Burze w Polsce - ostrzeżenia w czasie rzeczywistym

Powiązane

Najlepsze komentarze

 • Mam zaszczyt zaprezentować Wam stronę internetową, a w zasadzie to już prawie aplikację webową, nad którą pracowałem w moim wolnym czasie przez ostatnie kilkadziesiąt dni. Aplikacja znając obecne położenie burz, prognozuje ich położenie burz w przyszłości i ostrzega przed nimi. Zna położenie ponad 400 miast w Polsce, na bieżąco prezentuje status ostrzeżeń i burz dla tych lokalizacji.

  Testuję teraz ostrzeżenia przez gg w czasie rzeczywistym (mobilne gg, to swoją drogą niezła aplikacja), typu 'za godzinę będzie burza'.Później pojawi się aplikacja do pobrania (system Android). Algorytmy predykcyjne będą na bieżąco poprawiane, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników.

  Poważnie podchodzę też do prywatności. Nie przechowuję na serwerze Waszych haseł czystym tekstem, a lokalizacje, które podajecie przy rejestracji są okrojone, podając jedynie 'zgrubną' lokalizację na 10 km siatce ostrzeżeń. Zapraszam do zakładania kont.

  Dzielcie się z innymi tym adresem, a jeśli macie strony internetowe - umieszczajcie widgety z ostrzeżeniami dla Waszych miast. Chciałbym też zrobić otwarte API dla fajnych inicjatyw, jak powiadamianie o pogodzie przez CB - choć w tym przypadku nie mogę znaleźć kontaktu do twórców. Jeśli ktoś czyta wykop, proszę o kontakt ze mną.

  mathmed mathmed #przejdź do komentarza
  +114

Komentarze (132)