•  

  pokaż komentarz

  Czy tylko ja mam wrażenie, że teraz bardziej się opłaca mieć telefon na kartę niż na abonament?

  •  

   pokaż komentarz

   W europie już dawno tak było. Abonament głównie jest dla wygodnych i tych co mają telefony służbowe. W Polsce wielu ludzi traktuje darmowe telefony w abonamentach jako zwykłą pożyczkę (czyli sprzedam od razu phona na allegro za parę stów a potem jakoś to będzie).

  •  

   pokaż komentarz

   ja nie wiem czy jest taniej abonament czy prepaid. prepaid powinno być tańsze od zawsze.

   - brak kosztów zarządzania oraz windykacji.
   - większa konkurencja

   Arkadian : nie wiem w której europie - tam jest gorzej niż u nas... tam abonament jest DUZOOO korzystniej niż prepaid. niestety.

  •  

   pokaż komentarz

   Do porównania oferty cenowej połączeń pre/post trzeba doliczyć jeszcze różnicę w cenie telefonu w abo i kupowanego samemu (oczywiście biorąc pod uwagę że komuś zależy na telefonie).

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli to się okaże prawdą i nie będzie innych ukrytych opłat to z marszu zmieniam operatora. Jeszcze żeby internet był w podobnej cenie jak w heyah (2 gr za 100 kb).

 •  

  pokaż komentarz

  Super, tylko co ja mam powiedzieć, jak parę tygodni temu podpisałem u nich abonament na 2 lata za 45zł i płacę 45gr i do tego cholernie drogi internet. :[

 •  

  pokaż komentarz

  Nie no fajnie, ale na stronie play nie ma o tym ani słowa. Czy ten portal jest wiarygodnym źródłem informacji?

 •  

  pokaż komentarz

  Poczekajmy na regulamin, a teraz możemy sobie spekulować i wazjemnie nakrecać sie.

  Darmowa reklama, pełno napaleńców - którzy przy zakupie nie przeczytają regualimnu i pozniej beda narzekać. Ktoś odwala kawał dobrej roboty, klienci mówią o czymś czego nawet nie ma w sprzedaży.

  PS. Rada dla wielbicieli "IBuda", weźcie dwa zestawy i sprzedajcie znajomym ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko fajnie tylko dlaczego Play w swoich reklamach wykorzystuje wizerunek zbrodniarza Che Guevary? Romek13 Ty ze swoim avatarem też dżezi kul trendi nie jesteś.

 •  

  pokaż komentarz

  " 0,29zł za minutę do wszystkich i...." - również dzwoniąc za granicę?

 •  

  pokaż komentarz

  Z play do innych jest taniej, tylko szkoda że ceny od innych do play są większe niż do innych operatorów. :/

 •  

  pokaż komentarz

  Czy tylko mnie wydaje się dziwne, że cena nie jest określona konkretnie, tzn. netto czy brutto?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Haczyk jest taki, że operatorzy powinni brać nie więcej niż 20 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci bo to jest i tak dla nich duży zarobek. Ceny cały czas się trzymają dlatego, że operatorzy są od dawna "w zmowie" bo każdemu z nich się to opłaca. Play próbuje ostro wygryźć konkurencję dlatego też jako pierwszy się pewnie wyłamie.

 •  

  pokaż komentarz

  hmm.. nic o stawce za sms i internet nie wspominają.. więc nie wiem co sądzić mam o tym.. mam nadzieję, że nie będą za drogie, a wtedy to się trochę rozruszają konkurenci i zrobi się ciekawa walka ofert, i zyski dla nas klientów :)

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo możliwe że Play wprowadzi taką ofertę, gdyż od nowego roku stawki opłat za połączenia między operatorami (MTR) zostały obniżone przez UKE z 0,3387 zł do 0,2162 zł i prawdopodobnie Play czeka tylko aż nowe stawki zaczną obowiązywać w praktyce, a to może jeszcze potrwać kilka tygodni.

