanych tylko Wam. :]

   Ok, szczerze przyznam, że przekonaliście mnie do zmiany zdania co do całej sytuacji- ale - nadal uważam, że JM odwala lekką chamówę z takim 'zagarnianiem' wszystkiego do siebie i doklejaniem 'swojego'. (tak wiem - fun-serwisy tak działają, ale jak już pisałem, to że ktoś kogoś kopnął nie znaczy, że ja zaczynam mieć do tego prawo). Chodzi o ten przykład i masę innych, wymienionych chociażby w tym temacie.

  •  

   pokaż komentarz

   dobrze że przeszedłes do nas :D oni nie napisali, że sami to przetłumaczyli, ba wymienili jego nicka nie usuwając części filmiku. Podali tylko gdzie znaleziono film. Nie można przecież na JM reklamować wyczesu czy czegoś tam

 •  

  pokaż komentarz

  Chamstwo i wolnomieszczaństwo !

 •  

  pokaż komentarz

  Tak czy siak, JoeMonster zgarnie trochę pieniędzy za kolejną nową treść..
  Od dawna kopiują różne rzeczy i podpisują się pod tym swoim logiem ( filmy/zdjęcia )
  jednak skoro wszyscy o tym wiemy i chcemy temu zaradzić to co mamy zrobić ?!
  Protest ? Wykop kontra JM ?
  Będzie jak z wyczaj.to w internecie zahuczy a dla serwisu z którym podejmiemy walkę to
  dodatkowa darmowa reklama ; / "Nie ważne jak o nas mówią, ważne aby mówili !"

  Zamiast protestu może podstęp ?
  Stworzyć 'coś' śmiesznego/wartościowego/specyficznego
  np filmik, wrzucić na youtube i w opisie do filmu napisać stosowną informację co do kopiowania i rozpowszechniania. Następnie puścić na wykop, wykopać ok 500wykopami na główną i czekać aż JM złapie haczyk, a wtedy dopiero podjąć walkę ? Są większe szanse by coś zmienić, nagłośnić to jak naprawdę działa JoeMonster.

  I tak pewnie polowa lub mała część z wykopujących, ma konta na JM więc to była by 'walka z wiatrakami' ( ..zabronić oglądania strony nie możemy : P )

  Więc co robić ? może ktoś zna sposób ? ma plan ?

 •  

  pokaż komentarz

  Napisałem nieco sprostowanka :) Zapraszam na źródło wykopu!

 •  

  pokaż komentarz

  Bóg wybacza, Wykop.pl nigdy :D

 •  

  pokaż komentarz

  Granda, szatan! Autor skopiował mój koment i jeszcze się pod nim podpisał!
  http://www.wykop.pl/link/138610/co-zrobic-gdy-zdradzi-cie-dziewczyna#comment-760916
  Spisek! ;)

 •  

  pokaż komentarz

  McCloy..wprawdzie wykopałem tamten "wykop" ale zapomniałem podziękować:) dzięki za kawał świetnej roboty. wiesz, czasami jest tak w życiu, że człowiek wdepnie w gówno. nie należy nad tym zbyt długo epatować i denerwować..tylko wytrzeć but i iść dalej... a mejla do nich wysmażę.

 •  

  pokaż komentarz

  @maccloy
  Przestań być naiwnym. Jeżeli sądzisz, że serwisy społecznościowe nagle przestaną sobie podbierać newsy to jesteś w błędzie. Co miałoby to spowodować? Etyczno-chrześcijańska iluminacja?

  To jest biznes dzieciaku. Jaką masz pewność, że Wykop i JoeMonster ze sobą nie współpracują? Może tworzą między sobą sztuczną wojenkę przez co wzrasta zainteresowanie JoeMonsterem na Wykopie i vice versa.

