...
 •  

  pokaż komentarz

  Nie chce obrazic innych, ale to trzeba byc naprawde niezbyt inteligenta osoba aby sie nie nauczyc na egzamin teoretyczny.

  •  

   pokaż komentarz

   nexodog ja powiem więcej - trzeba byc idiotą żeby nie potrafic wyuczyc sie testów na egzamin teoretyczny, nie mówiąc już o wyuczeniu się samych przepisów. To imo zajmuje 1-2 dni.

   Trzeba byc totalnym idiotą, żeby dawac w lape i bawic się jeszcze jakimiś słuchawkami, a później wsiąśc do samochodu bez znajomości przepisów i bez wyrzutów sumienia.Chore.

  •  

   pokaż komentarz

   Do tego płacić 1000-1500zł za podyktowanie odpowiedzi na 20 pytań, które po kilku próbnych testach praktycznie same zostają w głowie... Tylko idiota potrafi.

  •  

   pokaż komentarz

   Po spędzeniu paru godzin z tymi testami, już po obrazku można domyślić się prawidłowych odpowiedzi. Dla mnie cała sprawa jest żenująca.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja też miałem 3 błędy :( Ale potem miałem 0 i nic dodatkowo nie płaciłem! :)
   Ale taka jest prawda - jak ktoś usiądzie w ogóle do testów to 1-2 dni i nie musi nawet czytać pytań. Inna sprawa, że można się trochę przeliczyć, ale potem już człowiek bardziej uważa :P

  •  

   pokaż komentarz

   Co prawda w Polsce egzamin jest tak skonstruowany, że nawet znając przepisy można nie zdać egzaminu, bo pytania często są błędnie zadane lub bardzo niejasne. Natomiast ja bez problemu nauczyłem się wszystkich pytań na pamięć. Jednak nawet gdybym miał z tym problem - wolałbym wydać te pieniądze na kurs poprawiający pamięć, zamiast za podyktowanie testu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe. Gratuluje autorowi nagrania próby nagłośnienia sprawy.
  Zdecydowanie warte wykopu, może ktoś się w końcu zainteresuje takimi procederami.
  Chciałbym też wiedzieć, jaki udział w tym miał sam autor, oraz czy jest to zupełnie nowa sprawa (wykop exclusive), czy była już gdzieś poruszana.
  Tak czy siak, nie możemy siedzieć bezczynnie! Do broni! ;)

  •  

   pokaż komentarz

   do jakiej broni !? i gdzie ten skandal ? co ty z faktu jesteś...

  •  

   pokaż komentarz

   przepraszam, miało być 'do Broni' ;)

  •  

   pokaż komentarz

   teoria to pikuś, niech pokaże jak oszukują na praktycznym!
   wybierana jest taka droga, że nie można niezdać, a jak coś powiesz, że spieprzyłeś, to "cicho k#%$a to sie nagrywa" i trzeba udawać, że wszystko dobrze, taśm nikt nie sprawdza potem zresztą są kasowane w ciągu kilku kilkunastu dni.

   no cóż a 1500zł za zdanie śmiesznego egzaminu teoretycznego to gruba przesada wystarczy kilka godzin poćwiczyć pytania testowe, nie ma ich wiele, większośc jest stosunkowo podobna, ponad połowa jest oczywista, zostaje tych trudniejszych około 100 do wkucia, są dostępne różnego rodzaju programu ułatwiające to, robienie afety z czegoś takiego jest śmieszne
   to jest sposób dla ostatnich gamoni
   nie tylko dlatego, że wolą poświecić 1500zł zamiast przez kilka godzin poyczyć się - to i tak niezbędne do praktyki, ale także dlatego gamoni bo robią to sposobem niezwykle łatwym do wykrycia a za oszustwa groża im niezłe kary, gra nie warta świeczki
   przecież teoria kosztuje 20zł, można do niej podchodzić w nieskonczoność, płacić 1500zł za takie ryzyko to po prostu głupota

  •  

   pokaż komentarz

   Trzeba być niezłym d!%$%em, żeby nie dać rady nauczyć się na egzamin teoretyczny :-) pozdrowienia dla wszystkich, którzy muszą kupować takie usługi. lepiej zainwestujcie w taksówki.