  •  

   pokaż komentarz

   Troche tylko mieszane mam uczucia co do MTR do PLAY. Z jednej strony podwyższona stawka pomaga w wyrównaniu kosztów (o wiele więcej dzwoni się Z PLAY do starej trójcy niż od nich DO PLAY), ale z drugiej odstrasza to potencjalnych klientów "Przejdę do PLAY a potem nikt nie bedzie chciał do mnie dzwonić bo ma 2 razy drozej"

  •  

   pokaż komentarz

   Kup sobie Orange i przenieś do Play - wszyscy będą myśleli że masz w Orange i wszyscy będą do Ciebie dzwonić.
   A poważnie - "nie przejdę do Play bo nikt nie będzie do mnie dzwonił"? WTF?

  •  

   pokaż komentarz

   Play sam jest sobie winien, pobierając zdecydowanie wyższe prowizje za rozmowy przychodzące do Play od innych operatorów...

 •  

  pokaż komentarz

  Spokojnie. Oferta brzmi bardzo zachęcająco, ale najpierw niech udostępnią regulamin oferty i szczegółowy cennik. Wówczas się będziemy cieszyć... lub nie.

 •  

  pokaż komentarz

  Spokojnie, jeśli Play wprowadzi taką ofertę to pop, taktak, heyah, simplus zaraz też zmieni ceny.

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że Play po cichutku wyłączyło ludziom naliczanie darmowych połączeń jakiś czas temu. Sprawa wyglądała tak: wysyłano smsy z reklamami przez jakiś czas. Po odebraniu kilku takich kasowałem bez czytania, po czym przyszedł sms o treści: "Jeśli chcesz nadal zbierać minuty wyślij sms o treści "tak" na numer....".Skasowałem nie czytając. Zadzwoniłem do operatora i powiedziałem, że to był ruch poniżej pasa. Na to Pani z obsługi powiedziała "że nie wszyscy chcą zbierać darmowe minuty i stąd taki ruch". Pokażcie mi JEDNĄ osobę, która tak twierdzi :D. Na taką odpowiedź zadałem pytanie: "dlaczego nie sformułowano smsa, że kto nie chce niech wyśle smsa o treści 'nie'. Podnieśli mi wtedy ciśnienie. Od tamtej pory czytam dokładnie regulamin i oferty Playa. Poza tym jestem zadowolony.

  •  

   pokaż komentarz

   Od tamtej pory czytam dokładnie regulamin i oferty Playa
   WOW, no to gratuluję, tylko jedna wtopa i już się nauczyłeś? :)
   Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jak ludzie kompletnie nic nie czytają a potem jest płacz i lament.

  •  

   pokaż komentarz

   Regulaminy się czyta zawsze, a nie tylko w Play. A do pani z BOK/BOA/OK (jak zwał tak zwał) to sobie możesz dzwonić i gadać co chcesz ale nie mieć pretensje. Tam siedzą zwykłe szaraczki bez żadnych uprawnień, a nie członkowie zarządu firmy, więc sobie możesz używać wobec takiego konsultanta argumentów jakich tylko chcesz i nic nie zdziałasz.

  •  

   pokaż komentarz

   WOW, no to gratuluję, tylko jedna wtopa i już się nauczyłeś? :)
   Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jak ludzie kompletnie nic nie czytają a potem jest płacz i lament.


   Gratuluje Ci, że jesteś taki dokładny i zawsze masz czas przeczytać kilkustronicowe regulaminy. Na prawdę jesteś ewenement bo pracowałem 3 LATA w erze i przez 3 lata żaden klient nie przeczytał regulaminu do końca. ŻADEN !

   edit: i nie mam na myśli samej umowy którą podpisujesz tylko regulamin operatora który dostajesz lub powinieneś dostać do umowy.

   edit2: jeśli nie dostałeś regulaminu do umowy tzn że nie przeczytałeś dokładnie umowy bo jest zapis, że jest dodatkowo regulamin.

   edit3: jak dostałeś regulamin lub się o niego upomniałeś i przeczytałeś to GRATULUJE :)

  •  

   pokaż komentarz

   Facet, sam się ośmieszasz:
   edit3: jak dostałeś regulamin lub się o niego upomniałeś i przeczytałeś to GRATULUJE :)

   Nie dosyć, że nie czytasz regulaminów to nawet umowy Ci się nie chce (nie wiem jak w Erze i mnie to nie interesi ale w Play jest to jedna strona A4 + strona z listą zgód na przetwarzanie danych itp.).