  Ty wielce oburzony tworzysz wykop, opisujesz swoje podniecenie, przyłączają się do Ciebie inni i w ten sposób powstaje temat do komentarzy. Inspiruje to kolejnych użytkowników itd

  Jeżeli nie chcesz mieć problemu, że Twoim zdaniem jeden podbiera newsy drugiemu, to przestań je umieszczać na portalach społecznościowych i po problemie. Zainstaluj sobie serwer na swoim komputerze, napisz stronkę, wyłapuj z internetu co fajniejsze newsy i sobie tam umieszczaj. Aha - tylko odłącz się od internetu, bo wiesz - możesz mieć jakiegoś wirusa o którym nawet nie wiesz i jakiś krwiopijczy portal społecznościowy będzie Ci te wszystkie Twoje skrzętnie gromadzone newsy podbierał.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli chodzi o linkowanie do filmów to ja mam z JoeMonster całkiem pozytywne doświadczenia. Z 2 lata temu spłodziłem coś, co się zwało "Piła IV - Koalicja" i nawet całkiem się to przyjęło w necie, więc nietrudno zgadnąć, że i JM to podchwycił. Jednak zachowali się całkiem fair bo podlinkowali do mojego kanału, creditsów nie wycięli, więc każdy był zadowolony( http://www.joemonster.org/filmy/3623/Pila_IV__Koalicja ). Z tym, że tamten filmik to była w 100% moja robota (no poza muzyką w tle), a autor wykopu spłodził "jedynie" tłumaczenie.

 •  

  pokaż komentarz

  A od czego w końcu jest licencja CC? Może nie w tym wypadku (bo mccoy posłużył się - jednak - cudzym znaleziskiem), ale jeśli tworzymy coś, to dajmy do tego info, że to jest na licencji CC! Pytanie, czy można (jak w przypadku JM) czerpać zysk z publikowania takiego - powiedzmy - filmu czy fotek..?

 •  

  pokaż komentarz

  A gdyby tak napisać do youtube, lub zrobić jakąś petycję, oto aby pozwalali autorom na wybieranie komu pozwalają na hostowanie swoich filmików. Przecież youtube.com wiedzą dobrze kto w danej chwili i na jakiej stronie prezentuje filmik, więc prawdopodobnie jest możliwe również zablokowanie takiego efektu. Oczywiście moderatorem byłby sam autor.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny odcinek sagi "Wojna wykopu z JM". I prawdopodobnie dopiero będzie przybierać na sile. Powód jest prosty: miejsce, do którego ostatnio zmierza Wykop to wielka konkurencja z Joe Monster.
  Kiedyś tutaj można było dużo więcej poczytać, sam rozwinąłem wiedzę na wiele tematów dzięki linkom z wykopu. A teraz? Zerknijmy na najpopularniejsze ostatnio (10 wykopów):
  - 6 zabawnych obrazków
  - 2 na temat serwisu Wykop (czyli ten właśnie oraz o reakcji wykopowiczów na błąd google)
  - film dokładnie na swoim miejscu
  - film o technikach manipulacji w TV

  Pomijając oczywiście to, na temat wykopu - z pozostałych 8 wykopów tylko jeden (ten najmniej popularny) nie nadawałby się do Joe Monstera. Co tylko jasno pokazuje, że te dwa serwisy w coraz większym stopniu konkurują ze sobą - i obawiam się, że to będzie się pogłębiać.
  Popularność wyraźnie zaszkodziła wykopowi (w moim odczuciu). Jeśli ktoś oczekuje od tej strony zabawnych obrazków, prawdopodobnie jest w siódmym niebie. Ja mam większy sentyment do dawnego wykopu.
  Jakiś czas temu artykuł z 3 akapitami był oznaczony opisem Uwaga! Długie! a wczoraj zerkając do komentarzy pod pewnym wykopem zobaczyłem, że z pierwszych kilkunastu WSZYSTKIE są kompletnie zaminusowane, część ma ich dokładnie tyle samo. Ot, dzieci dorwały się na informatyce i postanowiły się pobawić.

  Już teraz chyba większym sentymentem darze wykopalisko niż stronę główną.
  Co będzie następne? Boję się myśleć.

 •  

  pokaż komentarz

  WYCENIAJCIE UMIESZCZANE UTWORY!
  Np. filmik i pod spodem: Cena: 5000 PLN

  W przypadku naruszenia praw to jest mnożone kilka razy, żeby zadośćuczynić poszkodowanemu, jeśli zdecyduje się złożyć zawiadomienie.

 •  

  pokaż komentarz

  maccloy jakby nikt "nie kradł", nie wstawiał na inne serwisy filmików czy innych cudów to większość z nich by zniknęla, wiec nie za bardzo rozumiem o co się tu uburzać, sam piszesz że nie sciągnałeś nagrania z oficjalnej strony radia.

  •  

   pokaż komentarz

   Niby ok, niby masz rację.
   ALE ZA TEN SERWIS TRZEBA JESZCZE PŁACIĆ!