  •  

   pokaż komentarz

   Do jakiej broni? O co Wam chodzi? Ale sceny robicie!
   Jak nie będzie tumanów nie znających przepisów na drodze, to jak będę wykorzystywać sytuację na stłuczki jak ich nie będzie? Hmm? ;)

   Ciekawi mnie kiedy z polskiej mentalności zniknie ten nawyk brania łapówek. Potem ktoś chce załatwić coś normalnie, a tu się nie da, bo ktoś czeka jedynie z otwartą kieszenią.

  •  

   pokaż komentarz

   @mysle
   A ja wlasnie sadze, ze robic z tego afere zdecydowanie nalezy. Bo jesli ktos jest az takim gamoniem, ze potrzebuje takiej pomocy na zdanie teorii, to na prawde obawiam sie, czy jako kierowca, nie trafie kiedys na niego na drodze.
   Takie osoby NIE POWINNY mieć prawa jazdy

  •  

   pokaż komentarz

   Czy nie robilibyśmy afery gdyby państwo wysyłało na wojnę nieuzbrojonych żołnierzy? A nieumiejący jeździć kierowca między ludzi? Państwo powinno do tego nie dopuścić i nie dopuszcza (w przypadku żołnierzy). W tym też nie powinno i zamknąć tych, którzy za 1500 zł ryzykują życie innych. (Przesada? 100 osób, nieumiejących jeździć, nie znających 'systemów' jazdy, więcej w Kielcach nagle na drodze tylko prosi się o wypadek).
   Potrzeba nam więcej ryzyka i śmierci na drogach?

  •  

   pokaż komentarz

   Moim zdaniem, jeżeli ktoś nie jest w stanie przygotować się do egzaminu teoretycznego i jest skłonny zapłacić 1500zł "podpowiadaczowi" i jeszcze ryzykować, nie powinien jeździć samochodem, bo nie ma do tego kwalifikacji intelektualnych. Ten test nie jest trudny, wystarczy płyta z programem i dwukrotne rozwiązanie wszystkich pytań, żeby nie oblać. Trzeba być niezłym desperatem, żeby dawać w łapę na teorii.

  •  

   pokaż komentarz

   I tak nie ma szans aby osoba ktora nie nauczyła sie kilku glupich pytań zdała egzamin praktyczny (chyba, że też ustawiony)

  •  

   pokaż komentarz

   Bo to jest sposób dla d##%#i. Przecież słychać, że egzaminowany ma problemy nawet ze znalezieniem przycisku "koniec".

 •  

  pokaż komentarz

  Jedyne co usłyszałem, to głos gościa czytającego literki. Nie ma tam słowa o WORDzie, kontrolach z US, ba, nie ma tam nawet słowa o "prawie jazdy" czy "egzaminach". Nie wiem, czego ma dowodzic to nagranie, ale jak dla mnie nie dowodzi absolutnie niczego. Zakop.

  •  

   pokaż komentarz

   a liczyłeś na : 'cześć, jestem Mirek, dzięki mnie zdasz egzamin teoretyczny. Słyszysz mnie dzięki mikrosłuchawce w uchu i na moim monitorze wyświetla się obraz z Twojej kamery. Dzięki temu będę mógł odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Pamiętaj że nazywam się Mirek Kowalski i zapłaciłeś za to 1500zł, ale nikomu o tym nie mów'.

   Zastanów się człowieku zanim p!%$%!#niesz coś, co waży więcej niż orka.

   i przy okazji podzielam zdanie nexodga. Jak ktoś nie potrafi się nauczyć tej teorii, to chyba matury nie ma i tacy ludzie w ogóle nie powinni siadać za kółko. Swoją drogą, usiedliby na dupie w 1-2 dni i zaoszczędziliby tysiąc złoty. Przy okazji wiedzieliby za co oblewają, bo pamiętam jeden przypadek gdy zrozpaczona dziewczyna wraca z miasta z egzaminu i mówi 'oblałam, bo miałam zielone i nie ustąpiłam pierwszeństwa' - do dziś tego nie rozumiem...

  •  

   pokaż komentarz

   Może strzałkę w prawo miała i przejechała przechodnia na przejściu - miała zielone i nie ustąpiła pierwszeństwa ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Albo skręcała w lewo i nie przepuściła jadących z naprzeciwka.

  •  

   pokaż komentarz

   @ zychu69

   a liczyłeś na : 'cześć, jestem Mirek, dzięki mnie zdasz egzamin teoretyczny.