   Ja umowę przeczytałem całą (jedna strona, podpisywanie umowy (kserowanie dokumentów, weryfikacja w BIKu, drukowanie itp.) i tak trwało dobre pół godziny, więc czas był), a regulamin w domu. Powiesz, że po fakcie? No i co z tego. Dzięki temu jestem świadomy na co się zgodziłem i nie dzwonię do obsługi klienta z pierdołami, które konsultant odrazu odrzuci hasłem "patrz regulamin".

  •  

   pokaż komentarz

   @medevacs

   Ja się ośmieszam ? To przecież ty napisałeś, że zawsze czytasz regulaminy ...... ale w domu.

   Jednak GRATULUJE ! ;)

   ps. czemu napisałeś, że mi się nie chce czytać regulaminu czy umowy ? Czy ja coś takiego napisałem ?!

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze, to napisałem o tym, że regulamin Playa przeczytałem cały w domu, a nie że z każdym tak robię.

   Po drugie, to najpierw używasz sarkazmu z tym GRATULUJĘ, a teraz głupa palisz, że wcale nikogo nie wyśmiewasz tylko gratulujesz. Zdecyduj się co robisz.

   Po trzecie, to że Ty nie znasz żadnego klienta Ery, który by przeczytał regulamin nie znaczy, że takich nie ma. Pracowałeś w POSie? Nie czytali u Ciebie? Może czytali w domu? W omawianym przypadku nie jest ważne czy przed zakupem czy po. Chodzi o świadomość wyboru. Jak ktoś przeczyta regulamin nawet po podpisaniu umowy to przynajmniej nie będzie składać reklamacji na rzeczy opisane w regulaminie. Pracowałeś w CC/BO? To powinieneś wiedzieć, że ludzie dzwoniący/piszący do obsługi klienta, nawet jeśli w 100% są to osoby nie znające regulaminu są tylko częścią klientów. Jaką masz pewność, że większość pozostałych nie czyta regulaminu albo przynajmniej go z tego pisanego czy też innego źródła w kluczowych kwestiach nie zna?

  •  

   pokaż komentarz

   Gratuluje Ci, że jesteś taki dokładny i zawsze masz czas przeczytać kilkustronicowe regulaminy.
   Dziękuję, gratulacje przyjmuję. Tak, wyobraź sobie że przeczytałem. Umowę podpisywałem raz, od tego czasu nie zmieniałem operatora, przeczytałem zarówno umowę jak i regulamin. Głupio byłoby nie przeczytać regulaminu, skoro w umowie jest np "... w takiej sytuacji abonent zgadza się na postępowanie wg paragrafu 7 pkt 3 regulaminu" - taki już jestem zboczony, że czytam dokładnie wszystko zanim podpiszę coś własnym nazwiskiem. A że szkoda czasu? Jak wspomniałem umowę podpisywałem raz, skoro już poszedłem do salonu, wypytałem dokładnie o wszystko to chyba nie było wielką stratą założyć dodatkowe 15 minut na dokładne przeczytanie umowy i regulaminu - w końcu chodzi o moje pieniądze.
   A że ludziom się nie chce? Wiem że się nie chce, jak ja podpisywałem w banku umowę na kredyt z miny konsultanta widziałem jego zdziwienie że naprawdę mam zamiar czytać te 16 stron zanim je podpiszę i jeszcze zadawać pytania! Potem powiedział że faktycznie może jednej osobie na 10 chce się czytać co podpisuje. Ale za to ta 1/10 nie dzwoni potem na infolinię z awanturą co to jest za opłata i czemu nikt nie powiedział że to będzie i czemu nikt nie powiedział że trzeba zrobić coś-tam żeby tego nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   do medevacs

   Nigdzie nie pale głupa, przeczytaj dokładnie co napisałem bo najwyraźniej nie zrozumiałeś.

   do kabzior

   Przykład który opisałem z Ery pokazuje, że ludzie bardzo często nie czytają regulaminów powiem więcej nawet jak przeczytaj to wcale nie oznacza, że rozumieją co w nim jest napisane. W przypadku reklamacji oczywiście nie ma tłumaczenia, że się nie czytało regulaminu bo się podpisuje umowę w której jest zapis mówiący, że zapoznałem się i zgadzam się z treścią regulaminu. W pewnym sensie "wsiedliście" na użytkownika mieszalniapasz gdzie tak naprawdę jego zachowanie było niestety typowe. Od jakiegoś czasu na wykopie można zaobserwować, że są:

   - specjaliści od angielskiego - nie umiejący jednak napisać poprawnie zdania po angielsku

   - specjaliści od polskiego - którzy poprawiając innego sami robią błędy

   - tacy co czytają zawsze regulaminy - w domu

   Nikt z nas nie jest idealny i tylko to chciałem pokazać.