  •  

   pokaż komentarz

   może sprawdź najpierw czy trzeba zapłacić potem mów...

  •  

   pokaż komentarz

   **Dostępu. Może go otrzymać SMSem lub zakupić w DotPay.

   Jeśli chcesz otrzymać kod SMSem, wyślij SMS o treści MP.JOE na numer 7516. Twoja inwestycja to 5 zł + VAT czyli zaledwie *3 grosze dziennie, a dzięki niej pozbywasz się wszystkich ograniczeń - twoje konto będzie ważne przez całe pół roku. (Dlaczego?
   Czołem!

   1 510 000 - tyle osób odwiedziło strony Joe Monstera w styczniu!

   To cieszy, bo jest na świecie coraz więcej ludzi luźnych i odważnych, a coraz mniej ponuraków. Mniej ludzi wypłakuje się do poduszek, więcej ludzi wybucha serdecznym śmiechem bez powodu. Niektórzy zaśmiewają się jak norki, inni plują notorycznie w monitory, jeszcze inni rozlewają kawę na klawiatury. To jest piękne, że takie cuda zdarzają się codziennie.

   Niestety pojawiają się nowe problemy techniczne - skoro jest więcej odwiedzających, to nasze obecne serwery stają się za słabe, by przyjąć wszystkich chętnych. Regularnie musimy inwestować w nowy lepszy sprzęt i oprogramowanie.

   Pozdrawiamy
   Ekipa Joe Monster
   )
   Już za chwilę otrzymasz SMSa zwrotnego z kodem dostępu - wypełnij wtedy poniższy formularz. Obowiązkowe są tylko pola oznaczone kolorem czerwonym.**

  •  

   pokaż komentarz

   Mazovia
   Korzystać z najważniejszej części serwisu możesz za darmo. Oglądać filmy, wszystkie materiały umieszczone na stronie (także archiwalne) i przeglądać forum.
   Z tego co wiem to dostęp do monster galerii jest płatny oraz możliwość komentowania. To niezbyt wiele.

  •  

   pokaż komentarz

   Mazovia@
   Jeszcze brakuje wykrzykników.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak już to JM może prosić o zgode te RADIO a nie tego to co to wgrał na youtube.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam nadzieje że wszyscy potępiający JM jednocześnie rzucili w diabły wszelkie torrenty i inne alternatywne źródła programów.
  BTW: Autorze miałeś zgodę radia na dalsze rozpowszechnianie tego materiału?

 •  

  pokaż komentarz

  jeśli opublikowałeś coś na youtube to i tak już nie jest Twoje tylko googla, proponuję przeczytać umowę na którą się zgodziłeś przy rejestracji, tak więc JM kradnie od googla ;]

 •  

  pokaż komentarz

  Na JM też nikt wam nie każe płacić. Newsy i Monster TV są dormowe. Płatny dostęp jest jedynie do galerii i komentowania.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam kilka pytań do autora tego wykopu.

  Czy posługujesz się tylko i wyłącznie legalnym oprogramowaniem, słuchasz tylko legalnie kupionej muzyki i respektujesz wszystkie prawa autorskie itp.? Czy masz pewność, że kopiując filmik, umieszczając go na YT i dopisując do niego tłumaczenie nie złamałeś żadnych praw?

  Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś "tak", to ok, wykop, jednak powinieneś dochodzić swego na innej drodze, chociaż oczywiście Cię popieram.

  W przeciwnym wypadku tak jak to napisał ktoś wyżej - jesteś hipokrytą...

 •  

  pokaż komentarz

  Człowieku zamiast się cieszyć, że Twój filmik został opublikowany na joemonster co zwiększy Ci oglądalność kanału to jeszcze masz problem. A co z prawami autorskimi, których Ty zapewne nie masz do tej audycji? -.-

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma sprawy, że JM zbiera jakieś (mniej lub bardziej) śmieszne rzeczy i hostuje u siebie.
  Jest sprawa, kiedy przy tym łamie prawo, nie mówiąc już o jakiejś etykiecie.

  Wystarczy, że poproszą o pozwolenie i podadzą źródło.

  Także dla mnie JM robi z siebie złodzieja powoli...