   I to jest dowód na?
   Przytoczę inne Twierdzenie:
   Cześć jestem Tangerine a ty jesteś dupa wołowa.

   Jeśli obalisz to twierdzenie to co z Twoim dowodem?

  •  

   pokaż komentarz

   Na nic nie liczyłem. Po prostu taki materiał to żaden dowód i żaden sąd nie potraktowałby go poważnie. Poważnie mogą go traktować co najwyżej ludzie szukający sensacji lub tabloidy.

 •  

  pokaż komentarz

  Korupcja podczas egzaminów na prawdo jazdy jest niedorzecznością. Czy idioci biorący łapówkę (jeżeli widzą, że ktoś nie potrafi jeździć) nie pomyślą przez chwilę, że ta osoba, której właśnie dali zaliczenie może kogoś zabić? Tak samo w drugą stronę, ktoś kto nie potrafi jeździć da w łapę i spokój. Jeżeli kierowca jest dobry, opanowany, zna się na znakach i przepisach drogowych, pomimo podpuszczania przez egzaminatora powinien zdać egzamin. To samo się tyczy teoretyki, z którą mamy styczność na filmiku.

  •  

   pokaż komentarz

   "Korupcja podczas egzaminów na prawdo jazdy jest niedorzecznością. Czy idioci biorący łapówkę (jeżeli widzą, że ktoś nie potrafi jeździć) nie pomyślą przez chwilę, że ta osoba, której właśnie dali zaliczenie może kogoś zabić? "

   myślenie, że dzięki egzaminowi na prawo jazdy wypuszczamy wytrenowanych pewnych kierowców to jest dopiero głupota i naiwność

   Jak można oceniając występ z jednego dnia pełnego stresów mówić, czy ktoś się nadaje na kierowce czy nie?

   kto po kilkudziesięciu godzinach jazdy może sie nazwac dobrym kierowcą?

   egzamin zdają czasem totalne matoły, a nie raz świetni kierowcy nie moga go zdać

   to nie tędy droga, prawo jazdy należy się każdemu po zademonstrowaniu podstawowej znajomości zasad i umiejętności
   a nie po uczeniu sie pod egzamin jakiś swiateł odprowadzających itd.

  •  

   pokaż komentarz

   To samo jest z maturą.
   Biurokracja pełną parą - ale ile to jeszcze pociągnie? Ile ludzie to zniosą?

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepsze było: "Naciśnij czerwony klawisz koniec" :)

 •  

  pokaż komentarz

  egzamin teorytyczny kosztuje 15-25 zl, to nie lepiej pojsc 100 razy niz wywalic tyle kasy ?

 •  

  pokaż komentarz

  nd_macias ma w pewnym sensie rację. To nagranie równie dobrze wyglądać może na prowokację.

  A jeżeli już jest prawdziwe, co MOŻE się zdarzyć, to szkoda gadać... każdy, o przeciętnej inteligencji człowiek może nauczyć się tych testów chociażby na pamięć...

 •  

  pokaż komentarz

  Reklama dla handlujących na allegro i takiego typu urządzeniami.

 •  

  pokaż komentarz

  Mirmil2322, czy to Ty jesteś autorem tego filmiku? Jeśli tak, to daj znać w komentarzach lub na mail (francuz87ATtlen.pl) - jestem dziennikarzem kieleckim i chętnie zajmę się tą sprawą.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak byłem na teorii w Skierniewicach, obok mnie siedziała babeczka z kamerą w guziku, na jej nieszczęście egzaminator chodząc po sali zajrzał jej w dekolt i mały czarny prostokącik z kabelkiem od razu od góry rzucił mu się w oczy. O nic nie pytając rozpiąl jej koszule i wyciągnął ten cały osprzęt wymieniony w filmiku, wezwał policje i została zabrana na komende. i kolejny tysiąc na sprawie w grockim :) opłaca się? nie sądzę :P

 •  

  pokaż komentarz

  radyjkiem dla dziecka to chyba w jakimś filmie kosmitów podsłuchiwali, Znaki bodajże :)

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobre nagranie, niech teraz zaczną ścigać łapówkarzy a normalnie jeżdżącym niech w końcu dadzą zdawać, a nie oblewają za byle pretekstem

 •  

  pokaż komentarz

  trzeba byc idiota albo totalnym leniem zeby nie zdac teoretycznego i sie do takich praktyk uciekac.

