•  

  pokaż komentarz

  Nauczcie się w końcu, że dyskryminacja może być tylko kobiet, a rasizm dotyczy wszystkich tylko białych wobec innych.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Polecam film Tato z Lindą jak ktoś jeszcze nie widział :)

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet nie mając jeszcze dziecka, można się zagotować, czytając takie teksty. Mocny artykuł, miła odmiana po science fiction artykułów z GW i jej podobnych.

  Inny pobił sędzię na sali sądowej, gdy zezwoliła na wyjazd byłej żony z dzieckiem za granicę.
  I tak miała szczęście, całkiem na poważnie wydaje mi się, że poważne okaleczenie czy zabicie osoby, która niszczy człowiekowi i jego dziecku życie, nie jest niczym złym. Ciekawe, że mam prawo bronić się przed złodziejem, kiedy ten chce ukraść mi np. aparat, ale kiedy chcą zabrać mi dziecko, muszę pokornie przyjąć wszystko na klatę.

  W efekcie polskie sądy produkują grupę zagorzałych wrogów porządku prawnego. Jak można wierzyć w sprawiedliwość postępowania, jeżeli niezależnie od tego, co przedstawię przed sądem, moje szanse na wygraną są poniżej granicy błędu statystycznego.
  Oto Polska właśnie.

 •  

  pokaż komentarz

  To nie są odosobnione przypadki, pojedyncze, problem jest naprawdę dużej skali, błagalnym o pomoc, ludzie zróbcie coś jest XXI wiek a prawo polskie rodem z średniowiecza. Nie widzę moich dzieci od 7 miesięcy - dzieci tęskną ja też, serce mi pęka, i płakać mi się chce z bezsilności.

 •  

  pokaż komentarz

  Był film Tato, jest film Układ zamknięty.
  I co? I g...
  Nienawidzę tych ludzi

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie mówcie że jesteście gejami, wtedy sądy was posłuchają. A jak nie, to będzie dyskryminacja.

 •  

  pokaż komentarz

  To smutne jak niektóre kobiety potrafią zniszczyć człowiekowi życie. Wystarczy że taka głupia pinda nazwie swojego męża pedofilem, pomanipuluje Bogu ducha winnego dzieckiem i facet nie tylko straci prawo do ojcostwa, ale przy okazji będzie żył z piętnem pedofila do końca swojego życia, bo oczyścić się z zarzutów nie jest prosto.

  •  

   pokaż komentarz

   @religia_pokoju: To jest tak samo jak z kobietami ofiarami przemocy domowej : WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY!

  •  

   pokaż komentarz

   @eeemil: Nie, właśnie K*** nie! Mam dosyć takiego pitolenia ludzi, którzy nie mieli z taką sytuacją do czynienia, a mają prawo "głosu". Jesteś kompletnym idiotą.

   Kobieta jest całkowicie normalna, jednak w momencie rozwodu wie, że stoi na wygranej pozycji i tylko debilka by tego nie wykorzystała. Debilka albo kobieta z klasą.

   W takich przypadkach to, czy wyrok jest sprawiedliwy, nie zależy od "sądu", który poziomem często reprezentuje baby z bazaru, ale właśnie od kobiety. Jeśli taka kobieta uzna, że woli mężowi "dokopać", to sąd posłusznie wykonuje jej polecenia. Tu już nie chodzi o to, że sądy nie są niezawisłe, tylko o to, że w nich pracują ludzie o niższym poziomie inteligencji.

   I wierzcie mi, że taka przysłowiowa gruba, nie potrafiąca otworzyć menu start pani Krysia też pracuje w sądzie rodzinnym. Jako sędzia. Zarabia z 2000zł i często widujecie ją kupującą włoszczyznę w budzie koło bazarku. Ot polska rzeczywistość.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy coś w tym kraju jeszcze mnie zdziwi? Żyjemy w miejscu gdzie na każdym miejscu jesteśmy r...i w d...ę i nic nie da się z tym zrobić. Codziennie przeglądając wykop dostaję coraz większego wku...a i jednocześnie czuję straszną bezsilność wobec polskiego prawa, sądownictwa, polityki, kolesiostwa,układzików, braku perspektyw. Kiedy w końcu wyjdziemy na ulicę?

 •  

  pokaż komentarz

  Dopiero w takiej ekstremalnej sytuacji dowiadujesz się czegoś więcej o swojej żonie. Przez wiele lat wspólnego życie może się wydawać, że znasz kogoś, ale szybko się okazuje, że gówno wiesz. A dzieci, najbardziej pokrzywdzone w tym, są obiektem manipulacji kobiet, które chcą odgrywać się w ten sposób na byłych mężach.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  @uszka: Ubiegłaś mnie:) Ale jakbyś mogła poprawić tytuł..

Dodany przez:

avatar u...a dołączyła
360 wykopali 8 zakopali 5.6 tys. wyświetleń