 •  

  pokaż komentarz

  Nie chcę mi się czytać wszystkiego, nie wiem czy ktoś to napisał, ale MonsterTV działa na takiej zasadzie jak wykop... więc to tak jakbyś miał pretensje, że ktoś dodał coś Twojego na wykop... Ciesz się, że ktoś to docenił, a nie burzysz się o prawa autorskie. Następnym razem nikt się nie zainteresuje, jak będziesz tworzył problemy. Daj podpis na końcu/początku w napisach i voila...

  zresztą tak samo to radio może mieć coś do Ciebie, że przetłumaczyłeś to na Polski (kraj w którym wiele rzeczy nie jest dostępne)

  aaa i nie widzę, żeby to wrzucili na własny serwer bo leci to z YouTuba i oświecam Cię: za Monster TV się nie płaci!

 •  

  pokaż komentarz

  Jak juz sie odwolujesz do kodeksu karnego, to moze bys go przeczytal?

  Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 •  

  pokaż komentarz

  Moralność Kalego to się nazywa. Ile już było wykopów i wypowiedzi o tym, że piractwo to nie kradzież, bo pozostawia oryginał nietknięty i wręcz jest korzystne bo promuje twórcę. Jak przychodzi co do czego to skandal bo ktoś opublikował coś gdzieś nie tam gdzie on chciał. Podobne larum jest oczywiście wtedy gdy ktoś łamie licencję GPL. Guess what. We wszystkich tych przypadkach twórca nadal ma oryginał i nadal może się nim cieszyć i rozpowszechniać. Polecam zapoznać się z terminem "hipokryzja" w najbliższym słowniku.

  •  

   pokaż komentarz

   A ty idź się zajmij jakimś zajęciem co ci bardziej wychodzi, np. skrobaniem ziemniaków.
   Czy do ciebie nie dociera że Inne osoby wykopywały to a inne tamto ?
   Mózg jest za mały by przyjąć coś innego niż stereotypy i uogólnianie ?

   Miej pretensje do pojedynczych osób.

  •  

   pokaż komentarz

   Spokojnie, bez emocji. Czyli twierdzisz, że wszystkie 902 osoby które wykopały ten link i które wyrażają oburzenie na JM w komentarzach to biali rycerze którzy brzydzą się piractwem, wszystko mają legalne i w życiu niczego copyrightowanego z netu nie ściągnęli? Yeah, right.

  •  

   pokaż komentarz

   idąc twoim tropem : Kiedyś oszukałeś kogoś na dwa grosze - JESTEŚ STRACONY DLA SPOŁECZEŃSTWA...

 •  

  pokaż komentarz

  Parafrazując tytuł: "Społeczność Wykop.pl - żenującej niewiedzy na temat sposobu funkcjonowania serwisów typu fun* ciąg dalszy"

 •  

  pokaż komentarz

  to sie nazywa sk$%$ysyństwo....

 •  

  pokaż komentarz

  Polecam zrobic bojkot tej beznadziejnej strony jaka jest JM,
  takze namawiac wszystkich i przekonywac ze nie ma sensu kupowania tam kont za 5 zł.

 •  

  pokaż komentarz

  wylądowało na wykopie żebyś mógł być bordowy ? Bo to że się rozpowszechnia nagranie z Danny Dumps nie znaczy że inni mogą to przerabiać.

 •  

  pokaż komentarz

  ______________________________________________
  cienka, czarna linia

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę, że niestety nie wszyscy zrozumieli idee tego wykopu. Trudno... Ja już powiedziałem wszystko w tym temacie, czytajcie komentarze. Nie poszukuje poklasku, sławy, bordowego nicka, ani reklamy (nie mam czego reklamować). Chciałem zwrócić tylko uwagę na irytujący mnie temat (i widocznie nie tylko mnie). Niestety w wyniku pewnych kontrowersji wynikła niezamierzona dyskusja. Mam tylko nauczkę, że nie należy na większych portalach prezentować swojego zdania. Następnym razem będę dodawał do wykopu ciekawe, pojedyncze, interesujące "focie".

  Zgadzam się ze wszystkimi argumentami i nie będę już polemizował. Nie jestem też sfrustrowanym, naiwnym pieniaczem. Ciotą też nie jestem :) Jeśli macie inne zdanie niż ja wystarczy prosty zakop.

  Pozdrawiam

  PS

  @mudkipz jasne, tylko funkcja "embed" różni się trochę od tej prezentowanej prze JM. Dopóki linkowali do źródła wszystko było ok. Wybacz, że przyprawiłem Cię o ból głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   Większość ludzi popiera Twoje zdanie, więc spokojnie - zrobiłeś dobrze dzieląc się tym z innymi.