 •  

  pokaż komentarz

  Co za idiotyzm. Jak zobaczyłem nagłówek to myślałem, że chodzi o korupcje podczas części praktycznej... Trzeba być niezłym frajerem zapłacić 1000 złotych za egzamin teoretyczny.

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba lepiej mieć poczucie że jest się w grupie osób które zdały prawo jazdy własną pracą i nauką.

 •  

  pokaż komentarz

  No powtórzę się, ale... Serio trzeba być idiotą żeby z tego korzystać gdy nawet średnio rozgarnięta osoba może się nauczyć testów w max. 2 dni. Oszczędność? 750zł/dzień do przodu! Gdzie wam taką dniówkę zapłacą za posiedzenie nad niezbyt trudnymi pytaniami kilka-klikanaście godzin?
  d#$#$stwo, d#$#$stwo i jeszcze raz d#$#$istwo.

 •  

  pokaż komentarz

  http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35710,5684411,Ze_szpiegowskim_sprzetem_na_egzamin.html

  Kiedyś takiego złapano.
  Moje zdanie na ten temat jest jak moich poprzedników - idioci, którzy nie zdali teorii nie powinni w ogóle wsiąść za kierownicę. Powinni mieć w życiu 2 szanse na zdanie teorii.
  (Żeby nie było - podszedłem do egzaminu bez stresu, 0 błędów, zdany z wejścia)

 •  

  pokaż komentarz

  Mieszkam kawałek od WORDu, ale ostatnio skanując sobie okolicę złapałem takie coś na paśmie FRS, czyli 462 Mhz. Z tego wniosek, że odkryli, że każdy ich PMRem z marketu może posłuchać :P

 •  

  pokaż komentarz

  Nie no, sorry, ale trzeba być kompletnym d%!!!em żeby nie zdać teorii na prawo jazdy. Taka osoba jest niezdatna do samodzielnego życia, a co dopiero do prowadzenia samochodu. Nawet jak nie zna się kompletnie przepisów, to przeglądając w necie testy na prawo jazdy, można ostatecznie wykuć na pamięć te 500 pytań.

 •  

  pokaż komentarz

  w Gdańskim WORD postawiono zarzuty kilkudziesięciu osobom. Nie można przypusczać by w innych sytuaca była odmienna.

  Ten materiał to jednak pseudo dokument.

  Zakop.

  •  

   pokaż komentarz

   Jaki pseudo dokument?!
   Ten materiał nie jest materiałem dowodowym, tylko takim zeby ktoś wkońcu ruszył du...sko i łaskawie się sprawą zajął. Wszyscy wkoło pewnie wiedzą co się święci tylko nikt sie sprawą nie zajmuje.
   A potem taki kretyn wyjeżdża na ulice narażając Twoje zdrowie i życie bo woli zapłacić 1000 zł niż nauczyć sie kilku w miare prostych pytań.
   Nie jestem zwolennikiem państwa policyjnego ale taka sytuacja akurat jest chora i trzeba się nią natychmiast zająć.

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem z Kielc i ani z własnego doświadczenia ani od wielu znajomych nigdy o czymś takim nie słyszałem. Tania prowokacja i tyle. Margines. W każdym mieście zapewne istnieje taki proceder.

 •  

  pokaż komentarz

  odkrycie ameryki....studenci w ten sposób już od dawna zdają egzaminy. Informacja przestarzała i beznadziejna :/

  EDIT:
  Do Pana wyżej:jak ja zdawałem to można było wkuwać, ale z tego co wiem to teraz nie ma już tak że masz wszystkie pytania i możesz wykuć....ale mogę się mylić...poza tym prawda - trzea być kompletnym jełopem żeby teorie oblać :D

 •  

  pokaż komentarz

  Niezłym baranem trzeba być baranem, żeby nie móc nauczyć się Z GOTOWCA kilkuset pytań :/

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy mówią jednogłośnie o tym ze co to za gość, że nie nauczył się na egzamin teoretyczny
  Co nazywacie nauczeniem się tego? zapamiętanie odpowiedzi (A/B/C) czy nauczenie się zazad, myślenia logicznego i dobierania właściwych odpowiedzi?

Dodany przez:

avatar mirmil2322 dołączył
427 wykopali 15 zakopali 8 tys. wyświetleń