 •  

  pokaż komentarz

  Fajnie przy dokladowaniu kasa wazna na rok.
  Tylko bedzie jeden maly haczyk: polaczenia wychodzace beda wazne na 1 miesiac. :D

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś wie w który dzień wychodzi ta oferta? I czy ofc w ogóle będzie.

 •  

  pokaż komentarz

  http://web.playmobile.pl/resources/pdf/Cennik_Oferty_Play_Fresh.pdf

  szału nie ma :) główne tezy się sprawdziły, ale oczywiście q$!$ internet drogi w huuuuj - 12 groszy za 100 kB - toż to parodia - w analogicznej taryfie heyah gdzie jest płaska stawka 44 grosze 100kB kosztuje 2 grosze.

  czyli macie tanie rozmowy bez konieczności doładowania przez cały rok, ale za to wyżenimy was jak odpalicie opere mini albo gg :)

  PS:
  http://web.playmobile.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Tani_Internet_w_Play_Fresh.pdf

  jeszcze bezczelnie mają promocje "Tani internet w Play Fresh" gdzie za 5 złotych można wykupić sobie na 30 dni 5 MB pakiet !!! i to q$!$ jest nazywane "tani" ?? ja dziękuje za taką ofertę - jedyny sens jej wykorzystania to zamontowanie sobie do odbiornika GPS w aucie :) bo roczny koszt utrzymania karty jest znikomy a przy sms za 9 groszy do tego celu się doskonale nada :)

 •  

  pokaż komentarz

  Najciekawsze jest to że w takiej Wielkiej Brytanii nie ma czegoś takiego jak WAZNOŚĆ POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH czy przychodzących...

  karta po roku nie używania zachowuje stan konta i mozna dzwonić i odbierac rozmowy...

  kiedy tak będzie w Polsce ?

  •  

   pokaż komentarz

   Jak komuś sie bedzie chcialo zaskarzyc operatorow ze zabieraja nam niewykorzystane pieniadze jak to mialo miejsce w Niemczech

  •  

   pokaż komentarz

   Żeby już nie wspomnieć o tym, że są też takie taryfy gdzie przy zachowaniu rozsądnych cen na połączenia w UK można mieć tańsze połączenia międzynarodowe co w moim przypadku zaskutkowało tym, że z Angielskiej sieci mam tańsze połączenia do dowolnej Polskiej niż z omawianego w artykule Play do dowolnej Polskiej. Przypomina mi się w tym momencie reklama Playa "z Play taniej do Plusa niż z Plusa do Plusa" - tu analogicznie "z UK taniej do Play niż z Play do Play" LOL.

  •  

   pokaż komentarz

   @mikh
   Niezupełnie. W O2 blokują kartę sim jeżeli nie doładujesz konta przez rok lub jeżeli nie zalogujesz się do sieci (nie wstawisz karty sim do telefonu) dłużej niż 3 miesiące.

 •  

  pokaż komentarz

  @frastrat mieli na wyłączność w ofercie HTC Touch HD w niskiej cenie także nie mogłem się oprzeć ;)
  @orchis1569 Hmm to mnie akurat wkurza. Tzn smsy i rozmowy zawsze i wszędzie ale w domu mam 3G pojadę do szkoły mam HSPDA pojadę do kumpla na przedmieścia to już tylko EDGE. Orange, Era i Plus dużo lepsze mają sieć 3gen. (Tarnów)

 •  

  pokaż komentarz

  o którym przedmieściu piszesz ?? bo mniej więcej w okolicach Tarnowa wszyscy operatorzy mają podobny zasięg UMTS :) (też jestem z Tarnowa)

  •  

   pokaż komentarz

   Osiedle Koszyckie (przy DK4), btw plus to jeszcze łapie, ale wewnątrz domu już nie ma szans na wideo rozmowę. W Dalszych rejonach Krzyża (DK73) to już tylko era, reszta gubi się w okolicach Carrefour. ;) Aha co do internetu w PLAY - działa tylko w zasięgu UMTS, trochę wkurzające jak się chce po necie pochodzić w trasie.