  •  

   pokaż komentarz

   po prostu siejesz panikę z byle powodu...

  •  

   pokaż komentarz

   nie obrażaj się, facet. Wiele osób przychodzi tu nie po to żeby oglądać podlinkowane tu materiały (które b.często są duplikatem duplikatu), ale żeby sobie poczytać wypowiedzi użytkowników, posprzeczać się trochę, łyknąć parę żartów itd. Wydaje mi się, że jeśli czujesz, że taka dyskusja może cie urazić albo zdenerwować (a nikt tu przecież obelgami nie miota) to chyba nie ma sensu dodawać swojego wykopaliska.

  •  

   pokaż komentarz

   @kidzior -> rownie dobrze moglbym napisac ze wiekszosc ludzi nie popiera jego zdania.

   @maccloy ->W sumie to nawet i dobrze ze poruszyles ten temat, nie chodzi mi tutaj o spieranie sie w kwestji czy masz racje czy nie(bo wedlug mnie jej nie masz) ale raczej o sam temat jm i wykopu. Widze ze wywiazala sie bardzo ciekawa dyskusja (wylaczam tutaj dzieci ktore rzucaja obelgami bo zlozenie dluzszego zdania jest dla nich zbyt trudne)

 •  

  pokaż komentarz

  Zdenerwowało mnie takie chamstwo.

 •  

  pokaż komentarz

  Autore tego "wykopu" to zwykły pieniacz i ciota.
  Zaimiast załatwić sprawę u źródła będzie biadolił o pierdołach, które normalnie funkcjonujący ludzie mają głęboko w dupie.
  NIEPOLECAM TEGO KĄTRACHĘTA!

  •  

   pokaż komentarz

   po trzkykroć popełniłeś błąd ortograficzny w jednym wyrazie mój bracie!

  •  

   pokaż komentarz

   śmieszna sprawa. Joemonster kradnie pomysły, a wykop to jest serwis czerpiący inspiracje z użytkowników? Jeśli się już czepiać, to przeważnie większość pomysłów na joemonster pochodzi z ruskich serwisów. Wykop natomiast wykopuje informacje ze świata. Czepiacie się pierdół.

   Trzeba dodawać odpowiednią adnotację, że nie zgadzasz się na umieszczanie czy wykorzystywanie filmu/artykułu/czegokolwiek na innych serwisach bez zgody autora. Taka nauczka na przyszłość.

  •  

   pokaż komentarz

   ale z ciebie plebs ;/ po co mu tak jedziesz? Napracował sie z tlumaczeniem to mu sie nalezy

  •  

   pokaż komentarz

   Zanim zaczniesz NIE POLECAĆ, sprawdź jak się to pisze prawidłowo...

  •  

   pokaż komentarz

   Czy Ty naprawdę jesteś taki łupi czy udajesz?
   Ciekawe jak Ty byś się czuł jakbyś coś zrobił,a druga osoba rozpowszechniała to innym i mówiła ,,Ja to zrobiłem''
   Pewnie Twoja reakcje byłaby taka sama jak wykop maccloy
   Jak się będzie to cały czas dusiło i nie drążyło to JM będzie cały czas robił co chce,a tak może ktoś troszkę się tym zainteresuje.

  •  

   pokaż komentarz

   berecik - cieciu...
   co mu się należy? Order uśmiechu? Choinka zapachowa czy może opona od stara?
   Orobił się chłopaczyna bo chciał zaistnieć. Zaistniał. Teraz zachciało mu się zaistnieć bardziej to kręci jakieś sztuczne problemy wokół pierdół. Na plotek niech jeszcze napisze.
   A co do "kątrachęta"...
   Ja p!!!%%$e - ale z was miszczunie, senseje i wujki dobre rady. Tak trzymać pajace! :))))

  •  

   pokaż komentarz

   Ziomek zanim coś napiszesz wklej sobie do czegoś co sprawdza pisownie, może do Worda, skoro nie jesteś pewien swojej ortografii.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie nie nie. Lepiej żeby nie pisał wcale jeśli ma z jego postów wylewać się taka fala durnoty i jadu.
   Tragiczne.

Dodany przez:

avatar maccloy dołączył
1325 wykopali 47 zakopali 4.8 tys. wyświetleń