Komentarze (22)

 • Herm1t +48  

  Nauczcie się w końcu, że dyskryminacja może być tylko kobiet, a rasizm dotyczy wszystkich tylko białych wobec innych.

  pokaż komentarz
  Herm1t
 • m..............o +33  

  [komentarz usunięty]

  pokaż komentarz
  m..............o
 • m..............o +3  

  [komentarz usunięty]

  pokaż komentarz
  m..............o
 • Reklamy Google

 • n0rex +12  

  Polecam film Tato z Lindą jak ktoś jeszcze nie widział :)

  pokaż komentarz
  n0rex
 • f....x +12  

  @n0rex: tak, najbardziej celny numer w tym filmie, to przedstawienie antycznych mebli w sądzie jako "stare meble" w mieszkaniu ojca. :(

  pokaż komentarz
  f....x
 • Vielokont +19  

  Nawet nie mając jeszcze dziecka, można się zagotować, czytając takie teksty. Mocny artykuł, miła odmiana po science fiction artykułów z GW i jej podobnych.

  Inny pobił sędzię na sali sądowej, gdy zezwoliła na wyjazd byłej żony z dzieckiem za granicę.
  I tak miała szczęście, całkiem na poważnie wydaje mi się, że poważne okaleczenie czy zabicie osoby, która niszczy człowiekowi i jego dziecku życie, nie jest niczym złym. Ciekawe, że mam prawo bronić się przed złodziejem, kiedy ten chce ukraść mi np. aparat, ale kiedy chcą zabrać mi dziecko, muszę pokornie przyjąć wszystko na klatę.

  W efekcie polskie sądy produkują grupę zagorzałych wrogów porządku prawnego. Jak można wierzyć w sprawiedliwość postępowania, jeżeli niezależnie od tego, co przedstawię przed sądem, moje szanse na wygraną są poniżej granicy błędu statystycznego.
  Oto Polska właśnie.

  pokaż komentarz
  Vielokont
 • swinka_chudzinka +7  

  To nie są odosobnione przypadki, pojedyncze, problem jest naprawdę dużej skali, błagalnym o pomoc, ludzie zróbcie coś jest XXI wiek a prawo polskie rodem z średniowiecza. Nie widzę moich dzieci od 7 miesięcy - dzieci tęskną ja też, serce mi pęka, i płakać mi się chce z bezsilności.

  pokaż komentarz
  swinka_chudzinka
 • hubertinio via Android +6  

  Był film Tato, jest film Układ zamknięty.
  I co? I g...
  Nienawidzę tych ludzi

  pokaż komentarz
  hubertinio
 • Gej +4  

  Ludzie mówcie że jesteście gejami, wtedy sądy was posłuchają. A jak nie, to będzie dyskryminacja.

  pokaż komentarz
  Gej
 • religia_pokoju +3  

  To smutne jak niektóre kobiety potrafią zniszczyć człowiekowi życie. Wystarczy że taka głupia pinda nazwie swojego męża pedofilem, pomanipuluje Bogu ducha winnego dzieckiem i facet nie tylko straci prawo do ojcostwa, ale przy okazji będzie żył z piętnem pedofila do końca swojego życia, bo oczyścić się z zarzutów nie jest prosto.

  pokaż komentarz
  religia_pokoju
 • eeemil -1  

  @religia_pokoju: To jest tak samo jak z kobietami ofiarami przemocy domowej : WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY!

  pokaż komentarz
  eeemil
 • s.......0 +2  

  @eeemil: Nie, właśnie K*** nie! Mam dosyć takiego pitolenia ludzi, którzy nie mieli z taką sytuacją do czynienia, a mają prawo "głosu". Jesteś kompletnym idiotą.

  Kobieta jest całkowicie normalna, jednak w momencie rozwodu wie, że stoi na wygranej pozycji i tylko debilka by tego nie wykorzystała. Debilka albo kobieta z klasą.

  W takich przypadkach to, czy wyrok jest sprawiedliwy, nie zależy od "sądu", który poziomem często reprezentuje baby z bazaru, ale właśnie od kobiety. Jeśli taka kobieta uzna, że woli mężowi "dokopać", to sąd posłusznie wykonuje jej polecenia. Tu już nie chodzi o to, że sądy nie są niezawisłe, tylko o to, że w nich pracują ludzie o niższym poziomie inteligencji.

  I wierzcie mi, że taka przysłowiowa gruba, nie potrafiąca otworzyć menu start pani Krysia też pracuje w sądzie rodzinnym. Jako sędzia. Zarabia z 2000zł i często widujecie ją kupującą włoszczyznę w budzie koło bazarku. Ot polska rzeczywistość.

  pokaż komentarz
  s.......0
 • artur-kaminski-180 0  

  Czy coś w tym kraju jeszcze mnie zdziwi? Żyjemy w miejscu gdzie na każdym miejscu jesteśmy r...i w d...ę i nic nie da się z tym zrobić. Codziennie przeglądając wykop dostaję coraz większego wku...a i jednocześnie czuję straszną bezsilność wobec polskiego prawa, sądownictwa, polityki, kolesiostwa,układzików, braku perspektyw. Kiedy w końcu wyjdziemy na ulicę?

  pokaż komentarz
  artur-kaminski-180
 • tryvial -1  

  Dopiero w takiej ekstremalnej sytuacji dowiadujesz się czegoś więcej o swojej żonie. Przez wiele lat wspólnego życie może się wydawać, że znasz kogoś, ale szybko się okazuje, że gówno wiesz. A dzieci, najbardziej pokrzywdzone w tym, są obiektem manipulacji kobiet, które chcą odgrywać się w ten sposób na byłych mężach.

  pokaż komentarz
  tryvial
 • P...L -7  

  [komentarz usunięty]

  pokaż komentarz
  P...L
 • Gej 0  

  @ProNL: dokładnie. Zamiast się użalać i płakać trzeba szybko zapładniać kolejne. Może w końcu z którąś się ułoży.

  pokaż komentarz
  Gej
 • MlodyDziadzioSpamer +3  

  @Gej: Dopóki nie zdechnie z głodu z powodu konieczności płacenia alimentów.

  pokaż komentarz
  MlodyDziadzioSpamer
 • PiotrekT 0  

  @uszka: Ubiegłaś mnie:) Ale jakbyś mogła poprawić tytuł..

  pokaż komentarz
  PiotrekT
 • PiotrekT +4  

  @uszka:
  Po co w tytule strona 1 - Polityka.pl?

  pokaż komentarz
  PiotrekT