 •  

  pokaż komentarz

  A jak jest z zasięgiem w Play'u? Niestety tak się składa, że u mnie tylko era odbiera wszędzie, a z innymi operatorami jest w stylu "w sypialni mniej więcej na środku okna", więc czasem już bardziej wole dopłacić i mieć zasięg, niż mieć taniej i robić jakieś wygibasy. A, mam nadzieję, że to 5gr/10kb zmienią na jakąś normalną cenę :)

 •  

  pokaż komentarz

  ja tam jestem w orange nowe go i jak siekne doładowanie za 100 zł to mam pół roku z głowy i w tym czasie rozmowy po 20 gr do orange i na stacjonarne (przeważająca ilość znajomych) i smsy po 1 gr
  dodatkowo dostaje jakieś tam darmowe minuty i darmowy numer na dwa miesiące
  dla mnie to wystarcza, a nawet często mi przepadaja niewykorzystane środki

 •  

  pokaż komentarz

  rhapthorne – OMG! Człowieku, Twój post jest ewidentnie sponsorowany... Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia, już nawet w Orange masz za 30 zł miesiecznie 1,5 gb limitu i zasięg większy niż u innych... Poczytaj sobie w necie porównania – każdy operator ma lepszą ofertę...

 •  

  pokaż komentarz

  Tak już zawsze jest. Wszyscy korzystają z usług sprawdzonych film z kilkuletnim stażem, a Play nawet jakby za darmo rozdawał telefonu to i tak niestety nie wyprzedzi Plusa, Orange czy też Erę :(

 •  

  pokaż komentarz

  Ehe, a smsy pewnie dalej po 18 groszy...

 •  

  pokaż komentarz

  znalazłem metodę aby mieć codziennie ok 2 godziny za darmo (na cały świat...komórki + stacjonarne), a po przekroczeniu 2 h, naliczana jest stawka(ok 4gr za minutę). Sam z tego codziennie korzystam, dzwoniąc na Filipiny, do Tajlandii, czy też Włoch

 •  

  pokaż komentarz

  A co z smsami? Bo załapałem się na promocje 1000sms za 10zl i teraz nie opłaca mi się zmieniać taryf. No i internet przydałby się tańszy, albo chociaż jakieś pakiety

 •  

  pokaż komentarz

  What the f*%& is THAT ! Reklamy na wykopie się zachciało wypier%&$#! Dla mnie wystarczą reklamy wykopu (bo portal musi jakoś na siebiezarabiać) ale nie jakiś śmierdziel który wykorzystuje ten portal!!! ZAKOP

 •  

  pokaż komentarz

  jestem w Play gdzieś tak od roku i jeszcze z zadnej innej oferty nie bylam tak zadowolona.
  darmowe smsy co miesiac, darmowe minuty za polaczenia przychodzace i gratisy przy doladowaniach - pierwszy raz odkad mam telefon komorkowy (czli od jakichs 10 lat) nie musze dodatkowo doladowywac konta xD w tym momencie co 3 miesiace doladowuje konto kwota 50 zlotych i to mi naprawde starcza. a pamietam jak w simplusie 30 zl na miesiac to bylo malo xD
  a zeby nie bylo watpliwosci, naprawde duzo korzystam z telefonu. zwlaszcza smsy i internet.

  •  

   pokaż komentarz

   Również mam Play na kartę, już ponad rok. Co 2 miesiące doładowuję telefon za 50 zł, dostaję za to 70 zł na rozmowy i SMS (50 zł + 20 zł gratis). Do tego za utrzymywanie aktywności konta (50 zł przedłuża o 3 miesiące) dostaje na początku każdego miesiąca 200 SMS kompletnie za darmo. No i za każde wygadane 2 minuty połączeń przychodzących dostaję 1 minutę do wygadania na swoje konto. Czy fajna oferta? Całkiem zje*****.

  •  

   pokaż komentarz

   :|
   jak jest zj%$ana to nie bardzo rozumiem po co w niej twkisz? skoro masz telefon na karte to w kazdej chwili mozesz sie wycofac z Playa?

 •  

  pokaż komentarz

  http://images2.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/6/64/Inna_telefonia.jpg :D
  Play jest inna siecia od tych dinozaurow typu era i bardzo dobrze, w koncu krok blizej do standardow XXI wieku.

 •  

  pokaż komentarz

  jak "doladowanie" dziala przez 2 dni to cena za minute niema znaczenia

  •  

   pokaż komentarz

   Doładowujesz na cały rok. Nie zależnie od tego czy doładujesz za 100 czy za 5 zł, możesz z tych pieniędzy korzystać przez rok + 29 gr za minutę w pre-paid + brak simlocków w telefonach + 5 GB danych za 50 zł z zniżką 50% przez pierwsze 3 miesiące.
   Robi się ciekawie :)
   No smsy po 20 gr do innych sieci, to akurat nic specjalnego ale...

  •  

   pokaż komentarz

   @ t0m3k_, rozwiń temat 5gb za 50zł

 •  

  pokaż komentarz

  czemu jeszcze nie ma nic o tym na telepilis.pl? czyżby Witek spał?;>

 •  

  pokaż komentarz

  Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieć telefonu na kartę x_x posiadanie simplusów, popów i taktaków wspominam jak najgorzej, relax mam dopiero odkąd mam abonament

  •  

   pokaż komentarz

   Dodam jeszcze że w Erze mam 200 minut do wszystkich sieci w Polsce i Unii Europejskiej, płacę za to jakieś 60-70PLN, do tego 50megowa paczka netu do ajfona za 15 zeta... Do tego mam jeszcze na tej samej karcie sim numer stacjnarny który działa w domu i w promieniu parudziesięciu metrów od domu. Plus polecenie zapłaty w banku i mam dwa bezobsługowe telefony + mobilny internet w razie potrzeby za ~100PLN

  •  

   pokaż komentarz

   1. Masz ajfona - łał
   2. 50mb na miesiąc za 15 zł ? Nie żartuj, na ajfonie zleci w 2 dni.
   3. Era... normalnie taka profesjonalna sieć i w ogóle co nie ma zasięgu w środku Szczecina
   4. Ja prepaidy wspominam źle tylko w erze, jak mi raz za nie wiem co doj!$ali -60zł, w wyniku końcowym suma środków na moim koncie wynosiłą -20zł ;/

  •  

   pokaż komentarz

   70 zł / 200 minut daje 0,35 zł za minutę w abonamencie, więc bez rewelacji. Mi plus za 27,5 zł (sprze)dał do wykorzystania 115 minut do wszystkich + 50 min do plusa, co daje 0,24 zł/min do wszystkich (oczywiście umowa na rok bez telefonu), a 50MB w plusie kosztuje 8,1 zł. I tak uważam, że normalna, docelowa cena to 10 gr/min do wszystkich. Może dojdziemy do tego jak przestaniemy solidarnie subsydiować telefony, które i tak lądują potem na allegro - taka specyficzna forma kredytu.

  •  

   pokaż komentarz

   Docelowa cena połączeń to 0zł/min, a płacisz tylko zryczałtowaną opłatę za dostęp do sieci. 4G i AllOverIP to przyszłość (mimo, że operatorom się to bardzo nie podoba).

  •  

   pokaż komentarz

   1. Masz ajfona - łał - no łał, telefon jak telefon

   2. 50mb na miesiąc za 15 zł ? Nie żartuj, na ajfonie zleci w 2 dni.

   mi nie zlatuje nawet polowa w miesiac, uzywam rzadko, wszedzie mam wifi. Poza tym nie zauwazylem zeby ajfon zuzywal neta szybciej niz htc nokia czy se... Jak nie mam wifi, albo lece po edgu/3g iphonem albo łaczę laptopa z netem przez telefon. Gdybym chial 500mb, kupilbym 500mb za 50 zeta, roznica zadna

   3. Era... normalnie taka profesjonalna sieć i w ogóle co nie ma zasięgu w środku Szczecina

   mieszkam w centrum szczecina 3 lata (w szczecinie ogolnie 4 i od tylu lat mam fon w erze) i nigdy nie mialem problemow

  •  

   pokaż komentarz

   Po co od razu abonament, jak są oferty mix :)? Poza tym pre-paidy najczęściej są dla ludzi, którzy mają mało kasy i nie pracują albo po prostu nie chcą mieć żadnej umowy i obowiązków.

Dodany przez:

avatar frastrat dołączył
410 wykopali 46 zakopali 14.7 tys. wyświetleń